FAIR-BIO-CAJE.CZ vydává vlastní newsletter | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


FAIR-BIO-CAJE.CZ vydává vlastní newsletter


Společnost Fair-bio-caje.cz se jako jedna z mála internetových obchodů rozhodla vydávat svůj vlastní elektronický zpravodaj. Vydání je plánováno jednou za měsíc a jeho cílem není zainteresované členy zahltit reklamními sloupky, nýbrž zajímavými články, recepty a tipy.

V současné době je newsletter bez názvu, proto byla v prvním čísle vyhlášena soutěž, jejímž účelem je nalézt vhodné jméno. Elektronický časopis bude k dispozici na stránkách www.fair-bio-caje.cz v sekci Newsletter. Aktuální informace jsou pravidelně zveřejňovány také na našem Facebooku www.facebook.com/FairBioCaje.

Internetový obchod FAIR-BIO-CAJE.CZ se zabývá prodejem a distribucí čajů, kávy a čokolády anglické značky Clipper Teas Ltd. Společnost Clipper jako jedna z mála značek vlastní certifikaci Fairtrade a Bio (Soil Association Certification Ltd.), která všem spotřebitelům zaručuje vysokou kvalitu nabízených produktů. Společnost figuruje na předních příčkách prodejců čajů a kávy ve Velké Británii. Jeho výsadní postavení je potvrzeno i četnými cenami, které produkty získaly. Za zmínku zcela jistě stojí cena Grocer Food & Drink Awards 2011, Great Taste Awards 2010, Taste of the West Awards 2010, Soil Association Organic Food Awards 2010 a jiné.V internetovém obchodě Fair-bio-caje.cz lze kromě široké nabídky nápojů zakoupit také doplňky korespondující s nabízeným sortimentem.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 6. 2011 10:45
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Fair-bio-caje.cz (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnosti FAIR-BIO-CAJE.CZ je internetovým prodejcem a distributorem čajů, kávy a čokolády anglické značky Clipper Teas, která jako jedna z mála značek vlastní certifikaci Fairtrade a Bio (Soil Association Certification Ltd.).
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.