Josef Krečmer, umelecká agentura | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Josef Krečmer, umelecká agentura


Vydané tiskové zprávy


Vánoční koncert Barocco sempre giovane s Václavem Hudečkem a hosty z Mexika

Hosty tradičního předvánočního koncertu komorního souboru Barocco sempre giovane a Václava Hudečka v Pardubicích v Sukově síni Domu hudby v pátek 2. prosince v 19 hodin budou sopranistka Petra Alvarez a tenorista Rafael Alvarez z Mexika

Barocco sempre giovane do další koncertní sezóny

Účinkováním na slavnostním závěrečném koncertu mezinárodního hudebního festivalu Mitte Europa v bavorském městečku Ebnath 7. srpna 2011, velmi pozitivně recenzovaném v německém tisku, uzavřel komorní soubor Barocco sempre giovane (Baroko stále mladé) současně svou letošní velmi úspěšnou koncertní sezónu.

Velikonoční koncerty Barocco sempre giovane v Hradci Králové a v Pardubicích 12. a 13. dubna

Komorní soubor Barocco sempre giovane připravil pro koncerty v Městské hudební síni v Hradci Králové v úterý 12. dubna v 19 hodin a v Rytířském sálu zámku v Pardubicích ve středu 13. dubna v 19 hodin program z děl mistrů evropského baroka A. Vivaldiho, A. Corelliho, F. I. A. Tůmy, J. S. Bacha a G. F. Händela. Sólisty budou vyhledávaná interpretka barokní hudby, mezzosopranistka Markéta Cukrová a vynikající mladý varhaník a cembalista, stálý člen a sólista komorního souboru Barocco sempre giovane Pavel Svoboda.

Barocco sempre giovane s Istvánem Dénesem

Komorní soubor Barocco sempre giovane si pozval ke spoluúčinkování na svém abonentním koncertu v Rytířském sálu zámku v Pardubicích ve čtvrtek 17. března v 19 hodin Istvána Dénese, vynikajícího maďarského dirigenta, klavíristu a cembalistu.

Barocco sempre giovane zahajuje další cyklus koncertů v Pardubicích

Rok 2010 byl pro pardubický komorní sobor Barocco sempre giovane mimořádně úspěšný. Účinkování na Pražském jaru, Mezinárodním hudebním festivalu Brno, The Ohrid Summer Festival v Makedonii, koncerty ve Smetanově síni Obecního domu v Praze, Dvořákově síni Rudolfina, v Senátu PČR (koncert pro Českou televizi), koncerty v Kostele sv. Šimona a Judy v Praze a mnohé další se setkaly s mimořádným ohlasem publika i odborné kritiky. Také v nadcházejícím roce bude Barocco sempre giovane účinkovat na významných pódiích u nás i v zahraničí.

Barocco sempre giovane úspěšně do nového roku

Závěr roku 2010 byl pro komorní sobor Barocco sempre giovane mimořádně úspěšný. Pražské koncerty ve Smetanově síni Obecního domu (Mezinárodní festival České doteky hudby – Hudba vánoční Prahy), v Dvořákově síni Domu umělců (Rudolfinum - Pocta sv. Cecílii), v Senátu PČR - Rytířském sálu Valdštejnského paláce (koncert pro Českou televizi), v Kostele sv. Šimona a Judy (koncert festivalu Svátky hudby), stejně tak dva prosincové koncerty v Sukově síni Domu hudby v Pardubicích se setkaly s mimořádným ohlasem publika i odborné kritiky. Také v nadcházejícím roce bude Barocco sempre giovane účinkovat na mnoha významných koncertech a hudebních festivalech u nás i v zahraničí.

Adventní koncert Václav Hudeček & Barocco sempre giovane

Tradiční předvánoční koncert Václava Hudečka a komorního souboru Barocco sempre giovane se uskuteční 2. prosince v 19:15 hodin v Sukově síni Domu hudby v Pardubicích

Abonentní koncert Barocco sempre giovane s Radkem Baborákem

Příznivci komorního souboru Barocco sempre giovane se mohou těšit na druhý koncert letošní abonentní sezóny v Rytířském sálu zámku v Pardubicích ve čtvrtek 14. října v 19 hodin.

Barocco sempre giovane do nové koncertní sezóny

23. září 2010 v 19 hodin zahájí komorní soubor Barocco sempre giovane v Rytířském sálu zámku v Pardubicích novou koncertní sezónu

Barocco sempre giovane s Václavem Hudečkem v Makedonii

Ve středu 18. srpna 2010 bude koncertovat komorní soubor Barocco sempre giovane se sólistou Václavem Hudečkem na mezinárodním hudebním festivalu Ohridské léto v Makedonii.

Barocco sempre giovane s Jiřím Stivínem a Václavem Uhlířem - závěrečný koncert abonentní sezóny

Sólisty závěrečného koncertu abonentní sezóny komorního souboru Barocco sempre giovane 24. června v Rytířském sálu zámku v Pardubicích budou Jiří Stivín – flétny a Václav Uhlíř – varhanní portativ a cembalo

Barocco sempre giovane na Pražském jaru

Komorní soubor Barocco sempre giovane se sólisty fagotistou Václavem Vonáškem a houslistkou Janou Vonáškovou – Novákovou se představí ve čtvrtek 20. 5. ve 20 hodin v Sále ČNB v Praze na koncertu 65. mezinárodního hudebního festivalu Pražské jaro.

Osmý abonentní koncert Bacocco sempre giovane s Markem Štrynclem

Hlavním protagonistou 8. abonentního koncertu komorního souboru Barocco sempre giovane ve čtvrtek 22. dubna v Rytířském sálu zámku v Pardubicích bude violoncellista, dirigent, umělecký vedoucí a zakladatel renomovaného souboru Musica Florea Marek Štryncl.

Barocco sempre giovane na Mezinárodním hudebním festivalu v Brně

V pondělí 29. března v 19:30 bude koncertovat komorní soubor Barocco sempre giovane v nádherných prostorách barokního Kostela sv. Janů (U Minoritů) v Brně.

Barocco sempre giovane v březnu na zámku s houslistou Ivanem Ženatým

Hostem sedmého abonentního koncertu komorního souboru Barocco sempre giovane v Rytířském sálu zámku v Pardubicích ve čtvrtek 18. března bude jeden z nejvýznamnějších českých houslistů Ivan Ženatý.

6. abonentní koncert Barocco sempre giovane s B. M. Willi

Německá cembalistka Barbara Maria Willi bude sólistkou šestého koncertu abonentního cyklu komorního souboru Baroccosempre giovane ve čtvrtek 25. února 2010 v 19 hodin v Rytířském sálu zámku v Pardubicích

5. abonentní koncert Barocco sempre giovane se světovou violoncellistkou

V úterý 2. února 2010 se uskuteční v Rytířském sálu zámku v Pardubicích 5. abonentní koncert komorního souboru Baroccosempre giovane

Barocco exceluje na španělském turné

Komorní soubor Barocco sempre giovane má za sebou první část koncertního turné po Španělsku, kde sklízí nadšené ovace

Barocco sempre giovane ve Španělsku

Komorní soubor Barocco sempre giovane se v prosinci představí španělskému publiku

Předvánoční koncert Barocco sempre giovane

Tradiční vánoční koncert pardubického komorního souboru Barocco sempre giovane se letos uskuteční již třetího prosince

Václav Hudeček v Domě hudby v Pardubicích

Houslový virtuos Václav Hudeček bude sólistou 3. koncertu abonentního cyklu komorního orchestru Barocco sempre giovane v Sukově síni Domu hudby v Pardubicích dne 12. listopadu 2009 v 19 hodin.

Barocco sempre giovane zahájí 16. ročník festivalu Svátky hudby v Praze

7. října v 19 hodin bude zahájen 16. ročník festivalu Svátky hudby - Václav Hudeček a jeho hosté v kostele sv. Šimona a Judy v Praze.

Barocco zahájí pátou koncertní sezónu

Slavnostní zahájení dalšího abonentního cyklu koncertů souboru Barocco sempre giovane v Pardubicích se blíží

Barocco v Pardubicích i na Facebooku

Deset koncertů Barocco sempre giovane se špičkovými českými i zahraničními sólisty

Vítěz soutěže Pražské jaro 2009 v Pardubicích

Ve čtvrtek 25. června 2009 v 19 hodin bude koncertovat v Rytířském sále pardubického zámku spolu s komorním souborem Barocco sempre giovane vítěz Mezinárodní hudební soutěže Pražské jaro 2009 český fagotista Václav Vonášek.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.