V Otrokovicích se lidé registrují k odběru krizových SMS | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


V Otrokovicích se lidé registrují k odběru krizových SMS


Více než dvě stovky občanů se již zaregistrovalo k odběru krizových SMS. Město Otrokovice tento projekt spustilo 1. května.

Čímž pro své občany připravilo jednoduché, komplexní a pohodlné řešení pro rozšíření a zkvalitnění informovanosti při vzniku nepředvídané, mimořádné či krizové situace, v jejímž důsledku může dojít k ohrožení zdraví, životů a majetku.

Tato nová služba umožní zasílání důležitých informací na zaregistrovaná čísla formou krátkých textových zpráv. Včasná informovanost občanů se již několikrát ukázala jako naprosto nezbytná zejména při krizové komunikaci například v případě povodní, požárů či zhoršení stavu ovzduší. Tento systém je pro občany zcela zdarma. Veškeré současné i budoucí náklady hradí město Otrokovice. Ze systému jsou vyloučena komerční sdělení, proto se občané nemusí obávat zahlcení nežádoucí reklamou a inzercí.

„Dobrovolným zaregistrováním svého čísla do systému Krizových SMS získá každý občan v krizových a mimořádných situacích potřebné informace, ať už se nachází přímo ve městě či například na dovolené. Touto službou jednoznačně rozšiřujeme informování veřejnosti, což je ostatně naší společnou snahou,“ objasnil místostarosta města Milan Plesar.

Do tohoto systému se mohou lidé registrovat prostřednictvím webových stránek města www.otrokovice.cz, písemným vyplněním registračního formuláře na informacích budovy č. 1 městského úřadu nebo odesláním registrační SMS zprávy z mobilního telefonu, která je zpoplatněna dle tarifu operátora. Další využívání služby je zcela zdarma, veškeré náklady za budoucí doručené krizové SMS zprávy hradí město Otrokovice. Služba SMS InfoKanál a s ní související databáze je chráněna technickými prostředky proti zneužití.Kontakt:

Jana Mertová
Výkonná ředitelka
mertova@infokanal.cz
www.infokanal.cz
+420 739 099 044


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 6. 2011 14:29
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: SMS InfoKanál (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
SMS InfoKanál umožňuje levnou a efektivní komunikaci pomocí SMS zpráv na mobilní telefon.

SMS InfoKanál je kvalitním komunikačním doplňkem tištěných zpravodajů, internetových stránek města, televizního infokanálu, obecního rozhlasu apod. Jeho výhodou je přímý a osobní charakter zpráv s možností reakce pomocí anket a nízké investiční a provozní náklady.

Najdete nás také na facebooku:
www.facebook.com/smsinfokanal
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.