Valentýn by zašel pro růži ke kováři a pro rosé k Žofii | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Valentýn by zašel pro růži ke kováři a pro rosé k Žofii


V Brně může být Valentýn o růži a 3,5 letém rosé (výběr z hroznů), které vůbec není růžové. Přijďte v týdnu 8. - 13. února pod katedrálu Sv.Petra a Pavla.

V samém srdci Brn,a pod katedrálou Sv. Petra a Pavla, v kavárně Meet and Greet organizují v týdnu od 8. do 13. února VALENTÝNSKÝ TÝDEN. Svátek zamilovaných je ve znamení RŮŽE a ROSÉ.

Kouzelné historické prostory, klenuté stropy a historický sklep tesaný ve skále ze 13.století vytvářejí pohodovou a zároveň magickou atmosféru pro páry i skupinky, které touží po pocitu sounáležitosti, po lásce, po přátelství. Kteří upřednostňují osobní přístup před komerční divokostí. Pro chvíle, na které se nezapomíná. Pro doteky dlaní, pro letmá pohlazení a políbení.

Vychutnat mohou hosté (za speciální akční ceny) tři druhy unikátních růžových vín (rosé) z vyhlášené vinařské oblasti jižního Maďarska (Villány). Mezi poklady je i 3,5 leté ojedinělé rosé (výběr z hroznů) od jediné krásné maďarské vinařky Zsofi Iványi. A k rosé patří růže. A tu vykovanou moravským kovářem mohou návštěvníci získat.

Srdečně zveme !

Více informací na www.meetandgreet.cz,
e-mail: kavarna@meetandgreet.cz
Iva Marsová
tel.: +420. 604 22 95 22

Kontakt:

Iva Marsová
jednatelka
iva.marsova@meetandgreet.cz
www.meetandgreet.cz
604229522


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 2. 2011 16:56
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Meet & Greet s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Kavárna a vinotéka s unikátními maďarskými víny v samém srdci Brna (Petrov) pod katedrálou Sv.Petra a Pavla. Nekuřácká, bezbariérová. Krásné sklepy (vyhloubené ve skále ze 13.století). Kouzelná letní zahrádka u biskupské zahrady s pohledem na katedrálu a Divadlo Husa na provázku. Jedinečné ochutnávky - degustace maďarských vín z malých vinařství (včetně bio vín). www.vinosesrdcem.cz. Brno Business Club (www.brnobusinessclub.cz). Vynikající káva (Coffee Club) 1 týden po pražení, čepovaný nefiltrovaný sváteční ležák. Od chleba s husími játry až po jablečnou buchtu od babičky. Omalovánky pro děti ....
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.