Vaše úžasná zahrada | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vaše úžasná zahrada


Zahrada je místem relaxace a zábavy. Místem, kde trávíte čas se svoji rodinou. Místem, kde si hrají vaše děti se svými hračkami. Máme pro vás několik tipů, jak svoji zahradu zpestřit. Prostřednictvím zahradní trampolíny můžete dopřát svým dětem více zážitků a sobě zdravý pohyb.

Obsah samotné zpráVaše úžasná zahrada
Zahrada je místem relaxace a zábavy. Místem, kde trávíte čas se svoji rodinou. Místem, kde si hrají vaše děti se svými hračkami. Máme pro vás několik tipů, jak svoji zahradu zpestřit. Prostřednictvím zahradní trampolíny můžete dopřát svým dětem více zážitků a sobě zdravý pohyb. Trampolínu jako netradiční aktivitu ocení i vaši přátelé na zahradní párty. Na takové akci se uplatní také praktické párty stany. Romantický ráz zahradě přinesou zahradní altány. Altány se pro vás stanou oázou klidu a míru uprostřed dnešního rušného světa. Na zahradu si také můžete pořídit nejrůznější bazény a to buď nadzemní, nebo klasické betonové či kryté.

Senzační dětské hračky
Zahrada je oblíbeným místem nejenom dospělých, ale zejména dětí. Nezapomeňte dětem na zahradu obstarat vhodné hračky. Hračky dětem přinesou skvělé potěšení a zabaví je, takže vám zprostředkují tolik potřebný klid. Hračky na zahradu mívají nejčastěji podobu nejrůznějších odrážedel. Oblíbené dětské hračky nabývají také podoby šlapacích autíček. Ačkoli tyto hračky ocení zejména chlapci, udělají radost i mnohým holčičkám. K dostání jsou také odrážedla a šlapadla v dívčích barvách, které malé princezny jistě uvítají.

Zábavné trampolíny
Děti také srdečně uvítají, stejně jako dospělí, netradiční zábavu v podobě trampolíny. Skákání na trampolíně je skvělý způsob, jak se odreagovat. Vedle aktivní relaxace zároveň znamená také efektivní pohybovou aktivitu. Skákání na trampolíně je aktivitou prospěšnou pro vaše svaly, srdce a všechny buňky těla. Zábavnou formou můžete shodit přebytečná kila. A jak se bude na trampolíně líbit Vašim dětem!

Skvělé párty stany
Trampolíny patří k druhu zábavy, který rádi využijí hosté vašich zahradních akcí. Na zahradní párty, kterou pořádáte, najdou jednoznačně uplatnění také nejrůznější párty stany. Párty stany existují v mnoha provedeních a velikostech. Stačí si vybrat. Párty stany poskytují přístřeší před deštěm či ostrými slunečními paprsky. Můžou sloužit pro umístění stolů s občerstvením nebo lavičky na posezení.

Romantické altány
Jako úkryt přes sluncem i deštěm na zahradě slouží také zahradní altány. Mohou být doplněny o pohodlné sedačky nebo houpačky. Často disponují vysoce odolnou, nepromokavou střechou, příp. jsou doplněny o boční clony skýtající příjemný stín. Zahradní altány nemají jenom praktickou funkci, ale tvoří také nádherný architektonický prvek. Altány, které jsou k dostání v mnoha variacích a provedení, skvěle oživí každou zahradu. Stanou se pro vás příjemným úkrytem a místem, které vám vždy poskytne mírumilovný klid.
vyKontakt:

SeoHawaj
Webmaster
seohawaj@centrum.cz
http://www.hawaj.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 23. 7. 2011 14:33
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: SeoHawaj (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.