Výstavní a vzdělávací akce Centrum FotoŠkoda v září 2009 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Výstavní a vzdělávací akce Centrum FotoŠkoda v září 2009


I na začátek školního roku připravilo Centrum FotoŠkoda program minigalerie, v září s hvězdným obsazením. Od 31. srpna se bude svými fotografiemi prezentovat FotoInstitut.cz, v týdnu od 7. září budou výstavní prostory patřit Sáře Saudkové s jejímu souboru fotografií s názvem Vodní hudba, o týden později můžete shlédnout výstavu Jana Williama Drnka s názvem WILDa AFRICA. Od 21. září bude vystavovat své fotografie Josef Louda v cyklu O(d)hlédnutí. Zářijový cyklus minigalerií zakončí svou výstavou nazvanou Všechny barvy Afriky Michael Trezzi.Minigalerie byla rozšířena o nové výstavní plochy a velkou televizi Panasonic určenou pro zobrazování dalších fotografií (v provozu bude od 7.9.2009).

Vernisáže výstav se konají každé pondělí v 17.00 hodin a končí v sobotu téhož týdne v 17.00 hodin. Všechny návštěvníky naší minigalerie rádi přivítáme v našem Centru FotoŠkoda, Vodičkova 37, Praha 1.

Pro aktivní fotografy jsme připravili zajímavé workshopy:

19. září jednodenní workshop Fotografování ptačího světa s Ondřejem Prosickým, který zavede všechny zájemce do oblasti Českého Švýcarska a prostředí ZOO Děčín.

Pro zájemce o krajinářskou fotografii je od 26. do 29. září připraven již třetí ročník Krkonošského fotografického workshopu. Lektory pro letošní ročník budou Stanislav Pokorný, Rudolf Jung a Zdeněk Thoma, zahraničním hostem bude polský fotograf Janusz Moniatowicz. Na podzimní Šumavu se vypravíme v našem posledním zářiovém workshopu, který se koná 30.9.-2.10.2009. Worshopu je zúčastní profesionální odborníci z Centra FotoŠkoda a firmy Canon.

Od září dochází také k návratu oblíbených Týdnů s firmou… do obchodu FotoŠkoda. Všichni zájemci o fotografování a fotografickou techniku se tak budou moci seznamovat se novinkami a akčními cenami digitálních fotoaparátů a příslušenství.

Kontakt:

Martin Škoda
martin.skoda@fotoskoda.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 31. 8. 2009 14:15
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Centrum FotoŠkoda (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Přední evropské fotografické centrum. Fotografický palác obchodu (digitální fotoaparáty, objektivy, paměťové karty, videokamery, stativy, použitá fotografická technika), služeb (fotolab, vyvolání digitálních fotek, ateliér, fotoškola) a kultury (minigalerie).
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.