Český svaz aerobiku | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Český svaz aerobiku


Vydané tiskové zprávy


Čeští reprezentanti získali na MS v aerobiku pět zlatých medailí

Eindhoven (23. října 2010) – Pět zlatých medailí získali čeští reprezentanti na mistrovství světa ve sportovním aerobiku a fitness, které se konalo v nizozemském Eindhovenu. Svou první zlatou ze světového šampionátu mezi ženami má Denisa Barešová, která po třinácti letech navázala na vítězství Olgy Šípkové.

Čeští favorité jsou ve finále MS ve sportovním aerobiku a fitness

Eindhoven (22. října 2010) – Čeští reprezentanti ve sportovním aerobiku a fitness potvrzují na mistrovství světa v nizozemském Eindhovenu svou příslušnost k absolutní světové špičce.

Čeští reprezentanti ve sportovním aerobiku a fitness ovládli kategorie kadetů a juniorů

Eindhoven (21. října 2010) – Pouze česká hymna zněla v hale, kde se koná mistrovství světa ve sportovní aerobiku a fitness, při vyhlašování finálových výsledků kategorie kadetů (11 až 13 let). V nizozemském Eindhovenu dominovali ve všech šesti disciplínách čeští reprezentanti.

Všichni čeští reprezentanti ve sportovním aerobiku a fitness postoupili do semifinále

Eindhoven (21. října 2010) – Všichni čeští seniorští reprezentanti ve sportovním aerobiku a fitness postoupili na mistrovství světa v nizozemském Eindhovenu z předkol do zítřejších semifinále. V individuálních kategoriích se nejlépe vedlo Janu Pochobradskému, který obsadil mezi muži druhé místo. O příčku níže skončila mezi ženami Denisa Barešová. Zbývající čtyři kategorie (páry, tříčlenná družstva, fitness aerobik a fitness step) ovládli Češi. Nejenže ve všech zvítězili, ale v párech a týmech kompletně obsadili pomyslné stupně vítězů.

Češi bojují na FISAF MS ve sportovním aerobiku, fitness a hip hopu

V nizozemském Eindhovenu dnes začíná FISAF mistrovství světa ve sportovním aerobiku, fitness a hip hopu, kterého se zúčastní 262 českých reprezentantů. Ti již léta patří ve všech disciplínách i kategoriích ke světové špičce a pozici velmoci chtějí obhájit také v Nizozemsku. Mezi seniory ve sportovním aerobiku náleží Češi k hlavním favoritům na vítězství, minimálně na medaile.

Aquila Basic Aerobic&fitness cup pro první soutěžní krůčky

Seznámit se s prostředím a atmosférou aerobikových soutěží a porovnat své výkony s ostatními, kteří také často se soutěžním aerobikem v té či oné kategorii teprve začínají, je cílem závodu Aquila Basic Aerobic and Fitness cup, který proběhne v sobotu 9. října ve Sportovním centru v Semilech.

Nová předsedkyně Českého svazu aerobiku známa

Dnes v odpoledních hodinách byla volebním aktivem Českého svazu aerobiku zvolena jeho novou předsedkyní Mgr. Jana Havrdová.

Nový web ČSAE zprovozněn

S novým školním rokem byl zahájen provoz nového webu Českého svazu aerobiku. Informační web je cíleně zaměřen na přehled možností vzdělávání v oboru rekreační i profesionální tělovýchovy, které poskytuje ČSAE. Nový web www.vzdelavanifisaf.cz se zařadí po bok stávajícímu oficiálnímu webu www.csae.cz.

Připravuje se volba nového předsedy Českého svazu aerobiku

Dne 17. září bude volebním aktivem zvolen nový předseda Českého svazu aerobiku. Od svého vzniku v roce 1992 se Český svaz aerobiku angažuje při podpoře a rozvoji rekreačních forem tělovýchovy, organizuje soutěže a pečuje o vzdělávání trenérů a instruktorů pro širokou veřejnost. Je také zástupcem naší republiky v mezinárodní organizaci FISAF (Federation of international sports, aerobics and fitness).

Evropa zná své letošní aerobikové mistry

Včera v Kladně skončilo Aquila mistrovství Evropy ve sportovním aerobiku, Hip Hopu a Fisaf fitness týmech. Své prvenství a tituly Mistrů Evropy ve sportovním aerobiku obhájili loňští vítězové Denisa Barešová a Jan Pochobradský. Souběžně probíhala také otevřená pohárová soutěž pro kadety a juniory.

Kladno vítá evropskou aerobikovou špičku

Od zítřka 2. června až do neděle 6. června bude v Kladenské sportovní hale probíhat významná událost evropského aerobiku. Uskuteční se zde Aquila Mistrovství Evropy ve sportovním aerobiku a FISAF fitness týmech, a také otevřená pohárová soutěž pro kadety a juniory. Finále mistrovství proběhne v sobotu a noví mistři Evropy budou vyhlášeni téhož dne v podvečer. Finálový večer bude v přímém přenosu přenášet i Česká televize. Generálním partnerem akce je pramenitá voda Aquila Aqualinea. Bezprostředně na mistrovství bude navazovat otevřený kongres pro veřejnost FISAF fitness Convention se soutěží Breo Hip Hop Individual Trophy, který je určen milovníkům a příznivcům aktivního pohybu.

Do Kladna míří evropská i světová aerobiková špička

Ve dnech 2. - 6. června se v kladenské Sportovní hale uskuteční Aquila Mistrovství Evropy ve sportovním aerobiku a FISAF fitness týmech, a také otevřená pohárová soutěž pro kadety a juniory. Poslední den šampionátu bude patřit otevřenému kongresu pro veřejnost FISAF fitness Convention, který je určen všem příznivcům aktivního pohybu. Finálový večer, ze kterého vzejdou noví mistři Evropy, bude v přímém přenosu přenášet Česká televize. Generálním partnerem akce je pramenitá voda Aquila. V České republice se tato významná akce uskuteční již potřetí
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.