NEMESIS - building personality | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


NEMESIS - building personality


Vydané tiskové zprávy


Efektivní sebevzdělávání aneb co Vás ve škole nenaučili

V dnešní informační společnosti je nemožné dosáhnout dlouhodobého úspěchu bez celoživotního sebevzděláváním. Znalosti a dovednosti představují to největší bohatství. Platí zde jednoduché pravidlo: kdo se nerozvíjí a nesměřuje dopředu, zůstane pozadu.

Zůstaneme ČR zemí montoven?

Občas se v populárním tisku objevují obavy z toho, aby naše země nepromarnila šanci a nezůstala pouhou „montovnou“ západu. Po několika letech působení v českých firmách mohu potvrdit, že opravdu stojíme na rozcestí a je na nás, kudy se naše ekonomika bude ubírat.

3AXIS visual language (3AXIS), jazyk těla a vzhledu

Ukážeme si na několika příkladech, co je možné vyčíst ze vzhledu pomocí znalostí 3AXIS visual language (3AXIS). 3AXIS je první skutečný jazyk těla i vzhledu.

Jak vybírat tréninkové aktivity pro svů tým?

Jak vybírat tréninkové aktivity pro svůj tým? Je velmi důležité vybrat kvalitní společnost sestavenou z profesionálů a lektorů s praktickými zkušenostmi. Doporučujeme tento postup při výběru školení a vzdělávacích aktivit.

Proč koučovat firemní týmy?

Firemní kouč, koučování a koučink…. Moderní termín, který zatím v české republice naplno své ovoce nesklízí. Metoda koučinku jednotlivců a pracovních skupin má velmi dynamické výsledky. Koučink je velmi dobrým pilířem rozvoje společně s tréninkem nebo absolvováním tématických vzdělávacích seminářů, školení a kurzů.

3 AXIS - visual language - Nahota těla

Nahota oděvu & prostořekost těla Žijeme v době informačních technologií, v době internetu… v době , která lační po informacích… zejména zákulisních…

Nahota oděvu & prostořekost těla

Nahota oděvu & prostořekost těla Žijeme v době informačních technologií, v době internetu… v době , která lační po informacích… zejména zákulisních… Mezi nejčtenější tiskoviny, deníky či rubriky patří právě ty, které jsou považovány za bulvární, které zveřejňují „zaručeně pravdivé“ intimní zprávy ze života hvězd.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.