Zvýhodněné cestovní pojištění u STUDENT AGENCY se slevovou kartou EURO<26 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Zvýhodněné cestovní pojištění u STUDENT AGENCY se slevovou kartou EURO<26


Klienti STUDENT AGENCY mohou od nynějška cestovat do zahraničí se zvýhodněným cestovním pojištěním, které agentura poskytuje všem držitelům Karet mládeže EURO<26.

STUDENT AGENCY, oficiální partner Karty mláděže EURO<26, se na zvýhodněných pojistných podmínkách pro cesty do zahraničí dohodla s pojišťovnou Generali. Pro své klienty tak vytvořila finančně výhodný balíček s vyšším pojistným plněním a lepšími časovými podmínkami, než nabízí např. studentská karta ISIC.
„Výhodou pro klienty STUDENT AGENCY je fakt, že kartu EURO<26 získávájí zdarma při koupi letenek, jazykového, pracovního nebo au pair pobytu. Karta EURO<26 je navíc dostupná nejen studentům, ale obecně mladým lidem do 30 let a držitele opravňuje k celé škále slev a zvýhodněných akcí doma i v zahraničí. Nyní bude také, v podobě cestovního pojištění, nositelkou jistoty na cestách do zahraničí,“ říká Radim Jančura, majitel STUDENT AGENCY.

Pojištění je platné po dobu jednoho roku pro opakované výjezdy s maximální délkou až 45 dní a vztahuje se na držitele karty EURO<26 do 30 let. Základní cestovní pojištění KOMFORT je možné získat za 195 korun na celý rok. Další varianty umožňují rozšířit rizika např. na odpovědnost za škodu nebo krytí léčebných výloh při sportovních aktivitách.Kontakt:

Michaela Winklerová
PR manager
michaela.winklerova@studentagency.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 23. 7. 2008 11:11
Kategorie: Cestování
Název zdroje: STUDENT AGENCY, s.r.o. (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.