Dítě je také spotřebitel a má svá práva | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Dítě je také spotřebitel a má svá práva


Praha (30. 12. 2015) - Velmi opomíjeným tématem v České republice je problematika dětského spotřebitele. Mnozí z nás stále nechápou, že také děti mají právo na to, aby chodily v kvalitní obuvi a hrály si s nezávadnými hračkami. Právě dětskému spotřebiteli se věnuje občanské sdružení Budulínek.eu, které se na svých stejnojmenných webových stránkách profiluje jako informační a poradenský portál zaměřený zejména na dětského spotřebitele.

„Denně mě zaráží, kolik rodičů nakupuje pro své děti nekvalitní výrobky,“ říká Lenka Mužíčková, předsedkyně občanského sdružení Budulínek.eu a pokračuje: „Naše sdružení zastává názor, že je třeba věnovat se dětem jako plnohodnotným spotřebitelům. Měli bychom se chovat zodpovědně při nákupu oblečení, bot i hraček. Kvalita by měla být na prvním místě. Vždyť pár ušetřených korun za pochroumané zdraví našeho dítěte jistě nestojí.“

Webové stránky Budulinek.eu jsou určeny široké veřejnosti. Každý zde najít různé rady a doporučení týkající se nákupu obuvi, oblečení nebo potravin, bezpečného chování se dětí na internetu, zdraví či spotřebitelských práv. Informace jsou doplněny také o názory odborníků specializujících se na jednotlivé oblasti. Návštěvníkům webu jsou informace předávány nejen klasickou, ale také netradiční formou různých kvízů, názorných obrázků a fotografií. „Moc děkuji za skvělou soutěž, naprosto perfektní přílohy a pracovní materiály a super zábavu! A samozřejmě pěkné ceny! Jsem ráda, že jsem natrefila na Váš web, studnici dalších cenných a užitečných informací,“ říká paní Bezděková, výherkyně poslední, 6-ti týdenní soutěže, zaměřené obecné znalosti různých témat spotřebitelského chování a spotřebitelských práv.
Kontakt:

Marta Kašparová
senior manager
kasparova@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 12. 2015 13:02
Kategorie: Společnost a životní styl
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.