Vysokoškoláci spouštějí nový projekt StudyZone.cz. Testovací verze se už objevila v Brně, Olomouci a Opavě | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vysokoškoláci spouštějí nový projekt StudyZone.cz. Testovací verze se už objevila v Brně, Olomouci a Opavě


Olomouc - S novým projektem na internetu přicházejí studenti vysokých škol. Na šesti univerzitách v České republice postupně otevřou nový komunitní portál StudyZone.cz. Ten má v beta verzi spojit zhruba přes sto tisíc vysokoškoláků a nabídnout jim prostor pro komunikaci, studentskou inzerci nebo vlastní tvorbu.


Univerzita Palackého v Olomouci, Slezská univerzita v Opavě a Karviné, Vysoká škola Báňská v Ostravě, Univerzita Karlova v Praze, Masarykova univerzita v Brně a Ostravská univerzita v Ostravě. To je výčet prvních vysokých škol, které se dočkají testovací verze internetového portálu StudyZone.cz. Zatímco
v Olomouci už běží první podoba serveru, na začátku prosince se zapojily do projektu další dvě univerzity – Slezská univerzita v Opavě a Karviné a Masarykova univerzita v Brně. Projekt vedený samotnými vysokoškoláky má propojit studenty v celé ČR. „Nabídneme prostor mladým lidem, kteří se mohou seznamovat s ostatními studenty a spolu sdílet například referáty nebo seminární práce. Na stránkách naleznou mimo jiné nabídky k ubytování či možnost vzájemného seznámení skrze diskuze a ankety. Budeme se zabývat tématy, které posluchače vysokých škol aktuálně zajímají,“ uvádí iniciátor a student třetího ročníku editorství Univerzity Palackého v Olomouci Jan Alexandr Janíček. Ten vedl v Ostravě zpravodajský server nebo působil ve Studentké tv UP.

Projekt je financován z dobrovolných příspěvků zapojených studentů.

Kontakt pro média:
Jan Alexandr Janíček
Mobil: +420 739 679 141
E-mail: jan.a.janicek@gmail.com


Press-servis zajišťuje eVerbo – internetové strategie

Kontakt:

Jan Alexandr Janíček
Manažer
jan.a.janicek@gmail.com
739679141


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 1. 2010 16:05
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: NetWits Company (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost působící především v oblasti tvorby profesionálních webových stránek, internetového marketingu a vývoje aplikací.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.