Nový Renault Grand Scénic: Spolehlivý elegán se spoustou zajímavých inovací | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nový Renault Grand Scénic: Spolehlivý elegán se spoustou zajímavých inovací


Hledáte kvalitní rodinný vůz, na jehož pořízení byste nemuseli vynaložit spousty peněz? Je-li vaše odpověď kladná, máme pro vás optimální řešení. Jmenuje se Renault Grand Scénic. Právě tento automobil totiž nabízí prakticky všechno, co od osobního vozu určeného pro rodinu můžete očekávat. Dostatek prostoru, nadčasový vzhled a skvěle laděné jízdní vlastnosti jsou pouze vybranými atributy. My se v naší recenzi soustředíme na zmiňovaný model francouzské automobilky poněkud podrobněji.

Zosobnění správného stylu

Ať už vybíráme nový vůz podle jakýchkoli charakteristik, musí nás na první pohled oslovit svým vzhledem. Temperamentní Renault Grand Scénic to dokáže. Už jen propracovaná přední maska vyvedená v chromu a černém odstínu zaujme. Když se ke všemu přidá ještě přední nárazník nabízející optické efekty a LED světla, máte před sebou opravdu elegantní auto. Osobitý charakter je ještě doplněn o některý z odstínů laku, který si už ale musíte vybrat sami. Tato milá povinnost vás nebude nijak obtěžovat, jelikož barev je k dispozici spousta.

Prostě a jednoduše jede…

Potěšení z jízdy. Přesně takto je možné charakterizovat pocit, který budete mít při cestování s novým Scénicem. Jak nový benzinový motor Energy TCe 130, tak i dieselový motor Energy dCi 130 dokážou zachovat vysoký točivý moment, což poznáte prakticky ihned po sešlápnutí plynového pedálu. Rozjezd i zrychlení potěší každého řidiče. Maximální výkon motoru není nijak ovlivněn ani skutečností, že je u vozů výrazně snížena spotřeba. Na minimu jsou i emise CO2. Samozřejmostí jsou i směrová stabilita. Stopa je vedena naprosto přesně a vůz drží dokonale také v ostřejších zatáčkách a na mokré vozovce. Vůz je maximálně praktický, jelikož náhradní díly Scénic nabízí na rozdíl od některých jiných vozů ve skutečně levném provedení.

Využijte všech funkcí

Nových zajímavých funkcí má tento model více než dost. Všechny najdete v grafické podobě přehledně na velké barevné TFT obrazovce. Určitě zaujme systém VISIO®, který funguje jako kontrolor směru jízdy. Integrovaná kamera s vysokým rozlišením dokáže snímat podélné značení na silnici a funguje tak jako efektivní kontrola směrových světel. Pokud zrovna nemusíte rozjezdy do svahu, se Scénicem se jich nemusíte obávat! Díky jednoduché funkci nebudete muset používat v těchto momentech ruční brzdu. I couvání bude naprosto triviální, jelikož vám pomůže zadní parkovací kamera. Z dalších inovací jmenujme navigační systém TomTom® disponující pestrou nabídkou aplikací Service LIVE. Díky ní budete mít dokonalý přehled o počasí, dopravní situaci a aktuálním dění.

Prohlédněte si vůz v showroomu

Nový Renault Grand Scénic nabízí dealerství Renault Zličín a prohlédnout si jej můžete přímo na vlastní oči v showroomu. Sami se tak přesvědčíte o jeho nadčasovém vzhledu a při projížďce si ověříte i jízdní vlastnosti a funkce.

Kontakt:

info@placla.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 31. 5. 2016 10:22
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Wobsah (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
… děláme podnikání na internetu jednodušší
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.