Letní výtvarný kurz – lekce olejomalby. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Letní výtvarný kurz – lekce olejomalby.


Láká Vás malovat olejovými barvami a nevíte jak? Neznáte techniku malby? Bojíte se neúspěchu? V našich letních lekcích si můžete vyzkoušet jak se vlastně maluje olejem, naučíte se techniku a odnesete si domů vlastnoručně namalovaný obraz. K dispozici máte veškerý materiál. Maluje se podle fotografie. Vyzkoušejte o prázdninách něco nového!

I naprostý laik si odnese domů svůj vlastní originál. Obrázek namalovaný olejovými barvami profesionálně napnutý do blind rámu.
Když jednou zkusíte olejomalbu, zamilujete si jí navždy. Zjistíte, že štětec maluje za Vás.
Díky našim lekcím olejomalby, máte jedinečnou možnost zjistit, zda je tento koníček pro Vás. Nemusíte si dopředu pořizovat drahé barvy, stojan, rámy, plátno, …… V rámci jedné lekce stihnete jednoduchý motiv formátu A4. Doporučujeme však 2 lekce pro hlubší proniknutí do techniky olejomalby, při které se používá především vrstvení. Na první lekci si vytvoříte pozadí a ve druhé lekci se budete věnovat detailu. Odnesete si větší obraz, formátu cca A3. Vzhledem k nutnému zasychání barev doporučujeme lekce plánovat po 1 – 2 dnech.
V rámci doporučených 2 lekcí zvládnete základy olejomalby, vytvoříte obrázek a věřte, že když jednou techniku olejomalby zkusíte, zamilujete si ji navždy.
Malovat budete v ateliéru u malířského stojanu. Ve skupině je maximálně 6 účastníků.
K dispozici budete mít jak teorii techniky malby (zásady kompozice obrazu a jeho rozvržení, zásady míchání barev, hra světla, stínu, ..) tak i dostatek času pro praxi. Lektorka s Vámi po celou dobu podrobně krok za krokem prochází techniku malby a individuálně konzultuje a přispívá ke vzniku Vašeho prvního olejového obrazu.
Jako předloha Vám bude sloužit Vámi vybraná fotografie krajiny, domu, moře, kterou si buď donesete, popř. u nás vyberete.
Na lekci doporučujeme vzít s sebou pohodlnou obuv a "něco" přes oděv, může dojít k ušpinění oděvu od barev.
 Rozsah jedné lekce jsou 2,5 hodiny (3x45 minut + krátké přestávky). Druhou lekci doporučujeme vzhledem k nutnému zasychání barev od sebe naplánovat 1-2 dny.
 K dispozici Vám bude: bavlněné, našepsované, na blind rámu vypnuté plátno příslušného formátu, barvy, štětce, paleta, terpentýn, olej, závěrečný lak. 1 lekce = plátno formátu A4, 2 lekce = plátno formátu A3
 Lekce olejomalby probíhají ve školícím a kulturním centru InGarden, Praha 10, Nad Primaskou 292/45, www.ingarden.cz
 Lekce se konají v termínech 11.7. – 20.7.2011, v blocích od 10,00hod do 12,30hod a od 15,00 do 17,30hod. Termín si rezervujte na tel.: 603 485 193
 Doporučený věk účastníků lekcí: 12 – 99 let
Cena lekce, nyní v akci před prázdninami:680,- Kč
Kontakt:

Barbora Horešovská
jednatel
horesovska@shock.cz
+420603485193
+420274780575


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 6. 2011 11:36
Kategorie: Zábava
Název zdroje: SHOCK,s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Eventová a školicí firma SHOCK. V rámci školení vypisujeme stále nové otevřené i certifikované kurzy pro odborníky i veřejnost. Jako eventová agentura zajišťujeme pro své klienty plný servis při pořádání konferencí i jiných akcí, pro menší školení pronajímáme vlastní prostory ve školicím centru InGarden v Praze 10.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.