Ústí nad Orlicí se daří přes ekonomickou krizi získávat investory | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Ústí nad Orlicí se daří přes ekonomickou krizi získávat investory


Ústí nad Orlicí – Přes ekonomickou recesi a pokles výroby se daří současnému vedení Ústí nad Orlicí lákat do města nové investory. Do ústecké městské průmyslové zóny míří rovnou dva, kteří přinesou vedle finančních prostředků také nová, pro zdejší obyvatele tolik potřebná pracovní místa. V současné době probíhají jednání, ze kterých vyplynou další požadavky.

„Po velké investici společnosti Ace Trade se snad podaří získat i další velké investory. V první řadě nám jde o udržení maximální zaměstnanosti lidí ve městě, aby se nemuseli stěhovat za prací, a o spokojenost investorů,“ vysvětluje radní města Martin Mejdr, který slíbil, že hledání nových investorů bude pokračovat.

„Ústečtí obyvatelé chtějí kvalitní a dobře placenou práci. Výhodou našeho regionu je fakt, že lidé jsou zde zvyklí tvrdě pracovat, a tudíž je o investice v regionu zájem,“ přiblížil některé z pohnutek investorů radní Mejdr, který se jednání s potencionálními investory osobně účastní.

Průmysl do Ústí přinesla železnice

V Ústí nad Orlicí žije v současné době kolem patnácti tisíc obyvatel. Převážná většina z nich se v minulosti živila zemědělstvím a domácím tkalcovstvím. K rozmachu továrenského textilního průmyslu a strojírenské výroby došlo v polovině 19. století v souvislosti se stavbou železniční trati Olomouc - Praha. Tímto faktorem byl život města ovlivněn natolik, že mu dokonce přinesl označení "východočeský Manchester".
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 2. 2013 12:02
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.