Crest Communications | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Crest Communications


Vydané tiskové zprávy


Martin Němeček je novým předsedou představenstva Realitní společnosti České spořitelny

- Novým předsedou představenstva Realitní společnosti České spořitelny se v březnu 2012 stal Martin Němeček, dosavadní ředitel oblastní pobočky České spořitelny Praha centrum - Ve funkci vystřídal Aleše Mamicu, který přechází do Stavební spořitelny České spořitelny

CRESCON A PSJ PŘEDSTAVUJÍ NOVÝ PROJEKT LUXUSNÍHO BYDLENÍ – NA DOLINÁCH 24

Společnosti CRESCON a PSJ uvádějí na trh nové luxusní bydlení, komorní rezidenční projekt Na Dolinách 24. Bytový dům s celkem osmi velkými byty vyroste v atraktivní lokalitě pražského Podolí.

Realitní společnost České spořitelny má v Brně nového franšízového partnera

Realitní společnost České spořitelny (RSČS) intenzivně pracuje na splnění svého předsevzetí mít letos na území České republiky 35 franšízových poboček. K síti realitních kanceláří se připojil další franšízový partner, brněnská kancelář RSČS/FINEZZA. Ta se primárně zaměřuje na zprostředkování prodeje či koupě jak starších bytů nebo domů, tak i nových nemovitostí z developerských projektů.

CENTRAL PARK PRAHA PATŘÍ S DEVADESÁTI PRODANÝMI BYTY MEZI 9 % NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH DEVELOPERŮ ROKU 2011

V loňském roce bylo v projektu Central Park Praha prodáno 90 bytových jednotek. Tato skutečnost řadí Central Park Praha ve světle posledních analýz společnosti Trigema mezi nejúspěšnější developery podle počtu prodaných bytů v roce 2011.

Náš první byt! Jak ho zařídit a vyvarovat se chyb začátečníka?

Nový byt znamená pro mnohé splněný sen. Po stresech se zaplacením a s vyřízením všech nutných dokumentů následuje obvykle ta příjemnější část - vybavování a zařizování nového domova. I to se ale lehce může změnit v noční můru, pokud nevíme, jak na to. Rady lze načerpat například na dalším z cyklu seminářů a tematických dnů pro širokou veřejnost pořádaných developerskou společností BCD Group a realitní kanceláří LEXXUS, který se uskuteční ve čtvrtek 15. března 2012 v 18 hodin v prostorách společnosti LEXXUS. Na semináři se také účastníci dozví zajímavé informace o současné situaci na českém realitním trhu.

NEJKRÁSNĚJŠÍ ČESKO-SLOVENSKÁ KOUPELNA ROKU 2011

Společnost SIKO KOUPELNY vyhlásila vítěze osmého ročníku soutěže Koupelna roku 2011, které se poprvé zúčastnili nejen čeští, ale i slovenští zákazníci. Jako v předešlých letech se zájemci mohli přihlásit do tří kategorií: Koupelna roku, Malá koupelna do 4m2 a Rozmanité Via Veneto. Letošní ročník se i díky slovenské účasti může pochlubit rekordním počtem soutěžících. Odborná porota složená ze zástupců společnosti SIKO KOUPELNY a redaktorů odborného měsíčníku Moderní byt musela vybírat z 462 přihlášených koupelen.

CODECO ZÍSKALO NOVÉHO NÁJEMCE DO KOLBENOVA CITY DEVELOPMENT

Lokalita Kolbenova City Development v pražských Vysočanech, kterou revitalizuje developerská společnost CODECO, se rozrostla o dalšího nájemce. OSCHATZ Services & Solutions, firma zabývající se montáží a opravou chladících systémů a kotlů, si v jedné z hal pronajala 1100 m² ploch.

KOTI TROJA HLÁSÍ ÚSPĚŠNÉ PRODEJE A POKRAČUJE VE VÝSTAVBĚ PODLE PLÁNU

V projektu KOTI Troja je více než rok před kolaudací prodána již třetina bytů. Výstavba pokračuje podle stanoveného harmonogramu a projekt tak rychle směřuje k dokončení hrubé stavby.

SAUNOVÁNÍ V POHODLÍ DOMOVA: ÚČINNÁ RELAXACE, HUBNUTÍ I PŘEDCHÁZENÍ NEMOCEM

Ve Finsku je zhruba 1,8 milionu saun na 5,3 milionu lidí. U nás se tento trend prozatím rozvíjí jen pozvolna. Přivést Čechy k saunování se snaží například developerská společnost YIT Stavo čerpající ze 100 let zkušeností své finské mateřské skupiny YIT, která jubileum slaví v tomto roce. Byty v jejích projektech se vyznačují nejen typickou funkční severskou architekturou s využitím přírodních materiálů, ale zejména soukromou saunou přiléhající ke koupelně.

Odborníci o vývoji hypotéčního trhu

V úterý 14. února 2012 se uskuteční další z cyklu seminářů a tematických dnů pro širokou veřejnost pořádaných developerskou společností BCD Group, realitní kanceláří LEXXUS a společností HypoAsistent – tentokrát na téma „Aktuální stav hypotečního trhu po změně DPH“. Odborníci seznámí zájemce o financování koupě nemovitosti prostřednictvím hypotečního úvěru se současnou situací a nabídkou na hypotečním trhu. Účastníci se dozvědí, jak se trh vyvíjel v minulém období, jak do něj zasáhla změna DPH a jaký vývoj se dá očekávat v nejbližším období. Seminář se již tradičně bude konat v prostorách realitní kanceláře LEXXUS a hlavním přednášejícím bude Ing. Pavel Bultas, obchodní ředitel společnosti HypoAsistent.

DANA BARTOŇOVÁ NOVĚ ŘEDITELKOU PRODEJE A MARKETINGU YIT STAVO

Dana Bartoňová v lednu povýšila na pozici Sales & Marketing Director. Od roku 2009 byla konzultantkou pro developerské aktivity společnosti YIT Stavo, patřící do významné mezinárodní skupiny YIT Group. Nově je zodpovědná nejen za obchodní a marketingové aktivity, ale podílí se i na strategickém plánování a rozhodování.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.