Plesová sezóna v Hradci Králové začíná | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Plesová sezóna v Hradci Králové začíná


Hradec Králové – Nedostatek víkendových úplňků v nadcházející plesové sezóně paradoxně způsobil, že taneční zábavy začnou již v prosinci. Ptáte se proč? Organizátoři Pyžamového úplňkového plesu si potrpí na to, aby se jejich ples konal právě v den, kdy je úplněk. Tuto plesovou sezónu to vyjde na 10. prosince 2011. Začátek sezóny tak bude velice netradiční - kvádra a večerní róby totiž na tomto plese nenajdete. Příznivci těchto akcí vyrážejí na ples jednoduše v pyžamu. Velké oblibě se v poslední době těší i noční košile a obyčejné župany – netradiční ples je pořádán již čtvrtým rokem a móda se na něm neustále mění.

„Lidé chtějí jednoduše zkusit něco nového a tak mnoho Hradečáků odhazuje stud a jde si užít tak trochu jinou zábavu – ples v pyžamech. Mísí se tu různé věkové kategorie,“ říká organizátor Pyžamového úplňkového plesu Petr Hochman a připomíná, že se uskuteční v sobotu 10. prosince od 20:00 v malém tanečním sále KD Střelnice Hradec Králové.
Součástí plesu bude vystoupení herce divadla Drak - Filipa Humla a jeho dudáckého vystoupení v tradičním kostýmu, výuka skotských tanců, soutěž o nejlepší pyžamo. Samozřejmostí je bar a živá hudba taktéž v pyžamech.
Vstupenku lze zakoupit v Městských infocentrech Hradce Králové. „Vstupenky jsou už ve všech uvedených předprodejích včetně sítě ticketportal,“ potvrdil organizátor Petr Hochman, „a také je možné je zakoupit na našem webu www.ph7.cz, kde jsou i další bližší informace.“ Cena v předprodeji činí sto padesát korun, na místě lze vstupenky koupit za dvě stovky.
„Na Pyžamák se moc těším. Minule jsem si ho nechal ujít, a když jsem viděl videozáznam, tak jsem hořce litoval. Tentokrát jsem nenechal nic náhodě - vstupenky mám již koupené. Těším se, až vytáhnu svoje retro pyžamo po dědečkovi“ říká Jiří Schejbal s potutelným úsměvem.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 11. 2011 10:13
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.