two bits s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


two bits s.r.o.


Vydané tiskové zprávy


Speciál o krachu SkyEurope

V souvislosti s krachem letecké společnosti SkyEurope připravil server www.akcniletenky.cz speciál o celé situaci.

Hledá se nejlepší hosting roku 2009

Server Hostingy.cz připravuje soutěž o nejlepší webhosting tohoto roku TOP HOSTINGY 2009. Cílem soutěže je najít nejkvalitnější hostingové programy na českém trhu a pomoci zákazníkům při výběru poskytovatele webhostingových služeb. Hledání vítěze začne 28. září 2009.

Soutěž o mini notebook Acer

Vyhledávač sport center v České republice KdeSportovat.cz připravil soutěž o mini notebook a digitální foťák. Zúčastnit se může každý, kdo napíše článek o sportu, cvičení nebo sportovních aktivitách.

Soutěž o mini notebook Acer Aspire One

Portál KdeSportovat.cz pořádá soutěž, ve které můžete vyhrát mini notebook Acer Aspire One nebo digitální fotoaparát Canon PowerShot. Stačí napsat zajímavý článek a jste ve hře.

Jak se vyhnout poplatkům za koupi letenky

Většina prodejců letenek v České republice v tomto týdnu výrazně zdražila poplatky za vystavení letenky. Zatímco v zahraničí v důsledku krize cestování zlevňuje, v České republice lidé za letenky platí stále víc. Prodejci letenek tak nadále zneužívají neznalosti cestujících, kteří si mohou pořídit letenky do většiny destinací přímo u leteckých společností a často zcela bez poplatku.

Jak se vybírá webhosting

Jakým způsobem si uživatelé vybírají webhosting? Čemu přikládají největší důraz a které technologie nejčastěji využívají? Na největším českém webu o webhostingu www.hostingy.cz byl proveden výzkum, jenž měl na tyto otázky odpovědět a který přinesl několik zajímavých zjištění.

Web KdeSportovat.cz nabízí už více než 1000 sportcenter

Internetové stránky www.kdesportovat.cz, které byly spuštěny v létě minulého roku, už nabízí svým návštěvníkům možnost vybrat si už z více než 1000 sportcenter v celé České republice. Kromě běžných sportů, jako je squash, aerobic nebo pilates, je možné vyhledávat i kurzy méně známých aktivit, mezi které patří například bouldering, capoeira nebo cvičení bosu.

Zapoťte se při taebu!

Nebaví vás už cvičení sestav u aerobicu, ale chcete si dát pořádně do těla a shodit pár kilo? Proč nevyzkoušíte třeba taebo?

Zhubněte s bikram jógou!

Chcete zhubnout několik kilo a pořád se vám to nedaří? Vyzkoušejte nový druh jógy - bikram jógu. Pořádně se u ní zapotíte a účinně shodíte přebytečná kila.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.