Algotech BSC | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Algotech BSC


Vydané tiskové zprávy


Společnost Algotech získala od americké společnosti AVAYA hodnocení „Partner in Customer Excellence“

Společnost Algotech Česká a Slovenská republika, součást nadnárodní korporace Algotech a člen mezinárodní skupiny InOne, získala na základě průzkumu mezi zákazníky provedeného společností AVAYA hodnocení „Partner in Customer Excellence“, které jasně hovoří o kvalitě poskytovaných služeb.

Společnost Algotech jako jediná společnost v ČR a jedna z prvních v Evropě poskytuje Oracle JD Edwards v cloudu

Společnost Algotech Česká a Slovenská republika, součást nadnárodní korporace Algotech a člen mezinárodní skupiny InOne, se stala první a jedinou společností v České a Slovenské republice a jednou z mála společností v Evropě, které mohou na základě partnerství se společností Oracle a získaných odpovídajících specializací poskytovat JD Edwards EnterpriseOne v cloudu jako tzv. SaaS.

Společnost Algotech se stala Silver partnerem společnosti AudioCodes

Společnost Algotech Česká a Slovenská republika, součást nadnárodní korporace Algotech a člen mezinárodní skupiny InOne, úspěšně splnila podmínky nutné pro certifikaci a stala se Silver partnerem společnosti AudioCodes.

Společnost Algotech BSC získala jako první a jediná společnost v ČR další specializaci Oracle JD Edwards EnterpriseOne

Společnosti Algotech BSC se podařilo během jednoho měsíce získat po velmi přísném testování další jedinečnou specializaci, tentokrát na - JD Edwards EnterpriseOne Financials. Společnost Algotech BSC je i v tomto případě první a jedinou společností v ČR, která tuto specializaci získala.

Algotech BSC je “Aplikační partner roku“ společnosti ORACLE

Společnost Algotech BSC získala ocenění za nejlepší prodejní výsledky v oblasti aplikačních řešení Oracle za fiskální rok 2011 v České republice a navázala tak na úspěch z roku 2009. Tímto oceněním tak byla opět potvrzena klíčová role mezi partnery Oracle.

Algotech BSC jako první společnost v ČR získala specializaci na Oracle JD Edwards EnterpriseOne

Praha, 25. listopadu 2011. Společnost Algotech BSC získala jako první z implementačních partnerů Oracle JD Edwards v České republice prestižní status Oracle Specialized Partner v oblasti řešení a implementace ERP Oracle JD Edwards EnterpriseOne. Algotech BSC prošla úspěšně náročnými testy a splnila všechna obchodní a technická kritéria nutná k získání této certifikace.

Petr Loužecký se stane ředitelem Centra sdílených služeb ve společnosti Algotech

20. 11. 2011, Praha. Společnost Algotech obsadí jednu z významných pozic - Petr Loužecký bude k 1. 12. 2011 jmenován ředitelem nově budovaného Centra sdílených služeb společnosti Algotech.

Společnost Algotech BSC partnerem konference Oracle Day 2011

Společnost Algotech BSC, součást nadnárodní korporace Algotech a člen mezinárodní skupiny InOne, se jako Gold Partner společnosti Oracle aktivně podílela na konferenci Oracle Day 2011, která se konala v Praze dne 9. 11. 2011.

Algotech BSC nabízí novou verzi User Productivity Kit z rodiny produktů ORACLE

30. 9. 2011, Praha. Společnost Algotech BSC, součást nadnárodní korporace Algotech a člen mezinárodní skupiny InOne, nabízí jako Gold Partner společnosti ORACLE nejnovější verzi produktu Oracle User Productivity Kit (UPK) - jedinečné řešení na našem trhu, speciálně vyvinuté pro snadnou tvorbu jak textové, tak i plně interaktivní uživatelské dokumentace – samozřejmě s plnou podporou češtiny.

Společnost Algotech BSC na konferenci AVAYA Forum 2011

21. září 2011, Praha. Společnost Algotech BSC, součást nadnárodní korporace Algotech a člen mezinárodní skupiny InOne, se jako Platinum Partner společnosti AVAYA aktivně zúčastnila konference AVAYA Forum 2011, která se konala v Praze dne 15. 9. 2011.

Společnost Algotech BSC míří mezi přední poskytovatele cloud computingu v regionu CEE

30. 6. 2011, Praha. Společnost Algotech BSC, součást nadnárodní korporace Algotech a člen mezinárodní skupiny InOne, zahájí výstavbu Centra sdílených služeb v Libčicích nad Vltavou. Zákazníkům tak bude sloužit nejmodernější Centrum, které zcela odpovídá přísným mezinárodním standardům co do plně redundandního technického vybavení, tak bezpečnosti provozovaných systémů.

Algotech BSC na konferenci Oracle JD Edwards - Eastern Europe, CIS & Russia

20. června 2011, Praha. Společnost Algotech BSC jako Gold Partner společnosti ORACLE a významný dodavatel ERP systémů pro Českou a Slovenskou republiku a zahraničí, se zúčastnila dne 14. 6. 2011 v Praze konference Oracle JD Edwards - Eastern Europe, CIS & Russia. Konferenci navštívili účastníci z 16 zemí. Programem konference byla zejména strategie rozvoje ORACLE ERP systémů a výměna zkušeností.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.