PR agentura Vesuv | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


PR agentura Vesuv


Vydané tiskové zprávy


CANYON představil limitovanou edici s prvky graffiti

Společnost Canyon uvedla na trh limitovanou edici, která jedinečným způsobem propojuje moderní technologii a graffiti design. Nová řada produktů je určena zejména pro mladší generaci, i proto se Canyon rozhodl věnovat 5 % ze zisku na program pro pomoc dětem.

Prestigio obhájilo certifikáty kvality ISO 9001 a ISO 14001

Praha, 30. 10. 2009 – Společnost Prestigio oznámila obhájení mezinárodních certifikátů kvality ISO 9001 a ISO 14001. Tato recertifikace potvrzuje, že společnost zavedla a dodržuje standardy kvality, bezpečnosti a spolehlivosti a nadále při své činnosti usiluje o snižování zátěže na životní prostředí.

Prestigio DataRacer II od designéra Alfy Romeo

Praha, 10. 8. 2009 – Společnost Prestigio představila nový přírůstek do své produktové řady Racer – externí pevný disk Prestigio DataRacer II (DR2). Tento disk se podobně jako jeho předchůdce DataRacer I vyznačuje vysokým výkonem. Liší se od něj ale dravějším designem, který vytvořili návrháři z kyperského studia Demades Design pod vedením Nicolase Demadese. Ten se mimo jiné podílel na tvorbě designu aut italské značky Alfa Romeo a automobilů skupiny DaimlerChrysler.

Elegantní multifunkční ochranné obaly na iPhone 3G/S

Praha, 27. 7. 2009 – Společnost Prestigio představuje nové ochranné obaly na iPhone 3G/S a iPod Touch 2G. Vyrábějí se z pravé kůže a polyuretanu v deseti různých vzorech, jako např. nubuk, hadí a krokodýlí kůže. Ochranné obaly jsou prvním, ale zcela jistě ne posledním produktem v portfoliu značky Prestigio určeným pro Apple.

Elegantní flash disk ve tvaru zapalovače

Praha, 15. 7. 2009 – Společnost Prestigio uvedla na trh nový USB flash disk v designu luxusního zapalovače. Zajímavé provedení v černé barvě se stříbrnými nebo zlatými detaily dodává tomuto flash disku na exkluzivitě. Malý, kompaktní kovový disk se snadno stane stylovým doplňkem moderního muže.

Nové dámské tašky Prestigio na notebooky

Praha, 3. 7. 2009 – Mnoho žen s oblibou kombinuje pro dotvoření image stylové oblečení s dalšími doplňky. Mezi takové doplňky určitě patří také taška na notebook, která nemusí být pouze klasicky černá. Společnost Prestigio se proto rozhodla uvést na trh novou sérii dámských tašek na notebooky v moderních barvách a designu.

Nové Nettopy od Prestigia: Stylové, eko a za skvělou cenu

Společnost Prestigio, výrobce a dodavatel jedinečných hi-tech řešení, třemi modely uvádí svou novou sérii Nettopů, které osloví všechny zákazníky preferující stylový design kombinovaný s nízkou spotřebou a dostupnou cenou. Nové Nettopy Officer 230, Officer 330 a Visconte 330 jsou určeny malým a středním firmám a domácnostem, které se snaží být ohleduplné k životnímu prostředí a které pro své základní potřeby vyhledávají produkty s nízkými pořizovacími i provozními náklady.

Prestigio uvedlo novou kolekci počítačových myší

Praha, 15. 5. 2009 – Externím diskem DataRacer I společnost Prestigio uvedla na trh novou kolekci počítačového příslušenství pro fanoušky rychlých aut. Kolekce je charakteristická především atraktivním barevným provedením s ohnivě červenými a karbonovými detaily. Do této kolekce nyní přibyla nová série počítačových myší, které nejen dobře vypadají, ale vynikají i svými vlastnostmi.

Prestigio: 20 % evropských silnic se každý rok mění Mapové podklady v navigacích je nutné pravidelně aktualizovat

Praha, 9. 4. 2009 – Všichni se shodneme na tom, že GPS navigace jsou vynikajícím pomocníkem v orientaci ať už na domácích, či zahraničních cestách. Snad jediným problémem jakékoli navigace může být aktuálnost mapových podkladů, protože se v průběhu roku mění přibližně 20 % evropských silnic.

Fotografie v pohybu - digitální fotorámečky Prestigio

Společnost Prestigio uvedla na český a slovenský trh digitální fotorámečky určené především příznivcům moderně vybavené domácnosti či kanceláře. Digitální fotorámečky Prestigio kombinují nejnovější technologie s luxusním designem a snadnou obsluhou. V nabídce jsou dva modely fotorámečků, menší 7\" s označením DPF170 a větší model DPF510 s úhlopříčkou 10\".

Nový procesor Intel Core i7 v počítačích Prestigio

Praha, 18. 11. 2008 – Při příležitosti celosvětového uvedení nové generace procesorů společnosti Intel s označením Intel Core i7 založených na mikroarchitektuře Nehalem, představila společnost Prestigio novou sestavu Prestigio Gamer s procesorem Intel Core i7-920.

Výsledky fotografické soutěže “Summer in motion“ společnosti Prestigio

Praha, 11. 8. 2008 – Společnost Prestigio oznámila výsledky již třetího ročníku mezinárodní umělecké soutěže amatérských a profesionálních fotografů. Porota a návštěvníci webových stránek soutěže vybrali 4 vítěze z celkového počtu okolo 500 příspěvků od soutěžících z 35 zemí světa.Úvodní odstavec

Martin Zeman generálním ředitelem Prestigio Europe

Praha, 26. června 2008 – Společnost Prestigio Technologies jmenovala Martina Zemana na pozici generálního manažera pro oblast střední a východní Evropy.

Nový ročník mezinárodní fotografické soutěže “Summer in motion”

Praha, 29. 5. 2008 - Společnost Prestigio vyhlásila nový ročník populární soutěže v umělecké fotografii. Tématem letošního ročníku je “Summer in motion” (Léto v pohybu). Do soutěže, která byla zahájena 28.5. a potrvá do 31.7.2008, budou zařazeny příspěvky od amatérských i profesionálních fotografů. Fotografie, kterou nejsou žánrově omezeny, budou zveřejněny na webových stránkách soutěže: http://art.prestigio.com.

Výsledky soutěže karikatur společnosti Prestigio

Praha, 7. 4. 2008 - Společnost Prestigio oznámila výsledky třetího ročníku mezinárodní soutěže karikaturistů, který měl podtitul “Take the Funny Way”. Porota složená ze zástupců společnosti Prestigio zvolila 3 vítěze z více než 300 příspěvků od soutěžících z 35 zemí. Čtvrtého vítěze určili svými hlasy návštěvníci webových stránek soutěže.

Prestigio přichází s novou kolekcí stylových mobilních disků

Společnost Prestigio uvedla na český a slovenský trh novou kolekci elegantních mobilních disků. Tato kolekce je určena zejména pro moderní ženy, které ocení jedinečný styl a moderní technologie.

Extra výdrž pro mobilní zařízení

Praha, 21. 1. 2008 - Společnost Prestigio uvedla na český a slovenský trh nové zařízení s názvem Power Bank 501. Jedná se o univerzální vysokokapacitní externí baterii, která je schopna napájet různá mobilní zařízení a prodloužit tak jejich funkčnost.

Prestigio má nového marketingového manažera pro oblast střední a východní Evropy

Praha, 5. 12. 2007 - Společnost Prestigio oznámila, že jmenovala Martina Jedličku na pozici marketingového manažera pro oblast střední a východní Evropy (CEE).

Digitální peněženka Prestigio

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.