Nemocnice Boskovice bude modernizovat výtahy | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nemocnice Boskovice bude modernizovat výtahy


Boskovice – V úterý 24. července budou od 7.00 v nemocnici zahájeny práce na celkové rekonstrukci výtahů. Současným výtahům končí životnosti, proto nemocnice přistoupila k jejich rekonstrukci a modernizaci.

„O konkrétních termínech zastavení provozu ostatních starých výtahů, jakož i o termínech uvedení do provozu výtahů zrekonstruovaných, bude nemocnice zveřejňovat informace na svých webových stránkách podle skutečného postupu souvisejících prací. Informace budou samozřejmě k dispozici i na recepci nemocnice,“ popisuje Pavel Chvalina, náměstek pro technický úsek nemocnice.
„Upozorňujeme, že související práce budou mít významný vliv na chod nemocnice a žádáme proto naše klienty, aby ve vlastním zájmu dbali pokynů našich zaměstnanců k využívání výtahů, které budou v provozu. Zároveň se omlouváme za dočasné komplikace související s výměnou výtahů, jejich provedení je však naprosto nezbytné“, dodává Pavel Chvalina.
Výměna výtahů, realizovaná městem Boskovice, nemá za cíl jen splnění příslušných ustanovení legislativních norem, ale i další zvýšení uživatelského komfortu pro klienty nemocnice.

Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 17. 7. 2012 18:05
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.