Zoner INSHOP4 - MULTIIMPORT a propojení s ekonomickým systémem I6 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Zoner INSHOP4 - MULTIIMPORT a propojení s ekonomickým systémem I6


Společnost ZONER software, a.s., oddělení INSHOP, vytvořila pro firmu ELKO Valenta speciální funkci MULTIIMPORT. Tato funkce je výsledkem dlouholeté spolupráce oddělení INSHOP a jeho autorizovaného partnera firmy WSD. Funkce MULTIIMPORT je dalším stadiem vývoje aplikace INSHOP4. Vývoj systému INSHOP4 jako otevřeného řešení přirozeně směřuje k většímu propojení eshopu s dalšími aplikacemi. Cílem tohoto vývoje je pak usnadnění práce, rychlá dostupnost informací a výrazná úspora finančních prostředků.

Realizace probíhala na dvou větvích:
1. Prvním krokem funkce MULTIIMPORT bylo propojení aplikace INSHOP s ERP systémem I6 od firmy CyberSoft®.
2. Dalším milníkem ve vývoji funkce bylo dopracování dalšího propojení s velkoobchodem domácích spotřebičů a spotřební elektroniky HPTronic.

Tyto dvě oddělené větve aplikace se spojily právě ve finální podobě funkce MULTIIMPORT. V současné podobě této aplikace jsou základním zdrojem dat ERP I6 a nebo soubory HPTronic. Díky celkové otevřenosti systému Zoner INSHOP4 je další rozšiřování importu samozřejmostí. Roste tak kromě funkčnosti i jeho variabilita.

Co všechno MULTIIMPORT dokáže?
- propojuje původní stromy kategorií dodavatelů se stromem kategorií zákazníka.
- importuje automaticky v nastavitelných časových intervalech nebo kdykoli si řeknete.
- karta produktu bude vždy zcela aktuální (ceny, popisy, obrázky, doplňující soubory).
- přepočte ceny produktů podle zadaných parametrů (% přirážky pro jednotlivé kategorie).
- umožňuje bezproblémový import více dodavatelských souborů a jejich sloučení.
- mapa kategorií - synchronizuje kategorie Vašich dodavatelů a kategorie Vašeho INSHOPu.

Paní ing. Štěpánka Borková, která celý projekt obchodování na internetu ve firmě ELKO Valenta řídí, dodává: „S řešením INSHOP4 jsme velmi spokojeni a využíváme jej už řadu let. Propojením internetového obchodu s naším systémem I6 a dalšími dodavateli jsme výrazně snížili náklady spojené s obsluhou INSHOPu a budeme jej rozšiřovat i do dalších zemí – Slovenska a Polska. “


Firma Jindřich Valenta - ELKO Valenta (www.my-concept.cz) je přední výrobce a dodavatel domácích elektrospotřebičů značky Concept v České republice, Slovensku a Polsku. Systematicky usiluje o pozici stabilního evropského dodavatele elektrospotřebičů, schopného citlivě reagovat na potřeby svých zákazníků a postupně se rozšířit do dalších států Evropy. Veškeré její aktivity a úsilí je cíleno na spokojeného zákazníka, který ocení zejména silný důraz na vysokou kvalitu, moderní design a rychlý servis. Firma vstupuje i do nových segmentů trhu, jako jsou například vestavné kuchyňské spotřebiče. Svým uživatelům díky široké škále vestavných spotřebičů Concept nabízí maximální komfort.
Kontakt:

Tomáš Dudek
manažer oddělení INSHOP
tomas.dudek@zoner.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 5. 5. 2009 16:13
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: ZONER software, a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost ZONER software, a.s. (www.zoner.eu) je největší český producent software v oblasti grafiky a přední český poskytovatel internetových služeb. Společnost provozuje své služby pod značkami CZECHIA (www.czechia.com), Zoner inShop (www.inshop.cz), regZone (www.regzone.cz), Zoner Photo Studio (www.zoner.cz), Certifikační autorita Czechia (www.caczechia.cz), Interval (http://interval.cz) a Zoner Press (www.zonerpress.cz). ZONER software je třetím největším poskytovatelem webhostingu v České republice, v oblasti elektronické komerce je lídrem domácího trhu.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.