FG Forrest, a. s. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


FG Forrest, a. s.


Vydané tiskové zprávy


Česká republika míří na EXPO 2010 s novým webem

Přípravy české účasti na mezinárodní výstavě EXPO 2010 pokračují spuštěním nové prezentace www.czexpo.com.

Nový web TROTINA Auto nabízí dražbu vozů naruby

Nová webová prezentace autobazarů TROTINA Auto nabízí on-line aukci vozů na principu tzv. holandské dražby.

Portál Komerční banky bloguje

Portál G2.cz (www.g2.cz) nabízí nový prostředek zábavy a interakce. Od 8. října zde funguje sekce blogů, umožňující publikovat osobní postřehy, názory nebo zážitky na vlastní webové stránce pod hlavičkou G2.

Webový kompas Komerční banky ukazuje cesty v podnikání

Agentura FG Forrest a Komerční banka spustily nový portál pro podnikatele. Web www.moje-firma.cz tento segment informuje o konkrétních možnostech financování, dostupných bankovních službách nebo produktech, poskytuje užitečné rady a tipy pro jednotlivé fáze podnikání a v neposlední řadě nabízí řadu důležitých odkazů či dokumentů.

Kampaň P(r)osaďte se výrazně posílila tým FG Forrest

Internetová agentura FG Forrest od začátku roku personálně rozšířila svůj tým o čtvrtinu původního stavu. Potenciální zájemce oslovila a dále oslovuje prostřednictvím náborové kampaně P(r)osaďte se.

Posviťte si na úspory z nové microsite Skupiny ČEZ

Na adrese www.posvittesinauspory.cz byla spuštěna internetová prezentace Posviťte si na úspory aneb šetřit se dá každý den, jejímž cílem je podporovat efektivní využívání energie v domácnosti. Nový web je součástí stejnojmenného putovního turné Skupiny ČEZ, které od 6. května vzdělává spotřebitele, jak šetřit elektřinou. Specialitou microsite je interaktivní Virtuální byt a dům.

GTS Novera získala Zlatý středník pro nejlepší firemní on-line prezentaci

Korporátní internetové stránky společnosti GTS Novera www.gtsnovera.cz zvítězily v kategorii Nejlepší firemní on-line prezentace Zlatého středníku 2007. Práce FG Forrest, realizátora webu, byla v šestém ročníku soutěže firemních prezentací a publikací oceněna také v případě řešení pro mezinárodní skupinu CME a Komerční banku.

Frekvence 1 představila nový web

Rádio Frekvence 1 dnes (10. října) na tiskové konferenci představilo svoji novou internetovou prezentaci www.frekvence1.cz. Ta má atraktivnější design, prošla restrukturalizací a je bohatší o řadu aplikací. Moderní grafiku a HTML šablony, potřebné funkcionality i jiná vylepšení stránek dodala agentura FG Forrest, která byla pověřena také úpravou webů dalších dvou stanic mediální skupiny Lagardere Active Radio International CZ.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.