Zahájení prodeje nového fotoaparátu Olympus E-P 1 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Zahájení prodeje nového fotoaparátu Olympus E-P 1


V rámci týdnů s firmou Olympus bude Centrem FotoŠkoda oficiálně zahájen prodej nového digitálního fotoaparátu Olympus E-P 1, který navazuje na legendu mezi fotoaparáty - Olympus Pen.

V rámci týdnů s firmou Olympus bude Centrem FotoŠkoda oficiálně zahájen prodej nového digitálního fotoaparátu Olympus E-P 1, který navazuje na legendu mezi fotoaparáty - Olympus Pen.

Nový standard micro 4/3 senzoru s rozlišením 12,3 Mpx, který je použit u fotoaparátu Olympus E-P 1, přináší ještě menší rozměry a hmotnost fotoaparátu, přitom zachovává vysokou kvalitu záznamu. Funkci hledáčku u fotoaparátu Olympus E-P 1 převzal 3“ HyperCrystal LCD displej s rozlišením 230.000 bodů.

Speciálně pro nový typ čipu ve spojením s fotoaparátem Olympus E-P 1 byly vyvinuty dva nové objektivy – zoomový objektiv Micro Zuiko Digital ED 14-42mm / F 3,5-5,6 a pevné ohnisko Micro Zuiko Digital ED 17mm /F 2,8.

Pořízené snímky se ukládají na SDHC kartě, buď do formátu RAW nebo JPEG a videosekvence do AVCHD. OLYMPUS E-P1 je vyráběn ve dvou barevných provedeních.

Produktové prezentace zaměřené nejen na novinky budou probíhat v prostorách Centrum FotoŠkoda, Vodičkova 37, 110 00 Praha 1 ve dnech 7. až 17. července2009 vždy od 14:00 do 18:00 hod.Kontakt:

Martin Škoda
martin.skoda@fotoskoda.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 7. 2009 15:18
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Centrum FotoŠkoda (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Přední evropské fotografické centrum. Fotografický palác obchodu (digitální fotoaparáty, objektivy, paměťové karty, videokamery, stativy, použitá fotografická technika), služeb (fotolab, vyvolání digitálních fotek, ateliér, fotoškola) a kultury (minigalerie).
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.