Batteryshop.cz zahajuje letní akci, k nákupu baterie přidá nabíječku iGo | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Batteryshop.cz zahajuje letní akci, k nákupu baterie přidá nabíječku iGo


Internetový obchod BatteryShop.cz nově odměňuje své zákazníky. Ke každé zakoupené baterii do notebooku nabízí univerzální nabíječku iGo wall za akční cenu 1 Kč. Letní akce má představit výhody moderních adaptérů americké značky, které se objevily na českém trhu právě před rokem.

Zákazníci e-shopu BatteryShop.cz mají možnost při svém nákupu získat praktickou nabíječku iGo wall v hodnotě 390 Kč za symbolickou cenu. Adaptér je vhodný pro nabíjení všech mobilních zařízení, telefonů, PDA, GPS, MP3 přehrávačů nebo fotoaparátů. Akce platí při nákupu baterie do notebooku značky T6 power. Zákazníci mohou atraktivní nabídky využít až do 31. července 2011.

„Prostřednictvím nové letní akce chceme odměnit naše zákazníky. Je to zároveň dobrá příležitost, jak upozornit na zajímavé produkty značky iGo,“ sdělil Radim Tlapák, ředitel internetového obchodu BatteryShop.cz, který prodává baterie pod vlastním označením T6 power. „Volba jednoznačně padla právě na adaptér iGo wall, který díky univerzálním vlastnostem využije prakticky každý. Navíc mohou zákazníci tuto kompaktní nabíječku využít již na svých letních cestách a nemusí přibalovat adaptéry ke každému zařízení zvlášť,“ doplnil Tlapák.

Produkty značky iGo jsou součástí sortimentu internetového obchodu BatteryShop.cz právě rok. Špičkové adaptéry americké značky jsou nejprodávanějšími výrobky ve své kategorii ve většině zemí západní Evropy. Popularitu si získaly díky unikátnímu systému výměnných konektorů, jediná nabíječka tak dokáže dobíjet jakékoliv mobilní přístroje od výrobců z celého světa.

„Čeští zákazníci projevují největší zájem o kompaktní nabíječky do notebooků. Velká poptávka je i po šetrných adaptérech s technologií iGo green, které si pořizují hlavně ženy,“ uvedl Radim Tlapák z e-shopu BatteryShop.cz. „Zákazníkům se snažíme vycházet maximálně vstříc, proto v létě plánujeme rozšířit sortiment o nabíječku na notebook s inovativním designem. Lidé se navíc mohou těšit na nové příslušenství pro produkty Apple,“ dodal Tlapák.
Kontakt:

Petr Lesenský
pr@lesensky.cz
+420774743800


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 6. 2011 9:37
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Petr Lesenský (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tým odborníků specializujících se na PR, média a marketing.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.