IN PRINT HK public relations | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


IN PRINT HK public relations


Vydané tiskové zprávy


Step TRUTNOV je mezi evropskou podnikatelskou elitou

Trutnov, 21. listopadu 2011 - Výrobce kotlů na biomasu, akciová společnost Step TRUTNOV, uspěla v soutěži European Business Awards (EBA). Ocenění za umístění ve finálové desítce v kategorii firem s obratem do 25 miliónů eur firma již obdržela. Vítězové celé soutěže budou odhaleni v Barceloně na konci listopadu.

Keramtech očekává nejlepší výsledky za poslední tři roky

Žacléř, 31. října 2011 – Po dvou letech propadu očekává letos výrobce technické keramiky pro slévárny, elektroporcelánu a topné keramiky, společnost Keramtech Žacléř, návrat hospodářského výsledku k předkrizovým rokům 2007 a 2008. Firma, která 80 procent své produkce exportuje, pociťuje oživení výroby v zemích EU a našla i nové odběratele v zemích mimo eurozónu.

Investice do hřebíků se společnosti Hašpl vyplatila

Velké Poříčí, 31. srpna 2011 – Investice ve výši 10 miliónů korun do nových technologií na výrobu páskovaných hřebíků pomohla akciové společnosti Hašpl vyrovnat výpadky ve stavební výrobě. Společnost loni vyrobila celkem 22 695 tun hřebíků a utržila více než půl miliardy.

Vyzkoušejte si bydlení v domku ze slaměných panelů

Uvažujete o výstavbě dřevostavby z ekopanelů? Chcete postavit samonosnou příčku nebo vestavět podkroví?

Firma Ekopanely CZ vyvíjí novou „zelenou“ technologii

Jedousov, Pardubicko, 20. června 2011 – Společnost Ekopanely CZ z Jedousova v Pardubickém kraji získala grant na vývoj a zkušební provoz nové technologie na zpracování fytomasy. Projekt plánovaný na roky 2011 - 2014 podpořila Technologická agentura České republiky. Na vývoji se kromě firmy Ekopanely CZ podílí také Výzkumný ústav zemědělské techniky (VUZT).

Holcim i v krizovém roce utržil téměř dvě miliardy

Jako rok dvojí krize charakterizuje v nedávno zveřejněné výroční zprávě Patrick Stapfer, předseda představenstva akciové společnosti Holcim Česko, hospodaření předního českého výrobce cementu, trasportbetonu a kameniva. I přes pokračující útlum stavební výroby poklesl obrat společnosti oproti předchozímu roku pouze o zhruba jedno procento při tržbách přes 1,96 miliardy korun.

Nábytkářská firma Mias si polepšila a má nového partnera

Růst obratu za první kvartál letošního roku o 158 procent vykázala společnost Mias OC, spol. s r.o., z Krouny na Chrudimsku. Zároveň v polovině června podepíše smlouvu o hlavním partnerství a uvede na trh výrobky německé nadnárodní společnosti Dauphin, čímž rozšíří portfólio vlastních výrobků o nábytek, který sama nevyrábí. Jedná se především o luxusní kancelářské židle.

SECA - Serafin Campestrini s.r.o. staví v Borohrádku ekologickou elektrárnu

Borohrádek, 6. června 2011 – Přední český a významný evropský výrobce hoblovaného dřeva, společnost SECA - Serafin Campestrini s.r.o., zahájila v Borohrádku na Královéhradecku výstavbu plně ekologické elektrárny. Jedná se o investici ve výši 185 miliónů korun. Na polovinu této částky získala firma dotaci od Evropské unie. Elektrárna s výkonem jedné megawatty bude spalovat výhradně čistou biomasu kategorie O2.

SECA staví v Borohrádku ekologickou elektrárnu

Borohrádek, 6. června 2011 – Přední český a významný evropský výrobce hoblovaného dřeva, společnost SECA - Serafin Campestrini s.r.o., zahájila v Borohrádku na Královéhradecku výstavbu plně ekologické elektrárny. Jedná se o investici ve výši 185 miliónů korun. Na polovinu této částky získala firma dotaci od Evropské unie. Elektrárna s výkonem jedné megawatty bude spalovat výhradně čistou biomasu kategorie O2.

Pozvánka na odstřel

Akciová společnost Holcim Česko připravila na tento víkend, při příležitosti Evropských dnů minerálů, Den otevřených dveří v pískovně Čeperka a lomu v Prachovnicích.

Královédvorská TMW vyrábí kabiny do výbušného prostředí

Dvůr Králové nad Labem, 9. května 2011 - Akciová společnost TMW, Dvůr králové nad Labem, tradiční výrobce kabin k vysokozdvižným vozíkům a strojů pro lesní techniku, letos vyrobí 80 bezpečnostních kabin certifikovaných do výbušného prostředí. Zakázka představuje objem v řádu desítek miliónů korun. Kabiny jsou určeny pro německého odběratele. Firma jejíž hlavní výrobní program tvoří stroje pro lesní techniku tak vhodně doplňuje výrobní program v období nejistoty lesnických firem, čekajících na nově vypsané tendry u státních lesů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.