Oživení ve vaší ložnici | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Oživení ve vaší ložnici


Sen v barvě lila Přední bytoví designéři nedají dopustit na doplňky v interiéru. Moc dobře vědí, že často vůbec není potřeba měnit nábytek, ale stačí jen původní interiér nápaditě „dotáhnout“. Dopřejte si čas od času trochu luxusu a pořiďte si kvalitní povlečení, které vaši ložnici příjemně oživí.

Ložní povlečení z Mako saténu de Luxe
Netradiční vzory a krásné barvy povlečení zaujmou na první pohled. Ložní povlečení v nabídce www.svobodalinen.cz nabízí velmi širokou paletu vzorů, materiálů a rozměrů – od klasických velikostí přes povlečení pro děti, ručníky až po prostěradla.
O kvalitě rozhoduje materiál
Z pestré nabídky na první pohled určitě upoutá lila povlečení Spring s vzorem vlčích máků, které svým výrazným designem přitáhne oči nejednoho kupujícího. Tato 3dílná souprava je zhotovena z kvalitního materiálu tzv. bavlněného saténu. Jedná se o čistě přírodní hypoalergenní bavlněný materiál s propustnou strukturou a výbornými prodyšnými a savými vlastnostmi. Bavlněný satén Svobodalinen je zhotovený ze 100% jemně česané egyptské bavlny s velmi hustou strukturou látky, na palec čtvereční je to 300 nití. Díky tomu je povlečení pevné a zároveň i velmi jemné na dotek, vyznačuje se malou hmotností s hladkým lesklým povrchem v atlasové vazbě.
Fialková barva působí v interiéru velmi něžně a moderně, navíc naplňuje trendy letošního roku. Není nic příjemnějšího než se večer uložit do postele se vzorem rozkvetlé louky, zahalit se do saténové náruče a spokojeně usnout.
Speciální potisk
Nejen perfekcionalisty rozhodně zaujme i kvalitní potisk povlečení. Využitím speciální panelové technologie ve vzájemné kombinaci se docílí na každé straně jiného motivu, díky tomu lze získat dva různé vzory na tomtéž povlečení. Díky zvolené technologii má každé povlečení umístěný vzor na milimetr přesně na svém místě, takže se nemůže stát, že je každý kus povlečení potištěný jinak. Celek podtrhne kombinovaný vzor na polštáři, poslední krůček ke správné harmonii a klidnému odpočinku.
Nemusí se žehlit
Třídílné povlečení se skládá z dvou polštářů o rozměrech 40 x 40 cm a 70 x 90 cm, celek doplňuje přikrývka o standardním rozměru 140 x 200 cm. Potřebujete jiný rozměr? Není nic snazšího, než si jej objednat! Povlečení je opatřeno nežehlivou úpravou a zipovým uzávěrem s plochým jezdcem, vše v barvě vzoru, nic tedy neruší celkový dojem, navíc se zip velmi prakticky používá.
Objednávky vyřídíte na www.svobodalinen.cz - termín dodání je do 3 dnů a k objednávce dvou povlečení pak patří i exkluzivní zlatá dárková krabička.
Cena za set povlečení je 1450,- Kč

Více vzorů na: www.svobodalinen.cz

Kontakt:

Kateřina Procházková
PR Director
prochazkova@adnotam.cz
www.adnotam.cz
+420 603 905 800


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 10. 2011 17:43
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Ad Notam, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura, medializace, firemní časopisy na klíč, více na: www.adnotam.cz
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.