Webtica Software dodavatelem IS pro obchodní zástupce OSA | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Webtica Software dodavatelem IS pro obchodní zástupce OSA


Společnost Webtica Software s.r.o., ve spolupráci s Webright Solutions s.r.o., byla vybrána jako dodavatel informačního systému pro obchodní zástupce OSA (OSA – Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním, o. s.).

Mezi základní požadavky klienta patřila například přístupnost systému kdekoliv v terénu, workflow pro řešení obchodního případu, implementace rolí pro obchodní zástupce, napojení IS na interní systémy OSA jako je ORACLE nebo ERP systém K2, správa smluvních dokumentů, přehled fakturací a plateb, správa subjektů atd.

„Webtica Software tímto projektem navázala na dlouhodobou a úspěšnou spolupráci s tímto klientem. A právě dlouhodobá spolupráce nám umožňuje zúročit naše znalosti o klientovi a provést tak úspěšnou implementaci tohoto rozsáhlého projektu,“ sdělil Lukáš Vysloužil, Ředitel vývoje Webtica Software s.r.o.

Společnost Webtica Software s.r.o. spolupracuje se společností OSA již od začátku roku 2008, kdy byl do společnosti OSA nasazen produkt WebticaDesk. Webtica Software s.r.o. je technologická a konzultační společnost zaměřená na vývoj a implementaci aplikací pro řízení procesů, helpdesk, informačních systémů a vývoj software na zakázku.Kontakt:

Lenka Holubová
lenka.holubova@webtica.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 10. 2009 14:11
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Webtica Software s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Webtica Software s.r.o. je technologická a konzultační společnost zaměřená na vývoj a implementaci aplikací pro řízení procesů, helpdesk, informačních systémů a vývoj software na zakázku. Webtica Software s.r.o. je složena z týmu specialistů s dlouholetými zkušenostmi v oblasti vývoje aplikací. Mezi klienty Webtica Software patří řada významných klientů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.