Software602 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Software602


Vydané tiskové zprávy


Portál pro práci s elektronickými originály dokumentů firmy Software602 vyhlášen projektem roku

SecuStamp.com zvítězil v soutěži vyhlášené CACIO a ICT Unií PRAHA (29. února 2012) Po úspěšném vstupu na trh se službami potřebnými pro práci s elektronickými originály dokumentů a zajištění jejich dlouhodobé platnosti, byly unikátnost a špičkové technické provedení portálu SecuStamp.com potvrzeny i vítězstvím v soutěži „IT projekt roku 2011“.

Portál pro práci s elektronickými originály dokumentů firmy Software602 vyhlášen projektem roku

SecuStamp.com zvítězil v soutěži vyhlášené CACIO a ICT Unií PRAHA (29. února 2012) Po úspěšném vstupu na trh se službami potřebnými pro práci s elektronickými originály dokumentů a zajištění jejich dlouhodobé platnosti, byly unikátnost a špičkové technické provedení portálu SecuStamp.com potvrzeny i vítězstvím v soutěži „IT projekt roku 2011“.

Software602 SecuPIX: Fotografie ze smartphonu nezpochybnitelným důkazem

PRAHA (15. prosince 2011) Společnost Software602 uvedla na trh aplikaci Software602 SecuPIX, která umožňuje vytvořit přímo v mobilním zařízení fotografii, o níž bude zřejmé a nezpochybnitelné, že nebyla pořízena ani pozměněna dodatečně. Aplikace je k dispozici pro operační systémy iOS (tedy pro iPhone a iPad) a Android (tedy konkurenční smartphony a tablety).

Společnost Software602 naučila iPad a iPhone podepisovat dokumenty

SmartPhony tak mohou přinést radikální nárůst používání elektronického podpisu a elektronických originálů dokumentů PRAHA (15. prosince 2011) Společnost Software602 uvedla na trh aplikaci Software602 Sign Master ve verzi pro iOS a Android. Aplikace umožňuje připojovat k dokumentům elektronické podpisy, kontrolovat platnost již připojených podpisů a poskytuje i další funkce potřebné pro práci s elektronickými originály dokumentů. Jedná se o jednu z prvních aplikací pro iPad a iPhone, která pracuje se skutečným elektronickým podpisem, nikoliv jen s vizualizací (obrázkem).

Soustavné zlepšování Software602 potvrzeno dalšími certifikacemi

PRAHA (30. listopadu 2011) Získání certifikací podle mezinárodních norem ISO pro řízení kvality IT služeb, řízení projektů a dopadů na životní prostředí oznámila společnost Software602. Jedná se o další krok v ambiciózním programu zvyšování kvality ve všech oblastech fungování společnosti, jehož součástí je také zavádění metodik PRINCE2 a ITIL. Společnost Software602 již byla držitelem ISO 9001:2004.

Nástroj pro snadné převádění listin do právně platných elektronických dokumentů zpřístupněn na internetu

Ucelené prostředí pro práci s elektronickými originály dokumentů www.SecuStamp.com společnosti Software602 rozšiřuje rozsah služeb.

Služba SecuStamp začala ověřovat zahraniční elektronické dokumenty

Portál SecuStamp.com provozovaný firmou Software602 začal poskytovat službu kontroly platnosti elektronických originálů podepsaných zaručenými podpisy i z jiných zemí EU. Ke zjištění stavu dokumentu stačí dvě kliknutí. Pro nekomerční použití je služba k dispozici zdarma.

Firma Software602 představila spisovou službu nové generace

První formulářovou spisovou službu uvedla na český trh firma Software602. Produkt pokrývá vše, co je možné očekávat od moderního informačního systému této třídy, ale poskytuje také řadu funkcí navíc – například nástroje, které občanům umožňují provádět elektronická podání, nebo prostředky pro nahrazení interního oběhu papírů inteligentním elektronickým řešením. Další významnou výhodou je jednoduchost pro uživatele a možnost nasazení za podstatně kratší dobu než jakýkoliv jiný srovnatelný systém.

Spolupráce Software602 a města Děčín se jako jediný projekt ve veřejné správě dostala mezi nejlepší IT projekty roku 2010

Mezi sedm finalistů soutěže IT projekt roku vyhlášené sdružením IT manažerů CACIO byl zařazen pouze jediný projekt státní správy a samosprávy. Je jím elektronizace vnitřních a vnějších procesů magistrátu města Děčín. Rozhodla o tom porota vedená profesorem Zdeňkem Molnárem z ČVUT.

Inteligentní formulář silniční daně k dispozici zdarma

Díky Software602 je možné potřebnou administrativu vyřídit za několik minut

Služba SecuStamp pro snadnou práci s důvěryhodnými elektronickými dokumenty je k dispozici i v angličtině

Praha 10. ledna - Firma Software602 spustila anglickou verzi internetového portálu SecuStamp.com, kde organizace všech velikostí i jednotlivci mohou ke svým dokumentům připojovat kvalifikovaná časová razítka a vytvářet tak důvěryhodné elektronické dokumenty se všemi náležitostmi.

NadpisSoftware602 Form Filler 4: Inteligentní formuláře pracují na přenosném paměťovém médiu

Praha (21. prosince 2010) – Společnost Software602 dnes oznámila, že k formulářovému prohlížeči Software602 Form Filler 4 je k dispozici i verze Portable Edition, která uživatelům umožňuje práci s formuláři z USB klíčenky na libovolném počítači. Zároveň toto přenosné médium slouží jako bezpečné elektronické úložiště všech certifikátů a důležitých dokumentů, které má uživatel vždy při sobě.

Software602 Form Filler 4: Zjednodušení pro uživatele, nové funkce a možnost pracovat bez instalace programu do počítače

Praha (20. prosince 2010) – Společnost Software602 dnes oznámila, že Software602 Form Filler 4 je již k dispozici. Ve verzi čtyři jsou zohledněny uživatelské požadavky ze stovek projektů, které během uplynulých osmnácti měsíců společnost realizovala.

Společnost Software602 představila podnikovou aplikaci, která radikálně zjednodušuje vytváření důvěryhodných elektronických dokumentů

Praha (10. prosince 2010) – Firma Software602 uvedla na trh Software602 Print2PDF 9, což je nástroj pokrývající všechny funkce potřebné pro vytváření důvěryhodných elektronických dokumentů – od převodu do různých verzí formátu PDF přes připojení jednoho nebo několika elektronických podpisů až po orážení dokumentů elektronickým časovým razítkem.

Software602 spouští službu SecuStamp pro snadnou práci s důvěryhodnými elektronickými dokumenty

Praha (10. prosince 2010) – Nová služba SecuStamp firmy Software602 zpřístupňuje organizacím všech velikostí i jednotlivcům možnost jednoduše připojit kvalifikované časové razítko k elektronickému podpisu nebo značce. Otevírá se tak velice jednoduchá možnost vytvořit důvěryhodný elektronický dokument se všemi potřebnými náležitostmi.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.