SEO expert s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


SEO expert s.r.o.


Vydané tiskové zprávy


Tisková zpráva – expanze SEO Expert s.r.o. na Slovensko

Bratislava - 6. Srpna roku 2009 vstoupila firma SEO Expert s.r.o. na Slovenský trh. Slovenské sídlo bylo slavnostně otevřeno v Trenčianské ulici. Slovenští majitelé a provozovatelé internetových portálů, e-shopů i webů, tak mají možnost získat profesionální podporu pro svůj úspěch na internetu, podloženou mnoha referencemi renomovaných firem.

Rozhovor s Jaroslavem Tykalem o studijně pracovních pobytech v Austrálii

Jaroslav Tykal je ředitelem agentury www.STUDYLINE.cz . V Austrálii studoval a pracoval jeden rok a během několika dalších návštěv Austrálii téměř celou procestoval. Dnes předává svoje zkušenosti zájemcům, kteří do Austrálie odjíždějí za studiem a prací. STUDYLINE do zahraničí vysílá stovky studentů ročně na různé typy programů. Od au-pair, pracovních programů Work and Travel, jazykových pobytů, až po studium na střední škole v zahraničí. „Byla jsem proto zvědavá, co mi pan Tykal, poví s odstupem několika let od doby, kdy byl sám studentem. V rozhovoru s profesionálem na zprostředkování studia a pobytů v Austrálii jsem pro vás zjistila, co vše se od té doby změnilo.“

Jazykové kurzy v zahraničí – efektivní studium jazyků

Kdo by nechtěl přes léto vycestovat do zahraničí za studiem cizího jazyka a přitom poznat nové přátele a obdivovat krásu jiných zemí a měst? Jaké jsou možnosti? U studia velké! Nejlépe Vám na tuto otázku odpoví ve STUDYLINE, agentuře specializující se na jazykové kurzy v zahraničí. STUDYLINE svým klientům zajišťuje jazykové kurzy všech světových jazyků ve více než 15 zemích, zahrnujících: Austrálii, Nový Zéland, Velkou Británii, Irsko, Maltu, USA, Kanadu, Jihoafrickou republiku, Německo, Rakousko, Španělsko, Francii, Itálii, Rusko, Japonsko a další. „Nejčastěji se jezdí za studiem angličtiny do Austrálie, Velké Británie, USA a báječné dovolenkové destinace Malty. Délka studia je libovolná, můžete studovat dva týdny, zdokonalovat se v jazyce po celé léto nebo v průběhu roku i déle.“ Říká koordinátorka jazykových kurzů v zahraničí Veronika Lebedová ze STUDYLINE. Kontaktujte nás na www.australie-studium.cz a vyžádejte si podrobné informace o jazykových kurzech v zahraničí!

Parfémy Christian Dior

Zlato je studené, diamanty jsou mrtvé, ale to co není chladné ani pomíjivé, je absolutní ženskost. Můžete jí vždy cítit s parfémy Dior. Sám proslulý návrhář Christian Dior přiznává, že ani jako dítě nesnil o tom, že by navrhoval oděvy, vzpomíná, že ho nezajímalo, jak byly ženy oblečené, ale zato ho zajímalo, jakým parfémem se voní. Dámy, odhalte svou ženskost s Diorem! Další skvělé parfémy: • Parfémy Dior • Parfémy Armani • Parfémy Bvlgari • Parfémy – všechny značky Objednejte si parfém Dior!

Kuchyňské linky

Kuchyňská linka je nedílnou součástí každé domácnosti. Připravujete zde nejrůznější dobroty pro Vás a Vaše blízké. S nákupem nové kuchyňské linky se každý zabývá tím, jak by měla vypadat, jaká dvířka se mu líbí, jakou by měla mít barvu a co od ní očekává. Uvažovali jste ale také, kde má být která plocha, aby kuchyně splňovala požadavky Vašeho těla a zároveň byla praktická a bezpečná? Investice do kuchyňské linky je zásadní položkou do rozpočtu rekonstrukce bydlení. A tak je více, než vhodné se také zabývat i tím, jak se budete v kuchyňské lince pohybovat. V kuchyňské lince se jedná o tzv. pracovní, či pohybové trasy. Těm je třeba se náležitě věnovat a vědět co, kde a s čím děláte.

Kalendáře 2010

Kalendáře, aniž byste si to uvědomili, zdobí téměř každou místnost. Jen se kolem sebe rozhlédněte. Kalendáře byly už dávno povýšeny z exaktního praktického účelu určování data, na předmět propagační a stále častěji i umělecký. Kalendář je také vhodným dárkem, který dostane každý rád. Pokud je takový kalendář vkusný, rádi si jej také vystavíme doma i v zaměstnání.

Diáře 2010

Nosíte diář, nebo si vše evidujete už jen v PC, v mobilu, či jiném elektronickém zařízení? V poslední době se mnoho lidí vrací k papírovým diářům a opět objevují jejich kouzlo. S diářem si nejen že organizujete vše, co potřebujete. Ale diář je také jakýmsi Vaším deníkem, který má stále se zvyšující hodnotu, čím déle jej používáte. Diář je také módním a velmi elegantním doplňkem. Všimněte si, jak ctihodní ředitelé mají neustále po ruce svůj diář. Mají v něm zapsáno vše, co ke své náročné profesi potřebují vědět. Také ženy mají rády diáře. Mají je perfektně zorganizované. Diář je jako partner, který vás chrání před zapomínáním.

Parfémy Chanel

Chcete si do postele na noc vzít to samé co Marilyn Monroe? Parfém Chanel byl prý tím jediným, co si na sebe slavná herečka do postele brala. Parfémy Chanel jsou klenotem ve světě vůní a parfémů již od poloviny minulého století. Která z Vás by netoužila po parfému od Chanelu. Parfémy Chanel Vám dají svůdnost, eleganci, žádostivost a podtrhnou Vaší něžnou ženskost.

Parfémy Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana snad nejslavnější návrhářské duo. Svými modely a především parfémy dokonale podtrhují Vaší originalitu, kterou oslavují nejen svůdnost a syrovou krásu ženy, ale i energii a zdravou sílu muže, v jeho téměř antickém smyslu. Italské duo Dolce & Gabbana si berou inspiraci nejen ze Sicílie a jejích matriarchálních základů, ale rovněž z bohatosti baroka. Tato vize se táhne celým jejich dílem a Vy se tak můžete stát součástí jejich dokonalosti, jakou Dolce & Gabbana představují ve svých kolekcích.

Kuchyně na míru

Při různých rekonstrukcích, ať bytů či domů jsou Kuchyně na míru stále oblíbenější. Kuchyně na míru plní všechna Vaše přání a očekávání od této nedílné součásti každého obydlí. Kuchyně na míru přesně odpovídá Vašim požadavkům jak estetickým tak funkčním. A navíc, kuchyně na míru Vám i ze zdánlivě nepoužitelného prostoru, udělá útulnou místnost, kde budete rádi a budete se tam dobře cítit. Jak jinak byste chtěli uvařit něco dobrého vašim blízkým, než v dokonalé kuchyni?

Vestavěné skříně – už nevíte kam s věcmi?

Vestavěné skříně jsou skvělým řešením, jak udělat i malý byt přímo „nafukovací“. Vestavěná skříň dokáže využít i komplikovaného prostoru, který je zdánlivě nepoužitelný. Vestavěná skříň z něj udělá praktický úložný prostor, jenž efektně uklidí mnoho věcí. Do kvalitně vyrobené vestavěné skříně se nepráší. Taková vestavěná skříň dokáže hravě nahradit sklep, či komoru.

Zahradní krb – centrum Vaší zahrady

Zapomeňte na vykopané ohniště, ohraničené kameny! Dnes se kvalitní zahradní posezení soustřeďuje kolem jednoho centrálního bodu – zahradního krbu. Zahrady jsou dnes stále více využívány pro svou estetickou a relaxační hodnotu. A kvalitní zahradní krby do takových zahrad jednoznačně patří.

Krby – pojem, pro který ekonomická krize nic neznamená

Krize sem, krize tam! Topím v krbu, to se mám! Tak takhle to dnes opravdu mohou vidět všichni ti, kdo používají krby k vytápění svých domovů nebo ohřevu teplé užitkové vody. Přes neustálý růst cen, je totiž dřevo stále nejlevnějším palivem. Snížení nákladů na vytápění a ohřev teplé užitkové vody za použití krbu, tak může znamenat pro Váš rodinný rozpočet nezanedbatelný přínos.

Výroba palet

Každé zboží, které je třeba přepravit v nákladním automobilu, či vlaku musí být bezpečně uloženo a připraveno pro snadnou a především bezpečnou manipulaci. Nejčastěji se pro tyto účely používá palet. Výroba palet je nyní již na velmi vyspělé úrovni. Rozhodně nejde jen o sbití několik prken dohromady. Vše podléhá přísným normám a limitům, jaké musí paleta splňovat. Především se jedná o tato kritéria: • Druh palet • Označení palet • Schválená dokumentace • Schválené normy • Rozměry palet • Nosnost palet • Jakost palet • Kvalita přířezu • Nabíratelnost palet Objednat výrobu nových palet na www.europal.cz!

Výkup palet

Použité palety jsou poslední dobou vidět skoro na každém kroku. Palety se staly standardním obalem, který se používá na přepravu a skladování zboží. Palety cestují i se zbožím po České republice a Evropě. Zboží se prodá a vyexpeduje. Jenže palety Vám zůstávají. Není nic jednoduššího, než si najít výkup palet, který Vám za použité palety rád zaplatí.

Prodej palet

V České republice je mnoho prodejců palet. Prodej palet, se především liší v kvalitě nabízených palet. Pokud se jedná přímo o výrobce a palet, budete mít na výběr s největší pravděpodobností: • Nové europalety • Standardní palety • Použité palety nepoškozené • Použité palety opravené Jelikož výrobce palet rovněž poskytuje často i opravy palet, budete mít možnost vybrat si dle ceny i kvality a použitelnosti palet. Přesně dle Vašich potřeb a potřeb Vašich zákazníků.

Parfémy – jak je vybírat?

Vůně těla užívá lidstvo už od starověku. Tehdy se jednalo o vonné oleje a esence, ale účel byl stejný, jako nyní s parfémy. Krásně vonět. Především vonět tak, aby to bylo příjemné nejen nositeli vůně, ale i okolí. Jistě máte svůj vlastní cit a vkus pro vůně. Nicméně jeden parfém na různém těle voní rozdílně. Tudíž parfémy si vybíráte především podle toho, jak Vám voní.

Parfémy levně – nenechte se napálit

Nakupování parfémů na internetu je již běžnou záležitostí. Na internetu lze koupit velmi parfémy levně. Oproti kamenným obchodům, které musí ještě navíc platit provozovnu a prodejní personál. To vše významně navyšuje ceny parfémů v kamenných obchodech. Parfémy levně je na internetu velmi snadné koupit. A to především díky velké konkurenci.

Zednické práce – sláva řemeslu

Kvalitní zednické práce jsou v současné době vyvažovány zlatem. Ať už potřebujete opravit obklad v koupelně, nebo dozdít nově namontovaná plastová okna. Zednické práce se ale musí opravdu umět. Dobře odvedené řemeslo, to se v poslední době již moc nevidí. Jde především o zkušenosti a odborné znalosti. Je dobře, že se toto řemeslo opět vrací do rukou těm, kteří opravdu vědí, jak má vypadat dobře odvedená zednická práce.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.