yourchance® škola podnikání | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


yourchance® škola podnikání


Pět setkání, jejichž tématem je vybudování ÚSPĚŠNÉHO PODNIKÁNÍ. Workshopy jsou určeny lidem, kteří by se rádi postavili na vlastní nohy, vybudovali pro sebe, ale i svou rodinu podnikání, které jim do budoucna zajistí finanční svobodu.

V termínu od 11 do 15. 7. se konala yourchance® Letní škola podnikání. Smyslem těchto pěti pracovních setkání bylo vytvoření vlastního podnikatelského plánu promyšleného ve všech potřebných souvislostech.
Účastníci se setkávali každé ráno s vedoucí výcvikového programu a koučem Janou Merunkovou a její kolegyní Gabrielou Křivánkovou v prostorích DDM na Praze 8, kde odstartoval jejich marathon směrem k cíli - vlastnímu úspěšnému podnikání.
V rámci středečního setkání mezi nás také přišla Milada Franěk z projektu Život nápadům, aby účastníky s tímto projektem seznámila a prozradila jim některé novinky, které chystají.
Atmosféra yourchance® Letní školy podnikání se nesla v přátelském a pracovním duchu, podnětné prostředí kypřilo mozkové závity… Výsledkem byly velmi konkrétní popisy kroků, které účastníci v nejbližší době podniknout k naplnění svých podnikatelských vizí.

Jak se na celé setkání dívají někteří z účastníků a s jakými očekávaními na LŠP podnikáí přicházeli?

Chtěla jsem znát názor na předmět podnikání a nalézt jméno pro firmu. Odnáším si kontakty, sebeuspokojení, počátek podnikatelského záměru, název firmy, motto, cíl jak dlouhodobý, tak i krátkodobý.
Katka K.

Chtěla jsem si zpracovat změny, které souvisí s podnikáním (podnikatelským myšlením). Vím, že chci podnikat a musím na sobě cíleně pracovat.
Lenka M.

Na Letní školu podnikání jsem přicházel se skepsí a se základy pro živnostníka. Odnesl jsem si kontakty, seznam konkrétních kroků a podměty k uvažování o podnikání.
Martin B.

Další podrobnosti o yourchance® Škole podnikání - http://www.yourchance.cz/news/yourchance-R-skola-podnikani/
Kontakt:

Ing. Gabriela Křivánková
ředitelka
gabina@yourchance.cz
www.yourchance.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 7. 2011 17:04
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: yourchance, o.p.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost na podporu rozvoje podnikání v ČR
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.