Operaci šedého zákalu bezplatně provedou i na soukromé klinice | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Operaci šedého zákalu bezplatně provedou i na soukromé klinice


Šedý zákal je závažným onemocněním, které může vést až ke ztrátě zraku. Jedinou účinnou léčbou je operace. Oční klinika DuoVize rozšiřuje své kapacity a provádí operace šedého zákalu zcela bezplatně. Novou posilou je přední oční chirurg MUDr. Lubomír Továrek.

MUDr. Lubomír Továrek, který se specializuje na chirurgii předního segmentu oka, přestoupil k 1. září 2011 z Evropské oční kliniky Lexum do Oční kliniky DuoVize.
„Spolupráci jsme doktoru Továrkovi nabídli hlavně pro jeho odborné a lidské vlastnosti. Doktora Továrka znám z doby společného působení na předchozím pracovišti. Jde o výjimečného člověka, jehož prvořadým zájmem je spokojený a zdravý pacient“, říká zakladatel Oční kliniky DuoVize Petr Kocian.
MUDr. Lubomír Továrek je jedním z nejvytíženějších chirurgů v České republice.
Provedl více než 20 tisíc operací. Je specialistou zejména na operace šedého zákalu, PRELEX, implantace prémiových čoček, implantace rohovkových ringů a implantace fakických čoček STAAR VISIAN ICL a Cachet. Za svoji práci byl MUDr. Továrek již několikrát oceněn Českou společností refrakční a kataraktové chirurgie.
__________________________________________

Oční klinika DuoVize oslaví v říjnu dva roky fungování. Od skromných počátků se vyvinula v pracoviště disponující špičkovou technikou pro laserové a nitrooční operace. Chloubou pracoviště je nejrychlejší femtosekundový laser VisuMax, moderní operační sály i další vybavení pro komplexní diagnostiku očních chorob. Jako jediné oční pracoviště v Čechách má veškeré ambulance vybaveny počítačovými foroptery, které zpřesňují a zrychlují vyšetření. Na téměř 400m2 má k dispozici dva operační sály, 4 oční vyšetřovny a 4 přístrojové vyšetřovny.
DuoVize je i prvním pracoviště v Praze, které uplatňuje na laserové operace femtosekundovým laserem doživotní záruku bez výjimek a doplatků. Doživotní záruka dává pacientům jistotu, že neinvestují své peníze zbytečně.
Úspěšný rozvoj DuoVize je důkazem, že koncept, s kterým Petr Kocian DuoVizi zakládal je správný. Kromě kliniky DuoVize založil pan Petr Kocian ještě oční kliniky v Brně a Bratislavě. Obě pracoviště jsou velmi úspěšná, přičemž brněnská NeoVize je největším očním chirurgickým pracovištěm v Jihomoravském kraji.
„Je velikým zadostiučiněním vidět spokojené a šťastné pacienty, kterým moji kolegové vrátili jasné vidění. Pacienti oceňují skutečnou kvalitu naší práce a toto vede k tomu, že se z DuoVize stalo během krátké doby přední pražské pracoviště oční mikrochirurgie“ dodává Petr Kocian.
Kontakt:

Linda Vojancová
linda.vojancova@hba.cz
www.duovize.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 9. 2011 9:06
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: DuoVize (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.