Netfabrik | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Netfabrik


Poslední vydané tiskové zprávy


Ekonomický a finanční server NašePeníze.cz je třetím nejrychleji rostoucím serverem v ČR

Ekonomický a finanční server NašePeníze.cz je třetím nejrychleji rostoucím serverem na českém internetu. Vyplývá to z průzkumu na serveru Lupa.cz

Linkovací služba texttip změnila z neděle na pondělí vzhled, půjde i za hranice

Linkovací služba texttip.cz změnila v noci z neděle na pondělí svůj vzhled i logo. Kromě vzhledu provozovatelé reagují na vysoký zájem zahraničních blogerů a plánují spuštění anglické verze texttip.eu.

HledámReality.cz: Lidé šetří a vyhledávají spíše družstevní byty

Lidé mají koncem tohoto roku zájem hlavně o družstevní bydlení. Podle listopadových statistik realitního katalogu HledámReality.cz vyplývá, že více než 53procent lidí vyhledává hlavně družstevní byty. Pouze necelých 48 procent lidí se zajímá o bydlení v osobním vlastnictví.

Studentský inzertní portál Student Inzert.cz startuje

Studentský život je drahý. Co všechno student potřebuje, aby mohl zdárně dostudovat? Bydlení, brigádu, příležitosti, ale také přátele nebo správnou osobu na doučování.. Nad tím se zamysleli provozovatelé mediální skupiny NETfabrik.cz provozující portály NajdiSiMě.cz, NašePeníze.cz, HledámReality.cz, Fanděte.cz, linkovací službu TextTip.cz a další..

Komunitní portál NajdiSiMě.cz osloví posluchače Evropy2

Komunitní portál NajdiSiMě.cz od jeho startu (14.2.2008) navštívilo již 90.000 unikátních čtenářů (zdroj: Gogole analytics 14.22008-22.5.2008). Své návštěvníky a uživatele portál získává především přes provozované servery skupiny NETfabrik.cz. Jako doplněk slouží reklama v sítích billboard.cz a eTarget. Od pondělka 26.5.2008 bude portál komunikovat také přes rádio Evropa 2.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.