Certus Mercatus s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Certus Mercatus s.r.o.


Vydané tiskové zprávy


Průzkum iRobot: 47% lidí plánuje nákup robotického vysavače

Praha (26. dubna 2012) – Specialista na robotiku iRobot provedl v březnu v České republice šetření na vzorku 5400 lidí, kteří odpovídali na otázky spojené s robotickými vysavači. Průzkum přinesl některá překvapivá zjištění, o kterých pojednává tato tisková zpráva.

Texas Instruments a iRobot spojují síly a plánují zásadní inovace v robotice

Dallas (3. dubna 2012) – Texas Instruments a společnost iRobot, lídr na poli robotických řešení, oznamují spolupráci za účelem rozvoje robotických technologií, které budou využívat vícejádrové procesory OMAPTM od společnosti TI. Spolupráce vyplývá ze společné vize obou společností vytvářet inteligentní a praktické roboty schopné zlepšit kvalitu lidského života. Obě společnosti chtějí tuto vizi naplnit spojením historických zkušeností iRobotu na poli robotiky a špičkových procesorů a s nimi souvisejícími technologiemi od společnosti TI.

iRobot představuje novou generaci robotického vytírače Scooba

Bedford, Massachusetts, 15. března 2012 – Společnost iRobot, světový leader v robotice, dnes oficiálně oznamuje rozšíření unikátní řady robotických vytíračů Scooba v zemích regionu EMEA (Evropa, Střední Východ a Afrika) o zcela revoluční kompaktní model robotického vytírače Scooba 230. Novinku na trzích EMEA zároveň doplní inovovaný vytírač řady 300 s označením Scooba 390.

iRobot investoval do InTouch Health a prohlubuje svou účast ve zdravotnictví

BEDFORD, Massachusetts, 27. února 2012 – společnost iRobot, oznámila 6milionovou investici a rozšířenou spolupráci se společností InTouch Health, která úspěšně působí na poli telemedicíny. V rámci 6milionové investice si iRobot zajistil minoritní podíl v této perspektivní společnosti a otevřel si dveře k dalšímu rozšiřování vzájemné spolupráce.

Roomba Revenge aneb iRobot se stěhuje na iPhone

Že se s nejchytřejším robotickým vysavačem iRobot Roomba můžete i skvěle bavit, není nic nového. Své o tom vědí majitelé vysavače a hlavně jejich domácí mazlíčkové. Nyní se však zábava s Roombou stěhuje z obývacího pokoje také do iPhonu.

iRobot odhalí revoluční novinky v robotice na veletrhu IFA 2011

Společnost iRobot (NASDAQ: IRBT) se účastní veletrhu IFA od 2. do 7. září v Berlíně, Německu, kde spustí na Evropský trh nejnovější modely svých domácích robotických vysavačů Roomba řady 700.

iRobot vysává ve Fukušimě radioaktivní nepořádek

Speciální tým iRobotu, který byl před několika měsíci vyslán do Japonska, aby zde odstraňoval škody ve fukušimské jaderné elektrárně, je stále na místě a má plné ruce práce. Před několika měsíci, když bylo Japonsko čerstvě otřeseno z ničivého zemětřesení, které napáchalo škody v jaderné elektrárně Fukušima, bylo jasné, že jedině roboti mohou pomoci s průzkumem a odstraňováním škod, které ničivé zemětřesení a následná vlna tsunami napáchaly.

iRobot obsadil 2 z 5ti míst v soutěži ProduktRoku

Výsledky soutěže ProduktRoku pod záštitou srovnávacího serveru Heureka.cz hovoří ve prospěch značky iRobot. Její dva robotické vysavače Roomba se dostaly do finálové pětice vyvolených v kategorii Vysavače, kde musely soutěžit s klasickými vysavači, jak do prodejnosti, tak do vyhledávanosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.