Pavlof s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Pavlof s.r.o.


Vydané tiskové zprávy


Jarní vinařská stezka v Pavlově

Pavlov 22. 3. 2012 - Spojení kvalitního vína a probouzející se Pálavy nabídne o tomto víkendu Jarní vinařská stezka v Pavlově. Oblíbená degustační soutěž se poprvé představí v komornější formě s omezeným počtem účastníků. Hlavní část programu začne v sobotu 24. 3. od 10:30 hodin v hlavním sále Hotelu Pavlov na ulici Klentnická, kde bude připravena ochutnávka celkem 24 soutěžních vzorků vín z osmi pečlivě vybraných místních vinařství.

Víkendový gurmánský zážitek pro celou rodinu

Pavlov 15.3.2012 - Topinamburový krém, candát na másle s petrželko-citrónovou omáčkou nebo uzený jehněčí hřbet se salátem z čerstvého chřestu. Celkem pětichodové gurmánské menu snoubené s výběrem kvalitních vín ze tří prestižních vinařství si mohou vychutnat návštěvníci akce Slow Food Family Dinner, která se uskuteční v sobotu 17. 3. 2012 od 19 hodin v Hotelu Pavlov u Mikulova, v samém srdci Pálavy.

Vinařská stezka v Pavlově povede nově přes sedm sklepů

Pavlov 13.9.2011 - Sobota 17. 9. 2011 bude v Pavlově u Mikulova patřit tradičně všem milovníkům dobrého vína, uskuteční se zde už 8. ročník degustační soutěže Vinařská stezka. Návštěvníkům se představí dosud největší počet, celkem 15 vinařství, především z Pavlova a okolí.

Pálavský krpál pokořil břeclavský biker Zdeněk Mlynář

Sobota 30. 7. patřila v Mikulově již 4. ročníku oblíbeného cyklistického maratonu Pálavský krpál. Letošní závod startoval poprvé na náměstí v Mikulově a navzdory pošmournému počasí se na start postavilo na 470 závodníků z více jak pěti set přihlášených.

Pálavský krpál odstartuje v samém srdci Mikulova

Brno/Mikulov 27. 7. 2011 – Závod pro profesionální i rekreační cyklisty, ale také pro všechny, kteří si chtějí na dvou kolech projet nejkrásnější kouty jižní Moravy – to je Pálavský krpál. V pořadí 4. ročník oblíbeného cyklistického závodu odstartuje už tuto sobotu 30. 7. premiérově přímo v historickém centru na náměstí v Mikulově.

Pod Pavlovem závodila tisícovka draků

Pavlov/Brno, 18. 7. 2011 - Rekordní účast pádlujících posádek přinesl jubilejní 5. ročník Pálavského festivalu dračích lodí, který se uskutečnil o tomto víkendu na Mušovském jezeře pod Pavlovem. Na start se postavilo celkem 54 lodí, tedy více jak tisícovka draků. „Je to zatím nejvyšší počet posádek, který kdy startoval na závodě v rámci domácí soutěže Grand Prix. Podařilo se nám tak vytvořit nový český rekord,“ dodal viceprezident dračích lodí a pořadatel závodu Zdeněk Janeček.

Dračí lodě ovládnou o víkendu Brněnskou přehradu

Brno 15.6.2011 - Už tuto sobotu 18. 6. 2011 se nad Brněnskou přehradou rozezní bubny dračích lodí a její hladinu rozčeří stovky pádel. Souběžně se závodem Evropského poháru klubových posádek dračích lodí, se pojede i závod „hobby týmů“ a Univerziáda vysokých škol. Pozvánku k těmto závodům dostaly kluby z Čech, Moravy, Slovenska, Ukrajiny, Maďarska a Německa. Na neděli 19.6. v 10.00 hod se pak čeká premiéra závodu na 8,8 km. Závod bude zahájen hromadným startem u mostu u Veverské Bítýšky a pojede se k loděnici LS Brno v Rakovecké zátoce.

V Pavlově se bude snoubit jídlo s vínem

Pavlov 15.11.2010 - Degustace vín je spojena nejen s učením se poznávat víno, ale také s uměním snoubit víno s jídlem. To je hlavní myšlenka nové gurmánské akce „Slow Food Dinner“, kterou připravil Hotel Pavlov ve spolupráci se třemi prestižními vinařstvími, Reisten, Staré Vinařství a Nové Vinařství, spojenými pod značkou LGL. Akce se uskuteční v úterý 16. listopadu 2010 od 19 hodin v Hotelu Pavlov u Mikulova.

V Pavlově se soutěžilo o nejlepšího degustátora

Pavlov 20.9.2010 - Rekordní dvě stovky návštěvníků přilákala v sobotu do Pavlova degustační soutěž Vinařská stezka. V rámci letošního sedmého ročníku se představilo celkem třináct vinařství především z Pavlova a okolí.

V Pavlově se bude soutěžit o nejlepšího degustátora

Pavlov 15.9.2010 - Netradiční degustační soutěž Vinařská stezka přiláká tuto sobotu do Pavlova více jak dvě stě příznivců vína, kteří se utkají o titul nejlepšího amatérského degustátora. Začátek akce je v sobotu 18.9.2010 v 11hodin v Kulturním domě v Pavlově.

Cyklistický závod Pálavský krpál letos poprvé v Mikulově

Brno 6.8.2010 - V sobotu 21. srpna 2010 odstartuje cyklistický závod přes nejkrásnější kouty jižní Moravy - Pálavský krpál. Letošní třetí ročník bude mít poprvé zázemí v Mikulově. Část trasy povede i přes Rakousko!

IV. Pálavský festival dračích lodí

Brno 8.7.2010 - Kultovní IV. ročník Pálavského festivalu dračích lodí je přede dveřmi. Závody se uskuteční o víkendu 17. - 18. 7. 2010 na Mušovském jezeře v Yacht Clubu pod Pavlovem. Součástí akce bude také III. ročník Mistrovství Moravy v přetahování lanem.

Draci ovládli Brněnskou přehradu

Brno 20.6.2010 - Navzdory nepříznivé předpovědi přivezly dračí lodě na Brněnskou přehradu slunečné počasí. Zvuky dračích bubnů přilákaly v sobotu na „prýgl“ stovky návštěvníků. Na start se postavilo celkem 26 posádek. V pořadí 4. závod východní série Dragon Boat Grand Prix se jel paralelně s Univerziádou vysokých škol Moravy a Slovenska.

Draci ovládnou o víkendu Brněnskou přehradu

Brno 17.6.2010 - Už tuto sobotu 19. 6. 2010 se nad Brněnskou přehradou rozezní bubny dračích lodí a její hladinu rozčeří stovky pádel. 4. závod východní divize Dragon Boat Grand Prix se pojede souběžně s Univerziádou vysokých škol. Své síly poměří studenti z Moravy i ze Slovenska. Pro všechny účastníky je navíc připraveno překvapení - slavnostní křest knihy o dračích lodích Dragon Boat Story!
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.