Aktivisté za záchranu Ježíška letos bojují samolepkami | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Aktivisté za záchranu Ježíška letos bojují samolepkami


ČR – Do záchrany českého Ježíška se letos zapojily opět tisíce lidí. Iniciativa, která upozorňuje na české tradice a snaží se otevírat diskuzi na téma českých zvyků, svůj „boj“ letos přesunula do aktivity vyvěšování a darování samolepek se symbolem sněhuláka a nápisem Zachraňte Ježíška. Velmi živá diskuze také probíhá na facebookovém profilu.

„Část peněz z prodeje samolepek poputuje na Nadační fond Pink Bubble, což je organizace, která pomáhá mladým lidem s rakovinou,“ říká spoluautorka projektu Zachraňte Ježíška Eva Fruhwirtová. Od vzniku iniciativy v roce 2008 každý rok chodili po ulicích českých a moravských měst sněhuláci s transparenty a hesly: Přežili jsme Dědu Mráze, přežijeme Santu Clause a aktivisté předávali petice představitelům vlády. „Letos jsme do ulic nevyšli. Necháváme českou společnost, aby sama převzala aktivitu,“ svěřuje se Eva Fruhwirtová a dodává, že stále se jim ozývají jednotlivci a firmy s podporou a oceněním této aktivity. „Je to přesně to, co jsme chtěli, aby sami lidé začali za české Vánoce bojovat a vážit si jich.“

Odkaz na samolepku: http://bit.ly/TXDItZ

Důležité upozornění:
Web zachrantejeziska.cz není ve vlastnictví iniciativy Zachraňte Ježíška. Ačkoliv se na první pohled jeví jako aktuální, není to pravda. Informace na webu pocházejí z roku 2009. Happeningy, které jsou na tomto webu uvedeny, se proto nekonají.
Web zachrantejeziska.cz není aktuální a bohužel, z důvodu cizího vlastníka, nemáme možnost s webem cokoliv udělat.


Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 12. 2012 11:30
Kategorie: Společnost a životní styl
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.