NetDirect s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


NetDirect s.r.o.


Poslední vydané tiskové zprávy


Společnosti NetDirect s.r.o. a ACOMWARE, s.r.o. připravují podání trestního oznámení na organizátora soutěže Shop roku 2008 a nabízejí poškozeným soutěžícím společné právní zastupování

Soutěž Shop roku 2008 byla organizována společností Prosecký Consulting s.r.o. (dříve Interactive Orange 9 s.r.o.). Výsledky soutěže měly být zveřejněny do 25. 11. 2008, což se nestalo. V současné době, po termínu deklarovaného vyhlášení výsledků, je web soutěže www.ShopRoku.cz mimo provoz. Řada soutěžících se cítí podvedena. Organizátor od soutěžících přijímal registrační poplatky a sliboval zaslání daňových dokladů k provedeným zálohovým platbám. To se však ve většině případů nestalo, a to ani po několikerých urgencích. Jediným výsledkem organizované soutěže je finanční a časová ztráta soutěžících, kdy z celé soutěže úspěšně proběhla pouze etapa výběru registračních poplatků.

ShopCentrik využívají dvě ze tří nejlepších firem roku 2008

ShopCentrik je využíván dvěma nejlepšími firmami v soutěži Vodafone Firma roku 2008. Do prestižní soutěže se v letošním roce přihlásilo rekordních 3220 firem. Na prvním a druhém místě se v rámci celé ČR umístili klienti společnosti NetDirect, SERVISBAL OBALY s.r.o. a BUILDING SP, spol. s r.o. Obě firmy využívají systém ShopCentrik.

Nový produkt FastCentrik od NetDirectu umožní kvalitně obchodovat i živnostníkům

Společnost NetDirect s.r.o. uvádí na trh nový produkt FastCentrik s výhodou spuštění do 24 hodin. FastCentrik je nově vytvořenou verzí systému ShopCentrik, na kterém běží nejvýznamnější české e-shopy. Je určen pro ty, kteří chtějí obchodovat rychle, levně, ale přesto požadují obchod špičkové kvality.

NetDirect představuje inovovanou verzi systému ShopCentrik běžící na nejvýkonnějších technologiích současnosti

NetDirect s.r.o., přední dodavatel profesionálních e-commerce řešení na českém trhu, přináší svým zákazníkům nový ShopCentrik poháněný nejvýkonnějšími 64bitovými technologiemi Microsoft .NET 3.5 a Microsoft SQL Server 2008.

NetDirect nabízí nový modul SMS Info systému ShopCentrik

Společnost NetDirect s.r.o. přichází s novou službou SMS Info. Nově zavedený modul je součástí systému ShopCentrik a přináší lepší a rychlejší informovanost pro nakupující na e-shopech klientů společnosti NetDirect. Služba dokáže spolehlivě informovat zákazníky o stavu objednávek, potvrdit úspěšnou registraci, nebo upozornit na speciální nabídku či novinku.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.