Tutor pořádá soutěž o večírek za 50 000Kč | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Tutor pořádá soutěž o večírek za 50 000Kč


Jazyková škola a vzdělávací společnost Tutor s přicházejícím podzimem kromě jazykových a přípravných kurzů připravuje také zábavnou a kreativní soutěž pro maturitní ročníky středních škol, gymnázií, středních integrovaných škol a středních odborných učilišť v České republice. Soutěž láká studenty na získání hlavní ceny – pomaturitního večírku v hodnotě 50 000 Kč.

Soutěž s názvem „Maturanti mají talent“ spočívá v zasílání soutěžních videí, která představí talent každé třídy. V první fázi soutěže mají přihlášené třídy za úkol zaslat video, na kterém vybraný jedinec nebo malá skupinka představí svůj talent. Cílem je pak naučit tento specifický talent celou třídu nebo co největší počet jejích studentů. Své úpěnlivé snažení pak budou soutěžící mapovat v druhém videu, které zašlou společnosti Tutor. Toto video bude obsahovat reportáž z nácviku celé třídy. Nejdůležitějším prvkem soutěže je ale samozřejmě poslední, třetí, vrcholové video. Zde studenti předvedou celou show, tedy jak se daný talent naučili.
Vítěz soutěže bude vybrán na základě hodnocení desetičlenné poroty složené ze zaměstnanců společnosti Tutor, která vezme při svém hodnocení v potaz všechna tři videa soutěžících a bude hodnotit především originalitu talentu, zajímavost finálního provedení a také týmovou spolupráci třídy.
Dále bude vedle výběru třídy, která získá pomaturitní večírek v hodnotě 50 000 Kč, probíhat také hlasování veřejnosti, a to jak na sociální stránce FACEBOOK, tak na webových stránkách společnosti Tutor. Na obou stránkách bude společnost Tutor videa postupně zveřejňovat a návštěvníci budou moci hlasovat pro svá nejoblíbenější videa i třídy. Výherce neboli nejoblíbenější třída s nejvyšším počtem hlasů pak získá „cenu sympatie“ v podobě adrenalinového odpoledne v hodnotě 10 000 Kč.
Třídy se mohou přihlašovat do soutěže od začátku října 2011, a to prostřednictvím přihlášek, které jsou ke stažení na webu společnosti Tutor (www.tutor.cz/soutez_maturanti). Uzávěrka přihlášek je až 31. října 2011. Následně až do konce listopadu pak mohou soutěžící hledat svůj talent a pracovat na prvním videu, jež musí společnosti Tutor odeslat do 30. listopadu 2011. Podobně je to i s druhým videem, ve kterém studenti mapují svou snahu naučit se talent a které musí odevzdat stejnou cestou jako první video do 31. ledna 2012. Na finální video je samozřejmě vyměřen o něco delší čas, takže závěrečná show musí být doručena pořadateli soutěže do 31. března 2012.
Hlasování v soutěži „Maturanti mají talent“ bude probíhat na webových stránkách společnosti Tutor a také na facebookové stránce soutěže (www.facebook.com/soutez.maturanti) až do konce dubna 2012. Výherci soutěže „Maturanti mají talent“, kteří získají cenu v podobě pomaturitního večírku za 50 000 Kč, a výherci veřejného hlasování budou zveřejněni společností Tutor nejpozději 16. května 2012.
Společnost Tutor působí na trhu vzdělávání již od roku 2000 a svým klientům nabízí nejen kvalitní jazykové kurzy, ale také širokou škálu přípravných kurzů ať už ke státním maturitám nebo na různé obory vysokých škol.

Více informací včetně přihlášky i podmínek soutěže na www.tutor.cz/soutez_maturanti.


Tutor, s.r.o.
U Půjčovny 2
110 00 Praha 1
www.tutor.cz
Kontakt:

Tereza Lišková
Junior manažerka marketingu
tereza.liskova@tutor.cz
www.tutor.cz
773 683 272


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 10. 2011 14:31
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: Tutor, s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Vzdělávací společnost Tutor působí na trhu vzdělávání již od roku 2000 a svým klientům nabízí nejen kvalitní jazykové kurzy, ale také širokou škálu přípravných kurzů ať už ke státním maturitám nebo na různé obory vysokých škol.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.