Voda je nejlepší papír aneb jak dbáme o svou intimní hygienu? | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Voda je nejlepší papír aneb jak dbáme o svou intimní hygienu?


Pro velkou většinu z nás jsou základní hygienické návyky samozřejmostí. Po příchodu z venku či před jídlem si umyjeme ruce, ráno a večer si vyčistíme zuby, bez sprchy by někteří neusnuli či neopustili dům. Do jaké míry však dbáme o svou intimní hygienu?

Elektronický bidet, elektronické sprchovací WC sedátko, japonská toaleta, toaleta 21. století – to vše jsou názvy pro vynález 80. let minulého století, který umožňuje lidem kvalitní intimní hygienu a možnost prevence celé řady civilizačních onemocnění (hemoroidy, zácpa, mykózy). „Elektronický bidet poskytuje lidem kvalitní hygienu a je neocenitelným pomocníkem pro lidi s pohybovými potížemi. Velmi často jej využívají i staří lidé, pro které je již udržování intimní hygieny obtížnou situací. Samozřejmě velkým přínosem je i pro ženy při jejich cyklu.“, říká Ing. Lubor Kolář, jednatel společnosti PORCUS ČR, která je výhradním distributorem elektronických bidetů značky WC KOMFORT (www.wckomfort.cz).

Elektronická sprchovací WC sedátka umožňují kvalitnější očistu vodou než toaletní papír. Navíc na rozdíl od sebejemnějšího toaletního papíru nezpůsobuje voda žádné oděrky či prasklinky kůže a tím působí jako prevence vzniku hemoroidů. Očista po použití toalety je tak nejen důkladnější, ale především jemnější a poskytuje pohodlí maximální hygieny k našim nejintimnějším tělesným partiím. „Na jihu Evropy, v Asii a v celé řadě západních zemí je bidet již dlouhá léta zcela neodmyslitelnou součástí každé koupelny. V jižní Americe, konkrétně v Argentině a Uruguay, má bidet dokonce 90% domácností“, dodává Kolář.

Velkou předností elektronického sprchovacího WC sedátka je instalace na stávající toaletu, čímž odpadá otázka, kam umístit bidetovou mísu. Díky tomu si jej může dovolit prakticky každý, bez ohledu na velikost místa na toaletě či v koupelně. Rozhodně se nejedná o koupelnový doplněk pro bohaté. „Dovážíme elektronické bidety z Jižní Koreje, protože zde máme zaručenou vysokou kvalitu výrobků a jako jediní na trhu nabízíme bidety s českými popisky. Naše modely mají již v základní řadě nadstandardní vybavení, které uspokojí i náročnější uživatele. Snažíme se vytvořit finanční podmínky, které umožní dostupnost bidetu v podstatě pro kohokoliv.“ uzavírá Lubor Kolář.

Důvodem, proč věnovat pozornost intimní hygieně, nejsou pouze zdravotní aspekty, ale celá řada příjemných funkcí, které toto zázračné prkénko nabízí. Patří sem možnost předehřátí prkénka na předem nastavenou teplotu, nastavení teploty vody pro omývání, či teploty vzduchu sušení i několik typů masáží. Nejen majitelé panelákových toalet, které jsou velmi obtížně větratelné, ocení funkci odstraňování pachů. Ta je vysoce efektivní díky aktivnímu uhlíkovému filtru.
Elektronické sprchovací WC sedátko zaručuje maximální intimní hygienu pro každého. Funkce UV sterilizace toaletní mísy zajistí rovněž maximální čistotu toalety a dávkovač vůně udrží stále provoněný záchod či koupelnu.

Společnost PORCUS ČR je výhradním dovozcem elektronických bidetů a toalet společností YOYO Electronics Co. Ltd. a VOVO Ceramics Ltd. pro oblast střední Evropy. Elektronická sprchovací WC sedátka jsou na českém trhu prodávána pod značkou WC KOMFORT a spolu s digitálními toaletami VOVO patří ke špičce na světovém trhu vybavení koupelen. Je 100% českou společností.
Pro více informací kontaktujte:
Šárka Janouchová, sarkajanouchova@pr-excellence.cz, Tel.: 777 012 906Kontakt:

Šárka Janouchová
Komunikační specialista
sarkajanouchova@pr-excellence.cz
www.pr-excellence.cz
777 012 906


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 2

Vydáno: 23. 5. 2011 16:15
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Šárka Janouchová (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační specialista
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.