ZONER software, a.s. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


ZONER software, a.s.


Vydané tiskové zprávy


Služba SharePoint pro organizace zdarma

(Brno, 14. 7. 2009) – ZONER software nabízí firmám zdarma k vyzkoušení využití populárního intranetového nástroje společnosti Microsoft pro sdílení firemních informací, pro řízení projektů, k týmové spolupráci nebo pro přehledné skladování dokumentů v elektronické podobě.

Webhosting CZECHIA.COM nabízí v létě 1+1 službu zdarma

CZECHIA.COM, poskytovatel webhostingových služeb a registrace domén, nabízí zákazníkům v období letních prázdnin skvělou příležitost pro získání 1+1 webhostingové služby zdarma.

Zoner INSHOP4 představuje automatické rozesílání SMS

Společnost Zoner software, a.s., oddělení INSHOP, svým klientům pomáhá zvyšovat kvalitu jejich služeb. Jednou z novinek, kterou uživatelé Zoner INSHOP4 dostávají do rukou, je automatické rozesílání SMS zpráv. Tento efektivní nástroj umožňuje okamžitě informovat zákazníka eshopu o přijetí objednávky či její expedici.

Registrátor domén regZone.cz již nabízí přes 70 druhů domén

Společnost ZONER software rozšířila v květnu počet nabízených druhů domén na stránkách regZone.cz. Celkový počet domén vzrostl na 74, jako poslední v nabídce přibyly zejména domény z exotických zemí.

Zoner INSHOP4 - MULTIIMPORT a propojení s ekonomickým systémem I6

Společnost ZONER software, a.s., oddělení INSHOP, vytvořila pro firmu ELKO Valenta speciální funkci MULTIIMPORT. Tato funkce je výsledkem dlouholeté spolupráce oddělení INSHOP a jeho autorizovaného partnera firmy WSD. Funkce MULTIIMPORT je dalším stadiem vývoje aplikace INSHOP4. Vývoj systému INSHOP4 jako otevřeného řešení přirozeně směřuje k většímu propojení eshopu s dalšími aplikacemi. Cílem tohoto vývoje je pak usnadnění práce, rychlá dostupnost informací a výrazná úspora finančních prostředků.

Doména EU za velikonoční cenu 90 Kč

Doménu EU za velikonoční cenu 90 Kč nabízí po celý duben webhosting CZECHIA.COM od společnosti ZONER software a.s..

„Jak se žije v Brně“ – fotografická soutěž

Vydavatelství Zoner Press za mediální podpory Brněnského Metropolitanu vyhlásilo fotografickou soutěž na téma „Jak se žije v Brně“.

Změna právní formy společnosti ZONER software

ZONER software, s.r.o., společnost známá jako producent software pro práci s digitální fotografií – Zoner Photo Studio, přední poskytovatel webhostingových služeb a registrace domén – CZECHIA.COM, provozovatel internetových obchodů - Zoner inShop, a také knižní vydavatelství Zoner Press, oznámila svoji transformaci ze společnosti s ručením omezeným na akciovou společnost. Počínaje dnem 1. 4. 2009 platí nový název firmy ZONER software, a.s..

ZONER software na japonském trhu – Zoner Photo Studio 11 na výstavě Photo Imaging Expo 2009 v Tokiu

Producent populárního programu pro práci s digitální fotografií Zoner Photo Studio udělal další krok na své cestě na zahraniční trhy. Prostřednictvím své pobočky Zoner LLC uvádí na japonský trh novou verzi Zoner Photo Studio 11. Uvedení plně lokalizovaného produktu na výstavě Photo Imaging Expo 2009 předcházela dlouhá příprava.

Nový katalog webových stránek

Český internetový prostor se rozrostl o nový katalog webových stránek, které jsou založeny výhradně na systému inPage pro vytváření jednoduchých stránek, od společnosti ZONER software.

Zoner Press rozšiřuje knižní nabídku o fantasy literaturu!

Vydavatelství Zoner Press zařadilo do své nabídky fantasy literaturu. Tento žánr doplňuje a rozšiřuje řadu knih v kategorii „Publikace pro volný čas“.

Czechia.com nabízí MS SQL 2008

Webhostingová služba společnosti ZONER software, www.czechia.com, nabízí svým zákazníkům od listopadu využívání databází na nejnovějším SQL serveru 2008 společnosti Microsoft.

Zoner hlásí strategické změny

Brněnská společnost ZONER software, s. r. o., přední český producent software pro digitální fotografii, prochází obdobím zásadních změn ve strategii obchodu a marketingu s cílem posílení pozice jak na tuzemském trhu, tak především v zahraniční.

regZone.cz podporuje bezpečnou doménu CZ

Registrátor domén, společnost ZONER software, podporuje prostřednictvím projektu regZone.cz nastavení DNSSEC u českých domén, které výrazně snižuje zneužití domén.

Rekordní Interkamera 2008 pro Zoner

Již po desáté se společnost ZONER software, s. r. o., zúčastnila podzimního veletrhu Invex-Digitex-Interkamera v Brně. Ročník 2008 byl, tak jako v předchozích letech, jedinečnou příležitostí k představení novinek v portfoliu software a knižní produkce.

Zoner dopuje zaměstnance vitamíny

Brněnská společnost ZONER software poskytuje v podzimním sychravém počasí svým zaměstnancům vitamíny pro posílení organismu.

Vyhlášení výsledků volby Internetová prodejna roku 2008

Ku příležitosti veletrhu informačních technologií INVEX 2008 vyhlásila společnost ZONER software, poskytovatel nejúspěšnější komerční platformy pro výstavbu a provoz profesionálních internetových obchodů Zoner inShop, výsledky sedmého ročníku prestižní soutěže Internetová prodejna roku.

Vyhlášení volby o internetovou prodejnu roku 2008

Společnost ZONER software, poskytovatel nejúspěšnější komerční platformy pro výstavbu a provoz profesionálních internetových obchodů Zoner inShop, vyhlašuje již sedmý ročník prestižní volby internetová prodejna roku.

Zoner Press získal další čestná ocenění

Vydavatelství Zoner Press převzalo 5. 9. 2008 na Polabském knižním veletrhu v Lysé nad Labem „Čestné uznání“ v nakladatelské soutěži Literatura pro hobby za publikaci Naučte se kreslit ZVÍŘATA. Další ocenění „Zvláštní cena za mimořádný výtvarný a polygrafický počin“ převzal Zoner Press za knihu Sculpturae Naturae – sochy přírody od zástupců společnosti Zlatý pruh Polabí.

Zoner Photo Studio se ještě více přizpůsobuje svým uživatelům

Program pro zpracování digitálních fotografií Zoner Photo Studio patří s více než milionem dosud uvolněných licencí mezi nejrozšířenější a nejužívanější programy svého druhu v České republice. S uvedením jedenácté verze dochází k jasnější profilaci zaměření tohoto oblíbeného nástroje pro různé skupiny uživatelů podle jejich požadavků a potřeb. Od prvního uvedení v roce 2002 byl program distribuován v několika funkčně odlišně vybavených verzích. Jednotlivé edice nyní dostávají přesnější rámec pro konkrétní použití podle nástrojů a funkcí v nich obsažených.

Zoner Photo Studio 11 – slušná porce novinek pro kreativní i rodinné fotografie

Společnost ZONER software, s. r. o., uvádí další generaci oblíbeného nástroje pro zpracování digitální fotografie Zoner Photo Studio 11. Nová verze přináší novinky jak pro pokročilé, tak i pro méně zkušené uživatele.

ZONER software spravuje 80.000 domén

Společnost ZONER software, přední český registrátor domén a poskytovatel webhostingových služeb, spravuje nyní celkem 80.000 doménových jmen pro své zákazníky.

Zoner Press rozšířil knižní nabídku o komiksy a japonské mangy!

Nakladatelství Zoner Press v letošním roce zařadilo do své knižní nabídky oblíbené komiksy, mangy a knihy zaměřené na kreslení mangy. Úspěšně spolupracuje se známým americkým vydavatelstvím Tokyopop a vydalo několik amerických mang. V nabídce nechybí ani řada originální japonské mangy. Tyto knihy jsou vytištěny ve stylu „manga“, v autentickém japonském formátu zprava doleva.

Nová doména .me nabízí nečekané možnosti

Společnost ZONER software, s.r.o. zahájila registraci nové domény Černé Hory s označením ME, která nabízí velmi zajímavé slovní spojení, například najdi.me, vemsi.me atd.

Zoner Press získal ocenění Fotografická publikace roku 2008

Publikace Jak fotografovat krajinu autora Jiřího Havla, předního českého fotografa, kterou vydalo vydavatelství Zoner Press, získala ocenění Fotografická publikace roku 2008 v kategorii Učebnice.

Doménový balíček

Společnost ZONER software, s.r.o., zahájila provoz nové služby s názvem Doménový balíček, která umožňuje hromadnou registraci vybraných domén více jak čtyřiceti států celého světa.

Zoner posiluje svůj obchodní tým

Brněnská společnost ZONER software, s. r. o., přední český producent programového vybavení pro digitální fotografii a grafiku rozšiřuje své obchodní aktivity na tuzemském i zahraničním trhu. V souvislosti s tím divize software významně posiluje svůj tým o zkušené a kvalitní manažery.

Registrátor ZONER software spravuje 50.000 domén CZ

Společnost ZONER software, přední český registrátor domén a poskytovatel webhostingových služeb, překročil hranici 50.000 registrovaných domén s koncovkou CZ. Společně s doménami EU, SK, COM a dalšími tak nyní pro své zákazníky administruje více než 70.000 domén.

Zoner Press vrací svým zákazníkům výdaje za Regulační poplatky!

Nová legislativa spojená se zákonem o stabilizaci veřejných rozpočtů přinesla začátkem roku 2008 do zdravotnictví nový nástroj: regulační poplatky. V rámci zmírnění dopadu těchto výdajů z peněženek občanů zařadil Zoner Press do svého bonusového programu výhodu snížení ceny objednaných publikací o vynaložené náklady na regulační poplatky dle daných pravidel.

ZONER software je THAWTE Premium Partner

(Brno, 20. 3. 2008), ZONER software, s.r.o., největší zprostředkovatel THAWTE certifikátů v České a Slovenské republice, prohloubil partnerskou spolupráci se společností THAWTE a od dubna 2008 užívá titul “THAWTE Premium Partner“, který je zárukou profesionality nabízených služeb.

regZone.cz rozdává za domény 1GB USB disky

Registrátor ZONER software na stránkách www.regzone.cz připravil pro své zákazníky velikonoční nadílku - 1GB USB disk Kingston s grafickým softwarem Zoner Photo Studio 10 za registraci jakýchkoliv 10 a více domén.

ZONER nabízí Windows Server 2008

CZECHIA.COM, webhostingový projekt společnosti ZONER software, s.r.o., nabízí jako první v České republice komerční webhosting na nejnovější platformě Windows Server 2008.

Zoner Press získal čestný titul „Fotografická publikace roku 2007“

Vydavatelství Zoner Press získalo za fotopublikaci Sculpturae Naturae - autora Jiřího Tillera titul Fotografická publikace roku 2007 v kategorii Místopisná, turistická publikace.

Novinka v portfoliu Zoneru: SendBlaster Pro – mailingové kampaně pod kontrolou

Společnost ZONER software, s. r. o., zařazuje do své produktové nabídky nový produkt, určený všem, kteří potřebují úspěšně zvládnout častou hromadnou e-mailovou korespondenci. Pod názvem SendBlaster tak přichází se silným nástrojem pro vedení marketingových kampaní i vedení jiných druhů hromadné komunikace.

SSL certifikáty THAWTE za výrazně nižší ceny

Společnost ZONER software, s.r.o. snižuje od 1. 2. 2008 ceny SSL certifikátů společnosti THAWTE až o 20% a nabízí po celý únor certifikát SSL 123 se slevou 60% za 990 Kč.

Na regZone.cz se opět chytají volné domény

Na stránkách regZone.cz si může opět každý zájemce objednat domény CZ, které budou brzy uvolněny k registraci. Seznam domén obsahuje mnoho atraktivních doménových jmen, která pravděpodobně nebudou dále užívána.

Zoner AntiVirus for Linux Mailservers je uveden v BETA verzi

Společnost ZONER software uvedla nový produkt z oblasti antivirové bezpečnosti Zoner AntiVirus for Linux Mailservers. Program je určen pro administrátory linuxových serverů a je možné si jej zdarma stáhnout, používat i šířit bez omezení. K plné funkčnosti je nutná bezplatná aktivace na stránkách antiviru.

50% sleva + 1 GB USB disk - vánoční dárky od CZECHIA.COM!

Vánoční SLEVA 50% na všechny objednávky webhostingových programů, uskutečněných v období od 5. 12. do 11. 1. 2008, a dárek 1GB USB disk Kingston + ZDARMA grafický software Zoner Photo Studio 10, čeká na všechny zákazníky CZECHIA.COM.

Nový systém správy webu za 3 koruny

Společnost ZONER software nabízí novou komerční službu pro správu a tvorbu jednoduchých webových stránek inPage. Nová služba za pouhé 3 koruny denně zahrnuje kompletní zajištění webhostingu, registrace domény a elektronické pošty. inPage se tak stává výraznou konkurencí projektů zdarma.

IIS7 můžete vyzkoušet zdarma, ale PHP4 již neobjednáte

CZECHIA.COM, webhostingový projekt společnosti ZONER software, s.r.o., začal nabízet možnost vyzkoušet si zdarma webhosting na platformě Windows Server 2008, a ukončil možnost objednání www programů se skriptováním PHP4.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.