Výstava kresleného humoru života...tak jak jej vidí Pavel Kantorek | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Výstava kresleného humoru života...tak jak jej vidí Pavel Kantorek


V rámci přípravy říjnové výstavy kreseb - vtipů Pavla Kantorka připravila eventová agentura SHOCK, jako organizátor výstavy, na svých webových stránkách a webových stránkách školicího centra InGarden internetovo galerii výstavy – která je neustále doplňována. Je zde ke shlédnutí částečné portfolio výstavy a zároveň vypsány všechny aktivity s ní spojené, jako je prodej autorských tisků, prodej katalogu výstavy koncipovaný jako kalendář pro rok 2011.

Pan profesor RNDr. Pavel Kantorek, Ph.D. nám dovolí touto výstavou nahlédnout do hlubin dvou různých osobností - na jedné straně do hlubin vědy zahleděný badatel a na straně druhé humorista, nacházející vtip v běžných situacích kolem sebe. Sám Pavel Kantorek to tak ale nevidí:
„Je to jako když muž má manželku, děti, rodinu a na druhé straně milenku. Pro mne je věda rodina a humor je milenka. Vtipy mě napadají v době, když řeším nejsložitější problémy časoprostoru, zabývám se složitými rovnicemi. Zahlédnu směšnou situaci v době, kdy je mozek nejvíce unaven, jakoby hledal způsob, jak si odpočinout. Náhle se objeví zkratka, kdy jsou k sobě přiřazeny situace, které zdánlivě spolu nemají nic společného a najednou to v mozku klikne, zrodí se vtip a hlava dostane nový přísun energie.“
V rámci dlouhodobé spolupráce a podpory mezinárodní organizace UNICEF, chtějí organizátoři výstavy dobrovolné vstupné věnovat právě organizaci UNICEF, na její projekty.
Vernisáž výstavy bude 15.10. od 19,00 hodin a výstava bude pro veřejnost otevřena od 18.10. až do konce roku, každý pracovní den od 9,00 do 17,00 hodin v prostorách školicího centra InGarden, Nad Primaskou 292/45, Praha 10 - Strašnice.

Začíná čas přemýšlení o vánočních dárcích a tak možná vtipná grafika v paspartě udělá radost Vaší tchýni, nebo kalendář s vtipy známého humoristy potěší Vašeho dědu. Protože počet autorských tisků je omezen, máte možnost díky galerii na webu předběžně si tisky u organizátorů výstavy rezervovat.

Podrobné informace na:
http://www.shock.cz
http://www.ingarden.cz
telefon: 274 780 575
mobil: 603 485 193
školicí centrum InGarden
Nad Primaskou 292/45, Praha 10


Kontakt:

Barbora Horešovská
jednatel
horesovska@shock.cz
+420603485193
+420274780575


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 9. 2010 11:22
Kategorie: Kultura
Název zdroje: SHOCK,s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Eventová a školicí firma SHOCK. V rámci školení vypisujeme stále nové otevřené i certifikované kurzy pro odborníky i veřejnost. Jako eventová agentura zajišťujeme pro své klienty plný servis při pořádání konferencí i jiných akcí, pro menší školení pronajímáme vlastní prostory ve školicím centru InGarden v Praze 10.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.