Hejtman Hašek přijede na inspekci do kyjovské nemocnice | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Hejtman Hašek přijede na inspekci do kyjovské nemocnice


Kyjov – Hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek přijede v pátek těsně po poledni na naplánovanou inspekční návštěvu do kyjovské nemocnice. Hejtman se chce podrobně seznámit se situací v nemocnici, přestavbou pavilonů i s nedávno objeveným případem krádeže receptů.

„Hejtman Hašek se o situaci v nemocnici neustále intenzivně zajímá. Během inspekční návštěvy si prohlédne i nový objednávkový systém na léky, probíhající rekonstrukci přístavby chirurgie a nově vybudované operační prostory,“ přibližuje obsah návštěvy ředitel kyjovské nemocnice Josef Pejchl. Ten minulý týden uzavřel složení týmu, který nemocnici povede v příštích měsících.

Nemocnice Kyjov je pro kraj důležitá
Nemocnice Kyjov je komplexním zařízením poskytujícím ambulantní i lůžkovou péči obyvatelům okresu Hodonín. V oborech interna, chirurgie, dětské, gynekologie-porodnictví a ARO poskytuje péči pro 162 tisíc obyvatel okresu spolu s nemocnicí v Hodoníně.
Samostatně pak pro pacienty z okresu Hodonín zajišťuje péči v dalších lůžkových oborech, kterými jsou neurologie, ortopedie, urologie, kožní, oční, rehabilitace, ušní-nosní-krční, plicní a infekční zajišťuje ústavní péči. Mimo to provozuje i lůžka následné a rehabilitační péče na detašovaném lůžkovém pracovišti ve Veselí nad Moravou.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 8. 2011 8:37
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.