Výrobce nábytku obnovil i díky robotům provoz v továrně po požáru | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Výrobce nábytku obnovil i díky robotům provoz v továrně po požáru


Krucemburk – Výrobci značkového nábytku INTERMONT z Krucemburku se podařilo v rekordně krátkém čase plně obnovit celou výrobu ve svém shořelém závodě. Ten zachvátil požár začátkem dubna hlavní výrobní části závodu.

„K dnešnímu dni došlo k úplnému obnovení výroby po požáru v části areálu výrobního závodu v Krucemburku. Díky robotizaci, která nahradila těžkou fyzickou práci lidí, vyrábí celá strojní část 24 hodin denně, tak aby se dohnal skluz v termínech dodání, který vznikl z důvodu požáru,“ komentoval aktuální situaci jednatel společnosti Vladimír Kubeš.

Firmě pomohli místní firmy a zaměstnanci
Podle Kubeše patří největší poděkování dodavatelům elektro rozvaděčů a kabeláže za rychlou dodávku a zapojení nové hlavní rozvodny. Původní se stala obětí požáru.

„Chtěl bych moc poděkovat všem našim zaměstnancům, i dodavatelům za rychlou výstavbu spojovacích krčků pro novou interní zastřešenou logistiku. Celkové přesuny mezi výrobními závody v Chotěboři a v Krucemburku včetně výstavby nových propojovacích krčků a tunelů pomohly vytvořit novou kompletační halu z dřívějších skladových prostor,“ uzavřel celou nešťastnou situaci jednatel společnosti INTERMONT Vladimír Kubeš.
Kontakt:

Vladimír Kubeš
Majitel společnosti INTERMONT
kubes@montero.cz
+420777745220


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 6. 2022 12:13
Kategorie: Energetika a průmysl
Název zdroje: Tomáš Zdechovský, europoslanec (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) je místopředsedou výboru Evropského parlamentu pro rozpočtovou kontrolu (CONT) a členem výboru pro zaměstnanost a sociální věci (EMPL).

Dále působí také ve výboru pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci (LIBE), zvláštním výboru pro zahraniční vměšování do všech demokratických procesů v Evropské unii, včetně dezinformací (INGE) a v delegacích pro vztahy EU s Japonskem (D-JP) a státy jižní Asie (DSAS).
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.