Židle Moving vyráží do boje s nezdravým sezením | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Židle Moving vyráží do boje s nezdravým sezením


Italský výrobce kancelářských křesel a židlí MOVING právě představil novou kolekci luxusního sedacího nábytku s premiérovým využitím patentovaného mechanismu Synchrotek. Ten vznikl po několika letech intenzivního výzkumu vlivu správného sezení na organismus a představuje současnou špičku na poli kancelářského nábytku pro intenzivní používání.

Jádrem exkluzivní kolekce kancelářských židlí MOVING je mechanismus Synchrotek. Díky němu se židle neustále přizpůsobuje sedící osobě a přesně a jemně kopíruje její pohyby. Po počátečním nastavení židle je tak mechanismus schopen zajistit komfortní sezení komukoliv.

Židle vybavené mechanismem Synchrotek umožňují snadno nastavovat odpor sedáku, který se podle zvolené tuhosti více či méně přizpůsobuje pohybům uživatele. Další čtyři ovládací páky židle nastavují výšku, hloubku a sklon sedáku a aretování opěradla.

Tři roky vývoje mechanismu Synchrotek
Pro vývoj mechanismu Synchrotek navázala firma MOVING úzkou spolupráci s významným italským kardiologem Ennio De Dominicisem, který se zaměřil na předcházení poruch oběhového systému správným a zdravým sezením. Stejným dílem se do výzkumu zapojilo také italské Centrum pro výzkum, vývoj a laboratorní testování dřeva a nábytku.
Společný výzkum a vývoj židlí probíhal tři roky v laboratorních podmínkách s využitím technologie xSensor, která přesně analyzuje rozložení hmotnosti a tlaku sedící osoby na židli. Měřením prošly všechny židle z kolekce MOVING a zjištěné poznatky se promítly do konstrukčního i designového řešení. Přímo v praxi se při testování prokázalo, že poloha židle s mechanismem Synchrotek neustále odpovídá správné poloze sedícího a rozložení tlaku je naprosto homogenní.

Prohlédněte si katalog židlí MOVING
Špičkové technologie, know-how odborníků mnoha oborů a důraz na kvalitní materiály tak daly vzniknout dosud nejvyspělejší generaci kancelářských židlí.
Kancelářské židle MOVING najdete i v naší nabídce a aktuální katalog si můžete stáhnout zde.
Kontakt:

Barbora Helešicová
linkbuilder
barbora.helesicova@sovanet.cz
+420 543 255 858


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 4. 2010 15:24
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: TOP OFFICE spol. s r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Kancelářský nábytek a kompletní realizace interiérů dle vašich představ zajišťuje společnost Top Office. Dodáváme kvalitní kancelářská křesla, stoly, židle a další vybavení kanceláří. Veškerý sortiment si můžete prohlédnout v showroomu Ostrava.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.