Dva tisíce firem v České republice monitoruje svá vozidla | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Dva tisíce firem v České republice monitoruje svá vozidla


Olomouc/ČR – Dva tisíce firem v České republice používá pro správu svého vozového parku systém Webdispečink, který monitoruje pohyb vozidel, hlídá spotřebu i krádeže pohonných hmot a nově umí oznámkovat styl jízdy řidiče.

„Po celé České republice jezdí osobní automobily, dodávky i kamiony s nainstalovanou mobilní jednotkou, která zasílá aktuální data o vozidle do aplikace Webdispečink. Obsluhující dispečer tak může například díky znalosti aktuální polohy vozidel zadat příkaz nejbližšímu řidiči k zajištění požadované dopravy zboží. Efektivní plánování tras ušetří firmám desetitisíce korun ročně,“ popisuje Tomáš Hoplíček ze společnosti HI Software Development, která je tvůrcem aplikace Webdispečink.

Ubylo krádeží pohonných hmot
Mobilní jednotka je schopna rovněž zaznamenávat aktuální stav paliva v nádrži. Pomocí této funkce má majitel nebo správce vozového parku přehled o spotřebovaném palivu. Může tak odhalit krádeže nafty či benzínu a má přesné informace, kolik litrů bylo do vozidla natankováno.
„Často se firmy potýkají s tím, že si zaměstnanci natankují o několik litrů víc pro své soukromé účely, nebo jezdí takovým stylem, že spotřeba pohonných hmot je mnohem vyšší, než uvádí technický průkaz vozidla,“ vyjmenovává zkušenosti firem Hoplíček a dodává, že díky přísnému monitorování výrazně ubylo krádeží pohonných hmot.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 24. 10. 2011 10:04
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.