Alza.cz a.s. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Alza.cz a.s.


Vydané tiskové zprávy


Alza.cz slaví 17. narozeniny!

Alza.cz, největší obchod s počítači a elektronikou v České republice, oslaví své již 17. narozeniny. Druhou zářijovou sobotu uspořádá v areálu Holešovické tržnice celodenní akci pro dospělé i děti se soutěžemi o ceny v celkové hodnotě přes čtvrt milionu korun.

Alza.cz chce být jedničkou v prodeji bílého zboží v ČR, zahajuje prodej bílého elektra.

Velké překvapení na trhu bílého zboží: Alza.cz rozšiřuje svůj sortiment o velké bílé elektro, chce se stát jedničkou na trhu stejně jako je jedničkou v oblasti počítačů a spotřební elektroniky.

Alza.cz slaví 16. narozeniny

Alza.cz, největší obchod s počítači a elektronikou v České republice, oslaví své již 16. narozeniny. První zářijovou sobotu uspořádá v areálu Holešovické tržnice celodenní akci pro dospělé i děti se soutěžemi o ceny v celkové hodnotě přes čtvrt milionu korun. Výtěžek z akce věnuje nadaci Život dětem.

Alza.cz otevírá nové pobočky na Moravě

Internetový obchod s počítači a elektronikou Alza.cz otevírá další pobočky. V sobotu 1. května byla otevřena nová ve Zlíně. Po Jihlavě, Ostravě a Brně se tak v krátké době dočkalo vlastní pobočky další moravské město.

Alza.cz rozdá zákazníkům 10 000 mobilů

Deset tisíc mobilních telefonů rozdá svým zákazníkům největší český prodejce počítačů a elektroniky Alza.cz. Stylový mobil a SIM kartu Vodafone s kreditem 200,- Kč mohou získat zákazníci, kteří si v dubnu a květnu koupí notebook v Alza.cz.

Alza.cz rozdává každý den jeden Xbox 360

Největší prodejce notebooků - Alza.cz připravil ve spolupráci se společností Hewlett-Packard revoluční motivační program pro své zákazníky. Mezi ty, kteří v březnu zakoupí výrobek značky HP, rozdá celkem 31 herních konzolí Xbox 360.

Alza.cz jedničkou v prodeji notebooků za rok 2009

Největší internetový obchodník v České republice, společnost Alza.cz, prodala za uplynulý rok celkem 112 491 kusů notebooků. Je to o 44% více než v roce 2008 a dokonce trojnásobně více než v roce 2007. Alza.cz a.s. se tím stala absolutní jedničkou v prodeji notebooků na českém trhu a jedním z největších prodejců na trhu středoevropském.

Alza.cz je absolutním vítězem prestižního ocenění HP Partner roku 2009

Dne 10. února 2010 obdržela společnost Alza.cz celkem tři ocenění HP Partner roku 2009.

Alza.cz potvrzuje pozici lídra českých internetových obchodů

Společnost Alza.cz a.s. dosáhla v uplynulém roce celkového obratu 4,164 miliardy Kč. Původní plán 3,9 miliardy Kč byl překonán o více než čtvrt miliardy Kč, a to i přes realitu ekonomické krize. Meziročně tak obrat společnosti vzrostl o 30%. Tento výsledek potvrzuje trend dlouhodobého stabilního růstu společnosti. Alza.cz a.s. má navíc nulové zadlužení a její finanční kondice je zárukou jistoty nejen pro zákazníky a obchodní partnery, ale i pro vlastní zaměstnance.

Alza.cz a S&T CZ otevřely nové servisní středisko v pražských Holešovicích

Alza.cz a S&T CZ otevřely nové servisní středisko v pražských Holešovicích. Nové centrum péče o zákazníky zkrátí dobu oprav na pět pracovních dnů. Kromě zákazníků Alza.cz bude pobočka otevřena i pro veřejnost.

Tisíc korun od Alza.cz za příspěvek ekologii – šrotovné jinak

Společnost Alza.cz a.s. spustí v měsíci květnu kampaň na podporu ekologické likvidace nepotřebné elektroniky. Pokud zákazníci odevzdají na pobočce Alza.cz starou televizi, notebook nebo počítač, bude jim vyplacen příspěvek ve výši 1000 Kč.

Alza.cz: Za první tři měsíce roku 2009 máme miliardu!

Tohle opravdu není apríl. V Alza.cz letos zákazníci utratili za zboží už více než jednu miliardu korun. Navzdory finanční krizi se Alza.cz daří růst. „Je to fantastický obchodní úspěch“, komentuje situaci Jan Samko, marketingový ředitel společnosti. „I v letošním roce potvrzujeme svou pozici lídra prodeje na českém internetu. Jsme stabilní firma a poskytujeme kvalitní služby. Lidé nám věří, a proto u nás nakupují i v současné složité době,“ dodává. Alza.cz za první tři měsíce dosáhla tržeb 1,07 miliardy korun. Meziroční růst společnosti stále výrazně překonává hranici 30%. Alza.cz potvrzuje a upevňuje svou pozici největšího internetového obchodu.

Alza.cz - růst navzdory finanční krizi

Společnost Alza.cz a.s. dosáhla v uplynulém roce celkového obratu více než 3,2 miliardy korun. „Je to o 200 mil. Kč více, než jsme v roce 2008 odhadovali“, uvádí Jan Samko, marketingový ředitel společnosti. „Jen v prosinci si zákazníci odnesli zboží za více než půl miliardy korun“, dodává. Meziroční růst překonal hranici 40%. Alza.cz tedy potvrzuje svou pozici největšího internetového obchodu na českém trhu.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.