70 km na kole s profíky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


70 km na kole s profíky


ŠKODA Cycling Challenge - zúčastněte se cyklistického závodu pro děti, rodiny i profíky. Přijděte do Freestyle parku Modřany, užijte si den u vody, koncert Monkey Business, cyklistické show, nebo si vyberte z několika kategorií závodů (500 m - 70 km). Pojeďte 70 km trať a změřte své síly s profíky!

ŠKODA AUTO uspořádá 18. 9. 2011 v Praze ŠKODA Cycling Challenge - cyklistickou megashow, které se zúčastní desítky vrcholových cyklistů. Zároveň je závod ale otevřený všem příznivcům jízdy na kole, své síly může s profi sportovci poměřit každý, kdo si na to troufá. Pro rodinné příslušníky, děti a ostatní fanoušky je připraven celodenní doprovodný program završený koncertem Monkey Business. Výtěžek ze startovného bude věnován nadaci Kapka naděje.
Akce je na české cyklistické scéně opravdu ojedinělá, na show se sejdou sportovci ze všech cyklistických disciplín: MTB, cross-country, plochá dráha a především pak silniční cyklistika. Svou účast potvrdili mistři světa Štybar, Kulhavý, Kaňkovský, Mlynář, mistři Evropy Raboň, Hačecký, Dostál a další cyklistické špičky.
Tratě koncipoval cyklista Lubor Tesař. Tréningová jízda proběhne v neděli 11. 9. 2011 od 13.00. Start i cíl je ve Freestyle parku Modřany. ŠKODA Cycling Challenge nabízí celkem 4 kategorie závodů: PRO Race (70 km): pro profesionály, amatéry i týmy, Fitness Race (35 km): pro rodiny, týmy i jednotlivce , FUN race (15 km) pro každého a dětský Yetti Cup (400 m – 4 km).
ŠKODA Cycling Challenge svým hvězdným obsazením aspiruje na cyklistickou událost roku, zároveň je ale akcí pro širokou veřejnost, zejména nadšené cyklisty a rodiny s dětmi. Všichni si mohou vybrat vhodnou kategorii závodu, nebo po celý den užívat doprovodný program ve Freestyle parku Modřany - show Jenny Valenty, koncerty The Coolers a Monkey business. Akci moderují Zuzana Kalátová a Miroslav Lenc.
Děti ocení skákací hrad, malování na obličej a další aktivity, které připraví zkušené animátorky. Vyžití nejen pro děti nabízí také samotné místo PORTu62, konkrétně projížďky na motorových člunech, skákací boty, vodní lyže a tvořivé dílničky pro nejmenší. Po celý den bude k dispozici také interaktivní tabule, na které můžete sledovat svého cyklistu - tátu, mámu, atp. - stačí jen znát jeho startovací číslo a tabule vám ukáže, kde je zrovna na trati.

Záštitu nad akcí převzali starosta Prahy 12 František Adámek a předseda výboru pro volný čas, sport, cyklistiku a výstavnictví magistrátu hlavního města Prahy Petr Bříza.

Start a cíl ŠKODA Cycling Challenge bude v pražském Freestyle parku Modřany. První závodníci vyjedou na trať v 10.00. V 15.00 předá management ŠKODA AUTO vítězům speciálně designované medaile a v 16.00 začne večerní doprovodný program. Akce skončí ve 22.00.
Na ŠKODA Cycling Challenge je možné se zaregistrovat na internetových stránkách www.scc2011.cz.
Více o programu a novinky o akci jsou na webových stránkách a facebooku.

Motto: „Na kolo se značkou ŠKODA“
Kontakt:

Bohdana Kašparová
jednatelka
bohdana@service4b.cz
www.ceskyklub.cz
602420353
491006033


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 9. 2011 10:40
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: S4B s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
SERVICE FOR BUSINESS
- ČESKÝ KLUB PODNIKATELŮ
- firemní akce
- komunikace
- administrativa
- dárky
- atd.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.