Stance Communications, s. r. o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Stance Communications, s. r. o.


Vydané tiskové zprávy


AQUEL Bohemia štědře podpořil projekty zkrášlování nemocnic nejen mobilními nástěnnými instalacemi

Milion korun od společnosti AQUEL Bohemia letos pomůže Nadačnímu fondu Zdeňky Žádníkové v realizaci několika projektů zaměřených na zpříjemnění prostředí nemocnic. Díky finanční podpoře bude opravena a zkrášlena dětská ambulance a lůžkové oddělení nemocnice v Jilemnici, dětská poliklinika a rehabilitační klinika docenta Petra Koláře v Praze-Motole, domov seniorů v Přelouči i dětská psychiatrická klinika v Liberci.

Nová generace filtračních zařízení AQUEL 1000 má za sebou úspěšný start

Unikátní filtrační systém AQUEL 1000 na doúpravu pitné vody, na jehož vývoji se podílela společnost AQUEL Bohemia, se za prvního půl roku dostal do zhruba 400 domácností. V letošním roce společnost plánuje prodat 4 000 kusů tohoto zařízení. Přístroj lze využít pro vodovodní řad i studny. V současné době se AQUEL 1000 prodává v Česku, na Slovensku a v Maďarsku. Od září 2012 bude prostřednictvím mezinárodní obchodní sítě dostupný také v Rusku a v Kazachstánu. V rámci strategie péče o své klienty nabízí společnost AQUEL Bohemia výměnu stávajícího filtru za nový AQUEL 1000 s 50% slevou.

Portfolio manažer Pioneer Funds – Euroland Equity je podle Morningstar jedním z nejlepších evropských manažerů roku

Nominaci společnosti Morningstar mezi tři nejlepší manažery evropských akciových fondů v letošním roce získal Fabio Di Giansante, hlavní portfolio manažer lucemburského podfondu Pioneer Funds - Euroland Equity. Morningstar ocenila, že se Di Giansantemu daří dosahovat mimořádných výsledků pro investory v různých tržních podmínkách a trendech. Podfond konzistentně a s nižší volatilitou překonává benchmark. Stabilní výkonnost Pioneer Funds - Euroland Equity je potvrzením investičních schopností skupiny Pioneer Investments v kategorii evropských akcií.

Standard & Poors potvrdila rating AA/V4 pro fond Pioneer Funds – Strategic Income

Agentura Standard & Poor’s v březnu potvrdila vysoký rating AA/V4 pro lucemburský dluhopisový podfond Pioneer Funds – Strategic Income. Ten patří ke klíčovým produktům skupiny Pioneer Investments a odborníky je oceňován zejména pro svoji dobrou dlouhodobou výkonnost, zkušenost manažerského týmu a také silné analytické zázemí. Investorům v České republice je k dispozici třída v dolarech, eurech, měnově zajištěná třída v českých korunách a od letošního února nově také měnově zajištěná třída v eurech.

Studenty OA v Resslově ulici v Praze zaujala témata finančního trhu a investování

Studenti třetího ročníku Českoslovanské akademie obchodní v Resslově ulici, kteří si zvolili předmět Finanční trh a investování, měli 9. března možnost porovnat si dosud nabyté teoretické znalosti s praktickými poznatky odborníků. Roman Dvořák, analytik ze skupiny Pioneer Investments, přednášel v rámci projektu Finanční akademie na aktuální téma právě probíhající dluhové krize a jejího dopadu na domácnosti, vlády, firmy a investory.

Společnost AQUEL otevře v letošním roce pobočky v Rumunsku a v Brazílii

Liberecká společnost AQUEL Group završila úspěšný loňský rok s počtem osmi zahraničních poboček. V roce 2012 chce svou působnost dále rozšířit do Rumunska a Brazílie. Firma podniká s výrobky spojenými s vodou, jako jsou například filtry na doúpravu pitné vody, parní čističe nebo dispensery. V letošním roce uvede na trh dva nové produkty. Obrat skupiny AQUEL loni vzrostl o 32 % oproti roku 2010 a letos by měl podle plánu výrazně překročit 2 mld. Kč.

Akreditovaný program HR akademie od společnosti DMC bude vzdělávat nové personalisty

Nový rekvalifikační program pro zájemce o pozici personalisty otevře v únoru společnost DMC management consulting. Pod názvem HR akademie nabízí zájemcům dlouhodobý vzdělávací program, který představí nejnovější trendy v řízení lidských zdrojů. V devíti modulech se účastníci seznámí komplexně s problematikou práce personálních manažerů a zdokonalí své teoretické i praktické dovednosti. Vzdělávací program je akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR a absolventi získají certifikát na pozici personalista.

OKIN BPO inovuje logo a spouští nový web

OKIN OUTSOURCING mění svůj název na OKIN BPO. Business Process Outsourcing (BPO) znamená pro OKIN kompletní převzetí a zpracování konkrétního firemního procesu. Jeho cílem je pak především zvýšení rychlosti realizace procesu a zvýšení kvality výstupních dat, což ve svém důsledku vede k úspoře nákladů na straně zákazníka. OKIN BPO také přichází s pojmenováním svých výhod jako je kompetence v oboru, důvěra klientů a péče o ně. Spolu s představením nového loga společnost také spustila inovovanou webovou prezentaci.

Hra AQUEL Credit Life podporuje finanční gramotnost

Poradenská síť v oblasti financí AQUEL Credit nabízí svým klientům možnost prožít celý lidský život nanečisto a uvědomit si nutnost ekonomické edukace při zacházení s penězi. Svým klientům zdarma nabízí účast na hře AQUEL Credit Life. Ta zábavnou formou upozorňuje na to, jak důležité je při zacházení s volnými penězi správně přemýšlet, umět ekonomicky rozhodovat, a tím se i finančně zabezpečit například na stáří či pro případ úrazu. AQUEL Credit se snaží tímto projektem zvýšit finanční gramotnost české společnosti. Za necelý rok a půl si hru vyzkoušela již více jak tisícovka lidí.

Finanční akademie Pioneer Investments zahájila rok 2012 přednáškou v Neveklově

Vzdělávací projekt Finanční akademie Pioneer Investments ČR 18. ledna úspěšně vstoupil již do své páté sezóny, a to přednáškou na ekonomickém lyceu v Neveklově. Roman Dvořák, analytik produktů a trhu, tentokrát přednášel studentům čtvrtého ročníku na téma dluhové krize a jejího dopadu na domácnosti, vlády, firmy a investory.

Advokátní kancelář e|n|w|c advokáti spolupracuje s agenturou Stance Communications

PR agentura Stance Communications na začátku ledna 2012 zahájila spolupráci s českou pobočkou renomované mezinárodní advokátní kanceláře e|n|w|c advokáti. Hlavní náplní činnosti e|n|w|c advokáti je poskytování všech advokátních služeb jak mezinárodním, tak i českým klientům mj. v oblasti obchodního, bankovního a pracovního práva, průmyslových práv a práv duševního vlastnictví. Hlavním cílem Stance Communications bude zvýšení povědomí široké i odborné veřejnosti o novinkách a plánovaných aktivitách společnosti.

SATUM CZECH, s.r.o. úspěšně využil všechny dotace z Operačního programu EU na vzdělávání zaměstnanců společnosti

Pojišťovací makléřská společnost SATUM CZECH, s.r.o. byla jedním z úspěšných žadatelů a získala dotaci v celkové výši 2 995 211 Kč z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost (OPLZZ), registrační číslo CZ.1.04/1.1.02/23.00615. Program byl zaměřen na zvýšení konkurenceschopnosti společnosti SATUM CZECH, s.r.o. a podporu adaptibility jejích zaměstnanců prostřednictvím rozvoje obecných znalostí a dovedností.

Výběr nájemníků a služeb výrazně ovlivňuje oblíbenost nákupního centra

O úspěchu nákupního centra rozhoduje výhodná lokalita, správný výběr nájemníků a jejich vhodná koncentrace podle značek. Stále žádanějšími jsou v obchodních centrech služby jako mobilní operátoři, pošta, čistírna nebo kvalitní foodcourt. Tento trend potvrzují zkušenosti developerské společnosti Inter IKEA Centre Group na Slovensku i v Česku.

Inter IKEA Centre Group ČR/SR má novou finanční i personální ředitelkus

Finanční ředitel investora, developera a správce nákupních center Inter IKEA Centre Group ČR/SR Hynek Šandera se od listopadu letošního roku stal Business Navigation manažerem developerské společnosti IKEA MOS v Moskvě. Hynek Šandera řídil finanční oddělení nákupních center Avion Shopping Park společnosti Inter IKEA Centre Group v Česku a na Slovensku sedm let. Během svého úspěšného působení vytvořil silný a kompetentní tým, který je pro společnost velkou oporou.

Zaměstnanci OKIN FACILITY nafotili kalendář s dětmi z dětských domovů

Stejně jako loni ani letos nezůstali zaměstnanci OKIN FACILITY lhostejní k dětem, které nemohou trávit Vánoce se svojí rodinou. Zástupci firmy již podruhé navštívili děti z dětských domovů ve Volyni a nově také v Lichnově a rozdali jim dárky v rámci akce „Napište Ježíškovi“. V letošním roce se navíc vrhli do smělého plánu, který dal vzniknout originálnímu a vtipnému kalendáři pod taktovkou fotografa Martina Vobořila. Hlavní roli v situačních fotografiích s tématikou vybraných služeb společnosti hrají samy děti a zaměstnanci. Hlavními hvězdami kalendáře nazvaného Malí dospěláci 2012 se tak staly právě děti z dětských domovů.

Finanční akademie Pioneer Investments na gymnáziu v Mělníku: studenti si současné problémy Evropy uvědomují

Gymnázium Jana Palacha v Mělníku dne 21. listopadu navštívili odborníci ze skupiny Pioneer Investments v ČR. V rámci projektu Finanční akademie studentům druhých a třetích ročníků přednášeli na téma dluhové krize, která je díky situaci v Řecku, Itálii a dalších zemích eurozóny velmi aktuální. Mělničtí studenti se nejvíce zajímali o příčiny současných problémů a jejich možný dopad na Českou republiku a došlo i na srovnání s hypoteční krizí v roce 2008.

Zpětná vazba na adaptační proces nových zaměstnanců není využívána u 30 % společností

I přesto, že 88 % společností uvádí, že má formálně zpracovaný adaptační proces, který používá, třetina těchto společností nezískává zpětné informace a reakce od jeho účastníků, tedy nových zaměstnanců. Vyplývá to z průzkumu společnosti DMC management consulting. Malý zájem společností o zpětnou vazbu může v důsledku vést ke snížené schopnosti nalézt slabá místa a adaptační proces zkrátit a zefektivnit. Ty společnosti, které mají adaptační proces zpracovaný, využívají pouze základní omezené spektrum nástrojů. Cílený a řízený adaptační proces přitom dokáže snížit fluktuaci zejména nových zaměstnanců, a tím i náklady na opakované vyhledávání nových pozic, dále pomáhá rychlejšímu dosažení požadovaných pracovních výsledků a umožňuje rychlé a efektivní sladění s firemní kulturou.

NadpisPioneer Investments představuje první klíčové posily v novém centru pro rozvíjející se trhy v Londýně

Skupina Pioneer Investments oznámila jmenování dvou investičních profesionálů s rozsáhlými zkušenostmi jako významný úvodní krok k vytvoření silného investičního centra pro rozvíjející se trhy v Londýně. Prvními členy nového týmu se stali Sean Taylor ve funkci vedoucího pro akcie globálních rozvíjejících se trhů a Fabiana Fedeli na pozici senior portfolio manažera pro asijské akcie.

Portál DnesNeboNikdy.cz spolupracuje se slovenským Zlavotoc.sk

Český portál DnesNeboNikdy.cz zahájil spolupráci se slovenským serverem Zlavotoc.sk. Oba internetové obchody si vyšly vstříc především v oblasti cestování. Zatraktivní tak nabídky svým klientům a zároveň zjednoduší práci dodavatelům. Administrativa spojená s DPH nebo převodem měn zůstává v režii slevových portálů.

Se slevami už mohou na portálu DnesNeboNikdy.cz nakupovat i obyvatelé Ostravy a okolí

Webový portál www.DnesNeboNikdy.cz pokračuje v rozšiřování svých služeb. I obyvatelé Ostravy a okolí tak nyní mohou nakupovat kvalitní a prověřené služby i produkty s velkými slevami. Obchod DnesNeboNikdy.cz mezi svými konkurenty z řad slevových portálů vyniká zvýšenou pozorností, kterou věnuje spokojenosti klientů i dodavatelů. Renomované a zodpovědné partnery portál označuje symbolem modrého smajlíku a dbá na to, aby zákazníci na zaplacenou službu nečekali déle než dva měsíce. Do budoucna plánuje pokrýt celou Českou republiku.

AQUEL Credit nabízí finanční jistotu v nové komunikační kampani

Poradenská síť AQUEL Credit odstartovala intenzivní komunikační kampaň pod sloganem „Pramen Vaší finanční jistoty“. Informace o nabízených službách se objeví v tištěných médiích, na internetu a billboardech po celé České republice. Současně komunikační kampaní společnost AQUEL Credit spustila nové webové stránky. Kampaň proběhne v měsících říjen a listopad.

Slovenská pobočka Pioneer Investments oslavuje 10. výročí

Více než 108 milionů eur ve správě ke konci srpna 2011 a téměř dvacet pět tisíc klientů, kteří se rozhodli investovat prostřednictvím produktů Pioneer Investments, takový je výsledek první dekády činnosti Pioneer Investments v SR, která odstartovala v září 2001. Dnes skupina svým klientům na Slovensku nabízí možnost investovat do více než padesáti otevřených podílových fondů s domicilem v Lucembursku, a to jak v eurech, tak i v amerických dolarech. Vlajkovým produktem slovenské organizační složky společnosti Pioneer Asset Management, a. s. je Program pravidelného investování RYTMUS.

AQUEL Credit Life prověřuje umění jak hospodařit s penězi

Poradenská síť v oblasti financí AQUEL Credit nabízí svým klientům možnost prožít celý lidský život nanečisto a uvědomit si nutnost ekonomické edukace při zacházení s penězi. Svým klientům zdarma nabízí účast na hře AQUEL Credit Life. Ta zábavnou formou upozorňuje na to, jak důležité je při zacházení s volnými penězi správně přemýšlet a umět se efektivně ekonomicky rozhodovat, a tím se i finančně zabezpečit například na stáří či pro případ úrazu. AQUEL Credit se snaží tímto projektem zvýšit finanční gramotnost české společnosti. Autoři hry vycházeli z myšlenek hry Cash Flow od Roberta Kiyosakiho.

Cenu Jaroslava Seiferta 2011 získal Karel Šiktanc

Laureátem Ceny Jaroslava Seiferta, prestižního literárního ocenění udíleného od roku 1986, se stal pro rok 2011 Karel Šiktanc. Porota tak ocenila autorovu nejnovější básnickou sbírku Nesmír, kterou vydalo v roce 2010 nakladatelství Karolinum. Laureát převezme cenu a peněžitou odměnu 250 000 Kč od generálního partnera, finanční skupiny Pioneer Investments, z rukou zakladatele Nadace Charty 77 Františka Janoucha. Slavnostní ceremoniál proběhne ve čtvrtek 13. října 2011 v rezidenci primátora v Praze.

Manažer expanze Inter IKEA Centre ČR/SR řídí region v Rusku

Vladimír Bereš, manažer expanze developerské společnosti Inter IKEA Centre ČR/SR se od září letošního roku stal regionálním manažerem oddělení managementu center společnosti IKEA MOS v Moskvě. Po úspěšném devítiletém působení v Česku a na Slovensku Vladimír Bereš nyní řídí ruská nákupní centra MEGA v lokalitách Adyge, Rostov na Donu, Nižnyj Novgorod a Kazaň.

Jubilejní 5. kolokvium Pioneer Investments opět přivítalo laureáty Nobelovy ceny

Italské Iseo ve dnech 14. – 15. září přivítalo účastníky již pátého ročníku Evropského kolokvia skupiny Pioneer Investments. Ústředním tématem letošního setkání byl současný rozpor mezi makro a mikroekonomickými ukazateli ve světle uplynulých i současných světových krizí. Pozvání k diskuzi o aktuální problematice a příležitostech globální ekonomické scény opět přijali přední odborníci, mezi nimiž nechyběli laureáti Nobelovy ceny za ekonomii a další významní světoví ekonomové.

Síť finančního poradenství AQUEL Credit oslavila rok na trhu

Poradenská síť v oblasti financí, pojištění a hypoték AQUEL Credit oslavila 4. září 2011 rok působení na trhu. Do konce letošního roku divize plánuje vytvořit tým 500 specializovaných finančních poradců s kompletním portfoliem finančních produktů a 50 výkonných specialistů na hypotéky. Ve své nabídce má AQUEL Credit produkty bankovních domů a pojišťoven, jakými jsou například AXA, Allianz, Generali Pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, Kooperativa, MetLife Amcico, Wüstenrot stavební spořitelna a Raiffeisen stavební spořitelna. Síť se významně rozvíjí i na Slovensku, kde operuje od března 2011 a rozšiřuje kontinuálně svůj tým finančních poradců.

OKIN FACILITY expanduje na polský trh

Český poskytovatel podpůrných služeb pro podniky OKIN FACILITY pokračuje v další expanzi. Jeho cílem je tentokrát trh v sousedním Polsku. V červenci tak společnost otevřela pobočku v Katowicích. OKIN FACILITY v Polsku poskytuje služby těžební společnosti Przedsiębiorstwo Górnicze ”SILESIA”, která je součástí české skupiny Energetický a Průmyslový Holding.

Masáže a tříchodový pokrm: i taková je nová reklamní kampaň DnesNeboNikdy.cz

Uvidíte-li během zbývajících letních dnů při svém putování Prahou pár konzumující tříchodové menu přímo na ulici mezi lidmi, stanete se příjemci guerillové reklamy slevového serveru DnesNeboNikdy.cz. Kromě toho mohou lidé na své cestě hlavním městem potkat i promotéry s masážním stolem a stát se tak přímými svědky některých nabízených služeb. Tým promotérů se bude přesouvat po frekventovaných místech nejen v centru Prahy.

ING Konto, první spořicí účet bez poplatků na českém trhu, oslavilo 10 let

Letos slaví ING Bank kulaté narozeniny svého vlajkového produktu. ING Konto je na trhu již 10 let a během tohoto období si jej pořídilo více než 350 000 klientů, kterým banka na úrocích vyplatila přes pět miliard korun. ING Konto si dlouhodobě drží stabilní nadprůměrnou úrokovou sazbu, která je aktuálně ve výši 1,75 %.

Se slevami už mohou na portálu DnesNeboNikdy.cz nakupovat i obyvatelé Olomouce a Přerova

Webový portál www.DnesNeboNikdy.cz pokračuje v rozšiřování svých služeb. I obyvatelé Olomouce a Přerova tak nyní mohou nakupovat kvalitní a prověřené služby i produkty s velkými slevami. Obchod DnesNeboNikdy.cz mezi svými konkurenty z řad slevových portálů vyniká zvýšenou pozorností, kterou věnuje spokojenosti klientů i dodavatelů. Renomované a zodpovědné partnery portál označuje symbolem modrého smajlíku a dbá na to, aby zákazníci na zaplacenou službu nečekali déle než dva měsíce. Do budoucna plánuje pokrýt celou Českou republiku.

Luboš Tvrzník šéfem hypoték v AQUEL Credit

Ředitelem sítě hypotečních specialistů ve společnosti AQUEL Credit se stal Luboš Tvrzník (43). Ve své funkci bude zodpovědný za vedení a rozvoj týmu hypotečních poradců, výběr nejvhodnějších produktů a komunikaci s partnerskými bankami. AQUEL Credit zajišťuje poradenství v oblasti financí, pojištění a hypoték.

Prodejci si nákupní centrum vybírají zejména podle lokality

Podle čeho se rozhodují maloobchodníci při výběru nákupního centra pro svou provozovnu? Jako nejdůležitější hodnotí lokalitu, atraktivní mix značek a orientaci na zákazníka. Vyplývá to z nejnovějšího průzkumu spokojenosti nájemníků TSI (Tenant Satisfaction Index) developera Inter IKEA Centre Group, který vlastní, staví a vede nákupní centra v Evropě a v Číně. V České republice a na Slovensku je skupina majitelem a správcem center Avion Shopping Park v Praze, Ostravě, Brně a Bratislavě.

Skupina Pioneer Investments podporuje Azylový dům pro matky s dětmi v Bohnicích

Spolupráce skupiny Pioneer Investments v ČR a Kolpingova azylového domu v Praze Bohnicích byla úspěšně zahájena letos na jaře sbírkou potřebných věcí pro matky s dětmi a poskytnutím vyřazených počítačů počátkem prázdnin. Ty by měly pomoci vybraným klientkám při jejich rekvalifikaci. Dalším krokem v celoročním dobrovolnickém projektu bylo zapojení zaměstnanců skupiny do přípravy jednoho z testovacích bytů v pražských Vysočanech. Podporou azylového domu Pioneer Investments pokračuje v naplňování dlouhodobé strategie společenské odpovědnosti, do níž aktivně zapojuje i své zaměstnance.

Úspěšný dluhopisový fond Pioneer Funds – Strategic Income nyní měnově zajištěn do české koruny

Dluhopisový fond Pioneer Funds - Strategic Income je od 19. července nově měnově zajištěn do české koruny. Tento podfond s vysokým výnosovým potenciálem a dlouhodobou úspěšnou historií patří mezi přední produkty skupiny Pioneer Investments zaměřené na cenné papíry s pevným příjmem. Agentura Morning Star jej v červnu ohodnotila pětihvězdičkovým ratingem.

Guru inspiračního vedení z USA vyučoval české manažery: Leadership for Life byl o principech systematického rozvoje

Principy inspiračního vedení, jeho síla a potenciál ve firmách i způsoby, jak se nechat inspirovat – to vše bylo předmětem konference Leadership for Life, která se konala 28. června 2011 v hotelu Grand Majestic Plaza v Praze. Klíčovým řečníkem konference, který téměř stovce přítomných účastníků ve dvouhodinové prezentaci předával své zkušenosti, byl Lance Secretan, charismatický leader a jeden z pěti nejuznávanějších světových řečníků na téma Inspirational Leadership.

750 000 Kč věnovala na výzdobu zrekonstruované dětské části Fakultní nemocnice v Motole společnost AQUEL Bohemia

Nadační fond Zdeňky Žádníkové vyzdobil čekárnu a chodby oddělení kliniky zobrazovacích metod na urgentním příjmu a veškeré pokoje, chodby a herny na lůžkových částech bloku A rekonstruované dětské polikliniky v pražské nemocnici Motol. Devítiměsíční úsilí malíře a animátora Libora Škrlíka financovala společnost AQUEL Bohemia, s.r.o., která je generálním partnerem nadačního fondu a celkem na zkrášlení pavilonu A motolské nemocnice věnovala 750 tisíc korun.

Klíč k efektivitě? Změna způsobu myšlení, dozvěděli se účastníci summitu

Představení moderních trendů a praktického využití nových metod řízení společnosti s důrazem na aplikaci principů Lean Managementu, takové bylo hlavní téma summitu TWI (Training Within Industry), který se konal na začátku června v Říčanech u Prahy. Na celodenním semináři během dne prezentovalo osm zástupců předních firem z oborů automotive, zdravotnictví či stravování.

NadpisPortál DnesNeboNikdy.cz startuje v regionech

Také obyvatelé ve Středočeském, Moravskoslezském, Jihočeském, Královehradeckém a Jihomoravském kraji mají od června možnost nakupovat s výraznými slevami. Portál DnesNeboNikdy.cz nabídku svých služeb a produktů rozšířil z hlavního města i do dalších krajů a do konce roku 2011 by chtěl pokrýt kompletně Českou republiku. Kromě toho si server velmi přísně hlídá kvalitu služeb a produktů, které nabízí svým klientům a jež pocházejí pouze od prověřených obchodníků. Renomované a zodpovědné dodavatele portál označuje symbolem modrého smajlíku. Další zajímavostí je, že DnesNeboNikdy.cz jako jediný portál tohoto typu spolupracuje s MasterCard, která všem zákazníkům využívajícím její platební karty poskytuje 10% slevu z hodnoty nákupu.

U portálu DnesNeboNikdy.cz maximální expediční doba 2

Řada zajímavých novinek, jakými jsou například aplikace pro iPhone nebo operační systém Android dalších chytrých mobilních telefonů, čekají klienty portálu DnesNeboNikdy.cz v průběhu letošního roku. Již nyní proběhla inovace designu serveru, jenž se do budoucna nechce zaměřovat jen na slevy, ale na kvalitní servis pro klienty, včetně zodpovědných a renomovaných dodavatelů. Portál DnesNeboNikdy.cz chce poskytnout záruku kvality na zakoupené produkty a služby. Proto pracuje jen s prověřenými partnery, které bude označovat na jejich provozovnách a zařízeních modrým smajlíkem. S mnohými inovacemi je spojena i mediální kampaň na televizi Prima Love.

Pioneer Investments Open 2011 si podmanilo družstvo Draků z Brna

Ve dnech 20. až 22. května na hřištích Eagles v Praze 4 bojovalo osm týmů dvanácti a čtrnáctiletých chlapců o titul baseballového turnaje Pioneer Investments Open 2011. Z celkového vítězství se nakonec radovalo družstvo Draků z Brna. Investiční skupina Pioneer Investments nad sportovním kláním převzala záštitu a finančně jej podpořila. Podporou baseballu skupina pomáhá dětem smysluplně trávit volný čas a pokračuje v naplňování firemní dlouhodobé strategie společenské odpovědnosti.

Z humpoleckých gymnazistů podle Pioneer Investments vyrostou chytří investoři

Studenti třetích ročníků Gymnázia Dr. A. Hrdličky v Humpolci se stali dalšími posluchači přednášky v rámci dlouhodobého vzdělávacího projektu Finanční akademie Pioneer Investments. O příležitostech a rizicích spojených s investováním s nimi tentokrát diskutoval Roman Dvořák, analytik trhu a produktů Pioneer Investments v ČR. Jak se ukázalo, humpolečtí studenti jsou na dobré cestě k tomu stát se v budoucnu úspěšnými investory. O problematiku projevili opravdový zájem a jejich chytré dotazy udávaly rytmus celé přednášce. Profesorům a vedení gymnázia pak patří uznání nejen za aktivní účast, ale zejména za to, jak kvalitně studenty připravují na skutečnosti, které je budou provázet celý jejich dospělý život.

Hodnocení zaměstnanců: „moderní povinnost“, nebo opravdový přínos?

Výzkum společnosti DMC management consulting Pouze 50 % firem hodnotí komunikaci svých zaměstnanců se zákazníky systémově. A to i přesto, že podle výzkumu DMC management consulting společnosti, které hodnocení využívají, zaznamenávají velmi dobré výsledky v oblasti nárůstu spokojenosti klientů i zaměstnanců. Zákazníci do těchto šetření přispívají formulací svých potřeb a zajišťují si tak zkvalitnění služeb.

Skupina Pioneer Investments podporuje mladé baseballisty

O víkendu 21. a 22. května se uskuteční Pioneer Investments Open 2011 - baseballový turnaj dvanácti a třináctiletých chlapců. Na hřištích Eagles v Praze 4 se utká osm týmů z Prahy, Brna, Ostravy a Liberce. Investiční skupina Pioneer Investments nad utkáním převzala záštitu a finančně podpořila také turnaj Eagles Open pro věkovou kategorii 14 – 15 let, jenž proběhl o víkendu 14. a 15. května. Podporou baseballu skupina pomáhá dětem smysluplně trávit volný čas a pokračuje v naplňování své dlouhodobé strategie společenské odpovědnosti.

OKIN GROUP expanduje na rumunský trh

Česká společnost OKIN GROUP specializující se na poskytování podpůrných služeb pro podniky pokračuje v další expanzi a otevírá svou pobočku v Rumunsku. Vstupem na rumunský trh navazuje společnost na téměř tříleté působení na sousedním bulharském trhu. Své služby bude nabízet především v rámci správy a údržby administrativních budov, průmyslových areálů i v síťových zakázkách.

Veřejné dobíjecí stanice pro elektromobily budou u developera Inter IKEA Centre Group v ČR

Podpora perspektivního druhu „alternativní“ dopravy je další společensky odpovědnou aktivitou developerské společnosti Inter IKEA Centre ČR. Během letošního a příštího roku chce developer vybudovat na každém parkovišti u nákupních center Avion Shopping Park v České republice veřejnou dobíjecí stanici pro elektromobily.

Inter IKEA Centre ČR/SR zvýší investice do úspory energie o 40 %

Jeden z největších developerů na Slovensku a v Česku Inter IKEA Centre ČR/SR, který staví a provozuje nákupní centra Avion Shopping Park, kde je hlavním nájemníkem IKEA, zvýší investice do úspor energií a ochrany životního prostředí v letech 2010 až 2012 z plánovaných 600 tisíc EUR až na jeden milion eur.

Inter IKEA Centre Group je developerem roku

Jeden z největších developerů v Evropě Inter IKEA Centre Group získal v mezinárodní soutěži CEE Retail Real Estate Awards prestižní ocenění Nejlepší developer roku 2010. Odborná porota oceňuje developerské aktivity v oblasti rozvoje trhu nemovitostí ve střední a východní Evropě.

Inspirativní program konference Leadership for Life je určen pro ty, kdo raději vedou, než jsou vedeni

Konference Leadership for Life bude mít nabitý program, který zviditelní téma inspiračního vedení firem a jejich zaměstnanců z několika úhlů pohledu. Ve dvouhodinovém bloku vystoupí Lance Secretan, charismatický leader a jeden z nejuznávanějších světových řečníků na téma Inspirational Leadership. Program uvedou příspěvky o výzvách pro podnikání na českém trhu z pohledu českých generálních ředitelů, zajímavý bude i pohled na potenciál inspiračního vedení v Česku očima cizince. Návštěvníci konference se dozvědí, jakými cestami lze podnítit kolegy a zaměstnance, aby v sobě probouzeli ty nejlepší hodnoty a motivace.

Finanční akademie Pioneer Investments v Mělníku potvrdila, že finanční vzdělávání patří do školních osnov

V posledním březnovém týdnu bylo zastávkou vzdělávacího projektu Finanční akademie investiční skupiny Pioneer Investments Gymnázium Jana Palacha v Mělníku. Milan Šauer, manažer pro prodej a distribuci Pioneer Investments ČR, 90 studentům třetích ročníků vysvětlil, co znamená investování a jaká rizika jsou s touto problematikou spojena.

Inter IKEA Centre Česká republika zahájila spolupráci s PR agenturou Stance Communications

PR agentura Stance Communications rozšířila od března 2011 portfolio svých klientů o společnost Inter IKEA Centre Česká republika (IIC ČR), která patří do mezinárodní developerské skupiny Inter IKEA Centre Group. Skupina staví, vlastní a řídí nákupní centra, kde je hlavním nájemcem (tzv. Anchor tenant) prodejce nábytku IKEA. Skupina jako vlastník v Česku a na Slovensku provozuje nákupní centra Avion Shopping Park v Praze, Ostravě, Brně a Bratislavě. Hlavním úkolem Stance Communications bude podporovat na českém trhu brand Inter IKEA Centre Group a posilovat povědomí o něm.

Na konferenci Leadership for Life vystoupí Lance Secretan

Jeden z pěti nejuznávanějších business řečníků Severní Ameriky v oblasti Inspirational Leadership Lance Secretan vystoupí na prvním ročníku konference Leadership for Life. Ve dnech 28. a 29. června 2011 bývalý CEO Manpower, Inc., ukáže, jak přetvořit, podnítit a nasměrovat organizaci do vyšších úrovní výkonnosti a dokonalosti. Zároveň také českému publiku představí knihu „Probuď sebe. Nadchni druhé. Změn svět.“ (The Spark, The Flame and the Torch). Kromě něj Leadership for Life přivede do Prahy špičkové světové osobnosti, které mají vysokou schopnost efektivně vést a inspirovat lidi a jasně a kreativně komunikovat metody, jimiž toho dosahují.

Potenciál rozvíjejících se trhů a 100% zajištění, to je nový Pioneer – zajištěný 2018 – rozvíjející se trhy

Počátkem dubna skupina Pioneer Investments v ČR uvádí na trh nový fond, který nabízí investorům potenciál výnosu rozvíjejících se trhů a zároveň k datu splatnosti zajišťuje 100 % jejich investice. Pioneer – zajištěný 2018 – rozvíjející se trhy je vhodný pro korunové investory, kteří hledají nové a zajímavější investiční příležitosti na rozvíjejících se trzích, ale zároveň se obávají rizika spojeného s investováním do měn a regionů obecně považovaných za kolísavější.

NadpisZnáte nějaký fond, který vydělal 1 000 000 %? Je jen jeden – Americký Pioneer Fund

Pioneer Fund – třetí nejstarší americký fond a nejstarší fond skupiny Pioneer Investments, spravovaný z Bostonu, dosáhl od svého založení v roce 1928 ke konci loňského roku nejvyššího kumulativního výnosu, jaký byl kdy podílovým fondem dosažen. Celková výkonnost činila ohromujících 1 043 985,15 % a Pioneer Fund tak překonal i své dva starší konkurenty.

Velký ples v České národní budově lákal milovníky české kultury a piva

Dvojnásobná mistryně světa v krasobruslení Ája Vrzáňová, generální konzulka České republiky v New Yorku Eliška Žigová, velvyslankyně pro OSN v New Yorku Edita Hrdá a dalších 150 Čechů žijících ve Spojených státech ozdobili reprezentační ples Beseda Ball, který 19. března v České národní budově v New Yorku uspořádala krajanská organizace Bohemian Benevolent and Literary Association (BBLA).

Finanční akademie Pioneer Investments: Diskuze jiskřila znalostmi a touhou po vědění

Gymnázium Jana Nerudy v Hellichově ulici v Praze se v poslední únorový den stalo letošní druhou zastávkou v rámci projektu Finanční akademie Pioneer Investments v ČR. Na dvou přednáškách vedených opět investičním odborníkem z praxe bylo patrné, že studenti pátého ročníku gymnázia vnímají finanční problematiku v souvislostech. Tématem byly tentokrát nejen základy investování, ale došlo i na diskuzi o aktuálních problémech vyspělých i rozvíjejících se světových ekonomik, které jsou momentálně v centru pozornosti médií.

HyperSleva.cz objemem prodeje v lednu překoná rekordní prosinec

Lidé vydrželi nenakupovat zhruba 10 dní. Tak dlouho trval shoppingový půst v internetovém obchodě HyperSleva.cz. Přesto byl prosinec rekordním měsícem jak v počtech přístupů na webové stránky, tak v objemu prodeje. Lednová čísla však ukazují, že u portálu HyperSleva.cz padne další rekord, a to v objemu prodeje. Nákupní horečkou Češi nejvíce trpí ráno po příchodu do práce a v odpoledních hodinách, když se vrací domů.

Pioneer Investments v ČR rozšiřuje produktovou nabídku lucemburských fondů

V prosinci 2010 skupina Pioneer Investments celosvětově zpřehlednila a zefektivnila produktovou nabídku fondů s domicilem v Lucembursku. V rámci těchto změn byly zároveň pro český trh zaregistrovány čtyři nové podfondy z rodin Pioneer Funds a Pioneer P.F., které vhodně doplňují stávající nabídku. Jedná se o další krok v rámci dlouhodobé snahy skupiny o přizpůsobení produktové řady potřebám klientů a měnícím se podmínkám trhu.

HyperSleva.cz se spojila se serverem Libimseti.cz

Od ledna 2011 se uživatelům nejoblíbenějšího komunitního portálu v České republice www.libimseti.cz zobrazují po přihlášení výhodné nabídky slevového internetového obchodu HyperSleva.cz. Díky unikátním informacím o registrovaných návštěvnících bude každý dostávat nabídku ušitou přímo na tělo dle regionu, pohlaví a věku.

HyperSleva.cz během prosince ušetřila lidem 4,5 mil. korun!

Největší zájem byl o jízdu v luxusním Ferrari, nakupovaly převážně ženy. Během prosince internetový obchod www.HyperSleva.cz několikrát zcela vykoupil obálky na cenné psaní na hlavní poště v Liberci. Důvodem byl oproti původnímu očekávání 3x větší zájem zákazníků o dárkové poukazy, které slevový portál před Vánoci začal nabízet a na nichž si mohou zákazníci zvolit grafiku a upravit text dle vlastního přání. Prosinec také ukázal výhodu předvánočních nákupů na slevovém serveru, neboť www.HyperSleva.cz svým klientům ušetřila 4 500 000 Kč. Další statické údaje prozrazují, že 64 % nakupujících platilo za nakoupené služby převodem, 30 % kartou a 7 % v hotovosti.

Podpořte inovace ve firmě s metodou FunnelMind!

V říjnu 2010 proběhla v Olomouci další prezentační akce nové vzdělávací metody FunnelMind, kterou představila společnost DMC management consulting. Za hojné účasti stávajících klientů a zástupců pozvaných firem byly představeny hlavní principy metody, která má za cíl zvýšit efektivitu vzdělávacích procesů a podpořit změny a inovace ve společnostech.

ING Bank pomáhá dětem rozvíjet jejich potenciál už pět let

Již pátým rokem pomáhá dětem v pěstounské péči nebo dětských domovech ING Bank fond Nadace Terezy Maxové dětem v rozvoji jejich talentu, vzdělávání či náplni volnočasových aktivit. Projekt, který vychází ze vzájemné spolupráce ING Bank a Nadace Terezy Maxové dětem, je založen na bázi generálního partnerství a principech transparentnosti, kdy si obě organizace kladou za cíl všestrannou podporu a pomoc opuštěným dětem.

Nakupte více vánočních dárků a ušetřete při tom!

Od pondělí 15. listopadu 2010 už nemusíte darovat nebo dostávat anonymní odosobněné poukazy, které často působí jako dar bez nápadu putující od majitele k majiteli! Slevový portál www.HyperSleva.cz nabízí před Vánoci svým zákazníkům výběr z několika dárkových poukazů, na které je možné zdarma umístit osobní věnování i jméno obdarované osoby. Vouchery tak mohou výborně posloužit jako originální vánoční dárek.

SATUM CZECH pořádala konferenci o pojišťovnictví

V úterý 19. října 2010 se v Ostravě uskutečnil již třetí ročník odborné konference o pojišťovnictví, jejímž pořadatelem tradičně byla makléřská pojišťovací společnost SATUM CZECH. Konference se zaměřením na současnou problematiku v oblasti pojišťovnictví se konala v konferenčním sále GALERIE v Clairon Congress Hotel Ostrava. Za řečnickým pultem se vystřídala řada významných odborníků z řad pojišťoven, nezávislých odborníků a poradců.

NadpisHyperSleva.cz rozdává milion, pospěšte si!

Webový portál HyperSleva.cz, který před několika dny rozšířil z Liberce své obchodní aktivity do Prahy, Plzně a Hradce Králové, stále nabízí k až 90% slevám na adrese www.HyperSleva.cz nově zaregistrovaným uživatelům bonus v podobě sto korun! Do dnešního dne bylo rozdáno 832 300 Kč z celkové částky 1 milion korun. Návštěvnost se od zahájení provozu v nových městech zvýšila šestkrát.

HyperSleva.cz – model hromadného nakupování – vstupuje do českých měst a nabízí neuvěřitelné slevy!

Internetový obchod HyperSleva.cz rozšiřuje své obchodní aktivity do dalších českých měst. Již zítra budou moci kromě obyvatel Liberce využívat výhodných slev také lidé v Praze, Plzni a Hradci Králové. V blízké době se chystá vstup i do dalších krajských měst. Noví uživatelé, kteří se zaregistrují na stránkách www.hypersleva.cz, navíc získají k výhodným slevám bonus 100 korun.

Další rating pro Pioneer Funds potvrzen!

Agentura Standard and Poor´s v srpnu 2010 potvrdila rating „A“ pro další z řady lucemburských podfondů Pioneer Funds: Pioneer Funds – Emerging Europe & Mediterranean Equity, prostřednictvím kterého lze investovat do akcií rozvíjejících se evropských trhů včetně oblasti Středomoří. Rating obhájil zejména díky citlivému přístupu zkušeného portfolio manažera.

ING Commercial Banking named best broker in Benelux and Eastern Europe

ING Commercial Banking climbs from second to first place in Extel Pan European Survey

Společnost ING Commercial Banking byla vyhlášena nejlepším brokerem v zemích Beneluxu a Východní Evropy

Společnost ING Commercial Banking byla v rámci prestižní ankety Extel Pan European Survey 2010 vyhlášena nejlepším brokerem v zemích Beneluxu a Východní Evropy. Od loňského roku se tak ING Commercial Banking podařilo probojovat z druhého na první místo žebříčku v kategoriích „Nejlepší obchodník s akciemi zemí Beneluxu“ a „Přední obchodník pro nové evropské akciové trhy.“

The 6th annual ING Kampa Group Midsummer Invitational at Konopiště

On Friday June 25, 2010, the Konopiště Golf Course hosted the sixth annual ING Kampa Midsummer Invitational golf tournament. This prestigious corporate golf event is organised by ING Commercial Banking and Kampa Group for its clients and each player donates a green fee of CZK 500 to Tereza Maxová Foundation for children. Winners of the tournament were announced at a party in Hergetova Cihelna which followed a Latin American theme this year.

ING Kampa Group Midsummer Invitational – již po šesté na Konopišti

Již šestý ročník korporátního golfového turnaje Midsummer Golf Invitational uspořádaly v pátek 25. června 2010 společnosti ING Commercial Banking a Kampa Group. Prestižní golfové klání se tradičně konalo na hřišti Golf resort Konopiště a zúčastnili se jej klienti obou společností. Golfoví nadšenci startovným v hodnotě 500 Kč podpořili Nadaci Terezy Maxové dětem a jako poděkování obdrželi malý dárek, který vyrobily děti z dětských domovů. Vítězové turnaje byli vyhlášeni na slavnostním večeru v Hergetově Cihelně, který tentokrát probíhal v latinskoamerickém stylu.

Školicí metoda TWI představena na summitu konaném poprvé v České republice

Pod taktovkou uznávaného lektora Richarda Abercrombie proběhl v červnu v brněnském hotelu Holiday Inn summit, na kterém byla představena vysoce efektivní vzdělávací metoda TWI (Training Within Industry). Tato metoda implementuje základní zeštíhlující standardy přímo v provozu klienta. Summit uspořádala a zaštitovala významná poradenská společnost DMC management consulting, na jejíž pozvání Richard Abercrombie do České republiky přicestoval. Summitu se v hotelu Holiday Inn zúčastnili zástupci z několika českých i zahraničních firem a médií.

DMC management consulting a Yellow Point představují moderní metodu FunnelMind

Společnosti DMC management consulting a Yellow Point vyvinuly novou funkční metodu pro zvýšení efektivity vzdělávacích projektů a podporu změn a inovací s názvem FunnelMind (FUNction chanNEL for Management of INnovation and Development). Metoda identifikuje příčiny problémů ve společnosti a na jejich základě odborníci zvolí vhodný vzdělávací program či program změn. FunnelMind čerpá z ověřených vzdělávacích nástrojů, jako jsou koučink, týmový koučink, interaktivní a projektivní techniky, modelové situace atd.

Pioneer Funds – U.S. Pioneer Fund obhájil rating AAA

Agentura Standard & Poor’s potvrdila pro podfond Pioneer Funds - U.S. Pioneer Fund nejvyšší možný rating AAA. Standard & Poor’s ocenila zejména dlouhodobé úspěšné manažerské vedení podfondu - od roku 2001 pod taktovkou zkušeného portfolio manažera Johna Careyho, stabilní zdroje podpory a schopnost podfondu výkonnostně obstát i v dobách klesajících trhů.

PIONEER INVESTMENTS V ČR ROZŠÍŘILA NABÍDKU O DALŠÍ PODFONDY

Podfondy Pioneer Funds – Gold and Mining, Pioneer Funds – Latin American Equity a Pioneer Funds – Indian Equity rozšířily produktovou řadu lucemburské rodiny Pioneer Funds. Jedná se o specificky zaměřené podfondy, které vhodně doplňují stávající nabídku více než 50 podfondů v rámci této rodiny. Skupina Pioneer Investments v ČR tak reaguje na poptávku svých klientů a distributorů po tomto typu produktu.

ING získala prestižní evropské ocenění v oblasti platebního styku a řízení hotovosti

V lednu 2010 vyhlásil prestižní časopis Treasury Management International (TMI) v Londýně výsledky ankety European Cash Management Award 2009, která oceňuje banky v oblasti platebního styku a řízení hotovosti. ING Commercial Banking získala toto ocenění již potřetí.

Pioneer kolokvium v Londýně - Směrem k nové architektuře

Ve dnech 27. až 29. ledna 2010 se v Londýně konalo již čtvrté setkání mezinárodních investičních expertů, tentokrát na téma „Směrem k nové architektuře“. Na úspěchu kolokvia konaného pod záštitou skupiny Pioneer Investments se podíleli přednášející delegáti, mezi nimiž byli např. Eric S. Maskin, laureát Nobelovy ceny 2007, Robert C. Merton, laureát Nobelovy ceny 1997, Michael Spence, laureát Nobelovy ceny 2001, Robert Wescott, poradce pro ekonomii bývalého amerického prezidenta Billa Clintona, David Laibson, profesor na Harvard College, Giovanna Nicodano, profesorka finanční ekonomie na University of Torino, nebo Quentin Peel, zástupce šéfredaktora deníku Financial Times.

ING opět získala ocenění Top Rated od Global Custodian

Global Custodian, vedoucí publikace v sektoru služeb správy cenných papírů (custody), zveřejnila výsledky průzkumu „2009 Global Custodian Agent Banks in Emerging Markets“, který ověřoval spokojenost klientů v této oblasti. ING dosáhla na trzích střední a východní Evropy vynikajících ohodnocení.

SATUM CZECH pořádá druhý ročník konference o pojišťovnictví

Ve dnech 12. a 13. října 2009 se v Ostravě uskuteční druhý ročník odborné konference o pojišťovnictví, jejímž pořadatelem je makléřská pojišťovací společnost SATUM CZECH. Konference se zaměřením na současnou problematiku v oblasti pojišťovnictví se bude konat v konferenčním sále GALERIE v Clairon Congress Hotel Ostrava. V obou dnech zde vystoupí řada významných odborníků z řad pojišťoven, nezávislých odborníků a poradců.

SATUM CZECH s.r.o. získal grant na vzdělávání zaměstnanců

Pojišťovací makléřská společnost SATUM CZECH s.r.o. byla jedním z úspěšných žadatelů a získala grant z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost (OP LZZ). Tento operační program Evropské unie je zaměřen na snižování nezaměstnanosti prostřednictvím aktivní politiky na trhu práce, profesního vzdělávání a další činnosti. SATUM CZECH začne dotaci čerpat v září tohoto roku.

Hospodářské výsledky SATUM CZECH nejlepší za posledních pět let.

Hospodářské výsledky společnosti SATUM CZECH s.r.o. dosáhly v roce 2008 nejlepších výsledků od roku 2004. V oblasti zprostředkovaného pojistného společnost dosáhla objemu více než 621 milionů Kč, což představuje meziroční nárůst o 24 % (viz graf 1). Kladných hospodářských výsledků dosáhl SATUM CZECH i přes nepříznivý vývoj pojistného trhu v České republice, který po započtení inflace vykázal meziroční pokles 1,5 %.

Hospodářské výsledky SATUM CZECH nejlepší za posledních pět let

Hospodářské výsledky společnosti SATUM CZECH s.r.o. dosáhly v roce 2008 nejlepších výsledků od roku 2004. V oblasti zprostředkovaného pojistného společnost dosáhla objemu více než 621 milionů Kč, což představuje meziroční nárůst o 24 % (viz graf 1). Kladných hospodářských výsledků dosáhl SATUM CZECH i přes nepříznivý vývoj pojistného trhu v České republice, který po započtení inflace vykázal meziroční pokles 1,5 %.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.