Občanské sdružení Romodrom | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Občanské sdružení Romodrom


Poslední vydané tiskové zprávy


O.s.Romodrom oslaví 10 let své existence

Praha, 11.7.2011 - Občanské sdružení Romodrom oslaví v úterý 12. července v areálu Habrovka v Praze – Krči své první kulaté narozeniny. Za deset let svého působení v České republice úspěšně pracovalo s dětmi i dospělými v jejich různých životních situacích. Akce proběhne pod záštitou Místopředsedy Senátu Parlamentu ČR, Zdeňka Škromacha. Oslava začíná ve dvanáct hodin, součástí programu je i koncert kapel Bengas a Bailamos.

Romodrom bude zařazen do komunitního plánování města Nymburk

Aktivity Občanského sdružení Romodrom budou od roku 2012 zařazeny do komunitního plánování města Nymburk. Na pracovní schůzce se na tom dohodli Krajský koordinátor Středočeského kraje projektu Romodrom pro regiony Jan Mišurec a vedoucí odboru sociálních věcí Městského úřadu Nymburk Helena Růžičková.

"Práci hledáme, …marně!" Sociální projekty O.s.Romodrom

Broumov, 12.10.2010: Najít práci je v dnešní době opravdu oříšek. O to víc, pokud práci sháníme v oblasti, která se dlouhodobě potýká s nejvyšší mírou nezaměstnanosti. Pokud se navíc jedná o možnost zaměstnat obyvatele ze sociálně vyloučených lokalit, obtížnost je dvojnásobná.

PREROD - vězěňský program O.s. Romodrom

Praha, 9.11.2010 Občanské sdružení Romodrom v rámci vězeňských programů realizuje několik dílčích projektů. Jedním z nich je projekt, „Vězeňský program: PREROD“, který je PREvencí Recidivy Osob propuštěných z výkonu nepoDmíněného trestu odnětí svobody formou podpory rodinného zázemí. Projekt je zaměřen na podporu úspěšného sociálního začleňování osob opouštějících VTOS a jejich rodin, především těch ze sociálně nestálého prostředí.

O.s. Romodrom pomáhá vězňům s návratem do společnosti i do práce

Pardubice - Občanské sdružení Romodrom realizuje v Pardubickém kraji unikátní projekt podpory pracovního a sociálního začlenění osob navracejících se z výkonu trestu odnětí svobody (VTOS).

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.