Veřejná podpora Pavla Béma! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Veřejná podpora Pavla Béma!


V úterý 18. května 2010 skupina herců v čele se Zdeňkem Podhurským a Anife Vyskočilovou předala primátorovi hl. města Prahy „Veřejnou výzvu na podporu Pavla Béma“. Dokument vyjadřuje podporu primátorovi a připomíná občanům v pozitivním duchu přínosy jeho vládnutí za posledních osm let. Mezi prvotními signatáři jsou známé osobnosti z kultury a šoubynysu. Veřejná podpora Pavla Béma vznikla z popudu veřejně známých osobností, kteří se tímto způsobem snaží připomenout všem lidem pozitivní přínos Pavla Béma pro Prahu, na který mnoho lidí pod tlakem sdělovacích prostředků zpomněli. Výzva připomíná mimojiné primátorovi zásluhy za rekonstrukci Prahy po katastrofálních povodních v roce 2002 a následné vybudování protipovodňových opatření, zkvalitnění veřejné dopravy a především odpovědné hospodaření z veřejnými prostředky, kdy Praha díky rozpočtové kázni nezadlužuje budoucí generace.

Veřejná podpora Pavla Béma!

V úterý 18. května 2010 skupina herců v čele se Zdeňkem Podhurským a Anife Vyskočilovou předala primátorovi hl. města Prahy „Veřejnou výzvu na podporu Pavla Béma“. Dokument vyjadřuje podporu primátorovi a připomíná občanům v pozitivním duchu přínosy jeho vládnutí za posledních osm let. Mezi prvotními signatáři jsou známé osobnosti z kultury a šoubynysu.

Veřejná podpora Pavla Béma vznikla z popudu veřejně známých osobností, kteří se tímto způsobem snaží připomenout všem lidem pozitivní přínos Pavla Béma pro Prahu, na který mnoho lidí pod tlakem sdělovacích prostředků zpomněli. Výzva připomíná mimojiné primátorovi zásluhy za rekonstrukci Prahy po katastrofálních povodních v roce 2002 a následné vybudování protipovodňových opatření, zkvalitnění veřejné dopravy a především odpovědné hospodaření z veřejnými prostředky, kdy Praha díky rozpočtové kázni nezadlužuje budoucí generace.

Prvními signatáři jsou především veřejně známe osoby jako například Anife Vyskočilová, Zdeněk Podhůrský, Martin Zounar, Petr Martinák, Miroslav Šimůnek, Marek Štencl, Lucie Váchová Křížková, David Křížek, Renata Langmannová, Marek Dobrodinský, Zdeněk Mahdal, Romana Pavelková, Zuzana Štěpanovská nebo Miroslav Hrabě.

V rámci výzvy vznikly webové stránky www.podporapavlabema.cz , kde je možné se seznámit s celým zněním výzvy a v rámci facebooku připojit souhlasný podpis.

Kontakt pro poskytnutí video nahrávky v náležité kvalitě: podporapavlabema@gmail.comVstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 5. 2010 18:30
Kategorie: Politika
Název zdroje: podporabema (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Občanská výzva na podporu Pavla Béma Pavel Bém dnes převzal od známých osobností jejich podpisy k podpoře. Připojme se také. Najde se 10.000 lidí kteří podpoří Pavla Béma.
Pavla Béma přišlii podpořit známě osobnosti jako Martin Zounar, Sámer Issa, Anife Vyskočilová, Miroslav Šimůnek a další....
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.