V Hradci vznikne nová čtvrť kvalitního bydlení | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


V Hradci vznikne nová čtvrť kvalitního bydlení


Hradec Králové – Hradec se může těšit na novou čtvrť s kvalitním moderním bydlením. Bytový soubor s názvem Rezidence Na Plachtě vznikne v sousedství areálu společnosti Petrof v blízkosti oblíbené Hradecké odpočinkové zóny lesoparku Na Plachtě. Částečně uzavřený komplex bytových domů s výhledem do chráněného území Na Plachtě vyroste na dlouhodobě nevyužívané skladovací ploše dříve patřící společnosti Petrof.

„Areál Rezidence Na Plachtě si dává za cíl nabídnout příjemné městské bydlení s bonusem citlivého zakomponování bytových domů do parkových ploch v jejich přímém okolí. Blízkost klidové zóny přírodní památky Na Plachtě je samozřejmě zásadní výhodou. Dokončení první etapy výstavby čítající 47 bytů v jednom čtyřpodlažním bytovém domě a dvou viladomech je plánováno již na r. 2016,“ představuje nový projekt Ing. Martin Kubišta ze společnosti Rezidence Na Plachtě s.r.o., která je investorem projektu Rezidence Na Plachtě.

„Oproti v minulosti realizované bytové zástavbě v této lokalitě, a možná i v Hradci Králové jako celku, se chceme odlišit kromě promyšlených dispozic všech bytů také moderní, současně ale přátelskou architekturou domů i komplexním uvažováním např. o okolí bytových domů, které by mělo být dle našeho názoru chápáno jako plnohodnotné doplnění jejich rezidenční funkce a ne jen jako volný prostor mezi nimi. To bohužel stále není pro obdobné areály běžné a velikost našeho záměru vyžaduje pozornost všem aspektům bydlení - umisťujeme mezi domy veřejnou zeleň, odpočinkové plochy, dětské prvky, pěší komunikace - např. i pro přímý průchod do sousedního lesoparku a mnoho dalšího. Kritikou novostaveb také bývá často jejich nekvalitní provedení. My se domníváme, že kvalitu materiálů, jejich zpracování stejně jako standard vnitřního vybavení bytů jsou již v současné době zájemci o bydlení schopni velmi dobře rozpoznat a jsme samozřejmě připraveni na zvýšené nároky na současně bydlení. Lidé chtějí žít v kvalitním prostředí, my děláme vše proto, abychom jim toto přání splnili. Navíc vzhledem k tomu, že v celém areálu plánujeme v několika fázích dokončit a prodat celkem až 440 bytů, nemůžeme připustit v otázce kvality žádné kompromisy,“ dodává Martin Kubišta.

Společnost Rezidence Na Plachtě s.r.o. realizuje bytovou výstavbu v oblasti Hradce Králové poprvé, nicméně její tým má rozsáhlé zkušenosti s výstavbou pražských bytových komplexů - jako je např. Zelené Město v Praze 3, či nadstandardní, na samém břehu řeky se nacházející Prague Marina v Praze 7. Projektový tým má za sebou rozvoj i jiných rozsáhlých nemovitostních projektů jako je např. obchodní centrum Centrum Krakov, Galerie Harfa či aktuální The Prague Outlet u pražského mezinárodního letiště Václava Havla.

Blízko do lesa i do centra města
Nový bytový komplex vyroste v příjemném prostředí okolních lesů, ale s velmi dobrou dostupností do centra města. „Výstavba v areálu bývalého skladu dřeva je v souladu s aktuálními trendy. Nedochází k poškozování původní zeleně lokality, naopak dochází k jejímu rozšíření. Nevyužívaná, zanedbaná lokalita je navíc navrácena do života města s novou funkcí,“ uzavírá Martin Kubišta.

Zahájení výstavby je naplánované na duben 2015, první byty budou k nastěhování zhruba v létě 2016. Předprodej bytů bude zahájen koncem letošního roku.
Kontakt:

Markéta Fixová
senior manager
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 10. 2014 14:49
Kategorie: Reality
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.